Vyživující Tělový Olej Olivita

282,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Vyživující tělový olej spojuje silnou kombinaci nejvíce hydratujících olejů pro hloubkovou výživu i té nejsušší pokožky a napomáhá zklidnit podrážděnou kůži.

Obsahuje extra panenský olivový olej, který je znám svou hydratační bariérovou funkcí v kůži, stejně jako avokádový olej, který působí jako antioxidant a konopný olej přinášející velké dávky mastných kyselin podstatných pro obnovení buněčných membrán kůže. Dále je tvořen kokosovým olejem, který nabízí vysoký obsah vitamínů E a K, zásadní vitamíny pro prevenci předčasného stárnutí pokožky, a slunečnicový olej poskytující velmi intenzivní výživu a napomáhající minimalizovat strie a předcházet škodám způsobených sluncem.

Způsob použití

Vmasírujte do pokožky po sprše nebo koupeli, nebo kdykoliv, kdy bude vaše kůže suchá, napjatá nebo podrážděná. Pro lepší výsledek doporučujeme provést peeling těla.

Obsah: 250 ml

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Významné složky Olivový olej - nazývaný také jako "tekuté zlato" je klíčovou složkou ve světě krásy a kosmetiky pro své nevyčíslitelné hydratující a antioxidační vlastnosti: obnovuje vlhkost pokožky, díky tomu, že olivový olej obsahuje obrovské množství mastných kyselin, obnovuje buněčné membrány kůže, díky působení kyseliny olejové se používá jako změkčující přípravek pokožky k masážím, posiluje kůži, dodává ji pevnost a chrání ji před vnějšími vlivy. Kokos - je jednou z hlavních ingrediencí v přírodní kosmetice díky svému vysokému obsahu vitamínů E a K, které jsou klíčové pro dobrý stav pokožky a prevenci předčasného stárnutí kůže. Vedle toho jsou jeho mastné kyseliny ideální pro kapilární použití, jelikož pomáhají zmírnit podráždění pokožky hlavy a kroucení vlasů. Hruškovec přelahodný - známý také jako avokádo je ovoce s velmi příznivými vlastnostmi pro kůži. Je to jedna z nejzdravějších surovin na naší planetě díky svému obsahu více než 25 životně důležitých látek, jako jsou vitamíny A, B, C a E, které jsou pro pokožku velmi důležité kvůli své obrovské antioxidační síle. Ty zpomalují působení volných radikálů a zabraňují stárnutí. Vitamín C, další antioxidant, ovlivňuje přenos železa, stejně jako jeho vstřebávání a zlepšuje okysličování krve. Avokádo navíc pomáhá redukovat kožní skvrny, zklidňuje popálení od slunce a hloubkově vyživuje.

Hodnocení a recenze

5
1recenze
5 star
1
4 star
0
3 star
0
2 star
0
1 star
0
přidejte svou recenzi
Nejužitečnější uživatelské recenze
 • 0 lidé ze 0 shledal následující recenzi jako užitečnou

  Příjemná vůně

  Miluji tělové oleje a tento olejíček krásně voní po levanduli. Dobře vstřebává do pokožky a hodí se i na relaxační masáž. Má i hezké balení.

  Napsala

  Číslo sběrného místa
  Byla tahle recenze užitečná?