Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

5 důvodů, proč si letos v létě udělat peeling

Peeling je pro mnoho lidí jedním z nevyřešených úkolů: nedostatek zvyku, nedostatek času nebo samotná lenost jsou některé z důvodů, proč není součástí vaší rutiny. Proto věnujeme tento příspěvek dlouhému rozhovoru o peelingu, jeho výhodách a výhodách, které má pro naši pokožku, můžeme začít?

Peeling: co to je a proč to potřebujeme

Peeling není nic jiného než proces, kterým odstraňujeme z pokožky odumřelé buňky, protože se neustále obnovují. Tento proces je známý jako buněčná obnova.

K obnově buněk dochází každý měsíc: nové buňky se rodí v jedné z vnitřních vrstev kůže (dermis), vystupují do nejvzdálenějších a tam odumírají a jsou přirozeně eliminovány. Naše pokožka tak vypadá zdravě.

Hovoříme-li o mladé pleti, proces probíhá jednoduchým a dynamickým způsobem, ale s postupem času a vnějšími vlivy, jako je nepřízeň počasí, znečištění, hormonální změny nebo stres, se tento proces může zpomalit. To je důvod, proč pokožka vypadá mdle a nečistot.

Jak to můžeme vyřešit? Uchýlit se k exfoliaci, jejímž prostřednictvím pomůžeme odstranit odumřelé kožní buňky a znovu stimulovat cyklus obnovy buněk. Dělat to jednou nebo dvakrát týdně bude stačit k potlačení účinků, o kterých jsme hovořili dříve.

Výhody exfoliace pokožky

Už známe důvody, proč potřebujeme exfoliovat naši pokožku, ale jaké jsou výhody?

 • Odstraňte odumřelé buňky: tímto způsobem zanecháváme epidermis čistou, tonizovanou a připravenou na následné ošetření a správné vstřebání produktů.
 • Proti stárnutí: zabraňuje předčasnému stárnutí, aktivuje krevní oběh a podporuje lepší okysličení pokožky.
 • Obnovte svou pleť: stimuluje oběhový systém a pomáhá ho uvolňovat z toxinů přes póry.
 • Nejlepší vzhled: vrací pokožce jednotnější vzhled, hebkost a větší jas.
 • Připravte si pleť: umožňuje pokožce správně absorbovat jakékoli ošetření, které je aplikováno později.
 • Pomáhá udržovat opálení: peelingy umožňují opálení vypadat intenzivněji a rovnoměrněji, bez skvrn a tmavých oblastí.

5 tipů pro peeling vašeho těla

Už máme jasnou teorii o tom, co je to peeling, jaké výhody přináší naší pleti, ale jak to udělat co nejlépe? Poradíme vám 5 tipů!

 1. Příliš mnoho peelingu může poškodit pokožku: stačí množství odpovídající velikosti mandle.
 2. Provádějte peeling, pokud pleť čistá: použití peelingů na pleť plnou make-upu nebo nečistot nepomůže odstranit odumřelé buňky.
 3. Na obličej nepoužívejte tělové peelingy: jsou příliš abrazivní a mohou poškodit jeho strukturu. Pokuste se použít specifické exfolianty pro každou oblast, která má být ošetřena.
 4. Vyhněte se peelingu pokožky, pokud je podrážděná, zanícená nebo trpí nějakým onemocněním. Svůj stav si můžete ještě zhoršit, proto doporučujeme se mu vyhnout a zajít k odborníkovi, aby ji dostal do obvyklého stavu.
 5. Používejte exfolianty, které respektují pokožku: používání abrazivních přípravků nebo přípravků, které nerespektují pokožku, ji může poškodit. Zkuste si vybrat svůj ideální peeling s ohledem na vlastnosti vaší pokožky.

Stále nevíte, který produkt si vybrat? Zde je několik návrhů, abyste si vybrali ten, který se vám nejvíce líbí!

Peelingová Mycí Houbička

Velmi Jemný Pleťový Peeling

Peelingový Gel S Extra Panenským Olivovým Olejem

Peelingové Mýdlo

Jemný Peelingový Krém Na Obličej Olivita

Hydratační Peelingový Gel Z Třešňových Pecek A Mořské Soli

Ručně Vyráběné Peelingové Mýdlo Z Fíku A Obilných Klíčků

 

Sdílej se svými přáteli:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *