Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Výživný Olej Na Nehty A Kůžičku

(Hodnocení: 1)

184,00 

10 ml | 1840 Kč / 100 ml
Skladem

Lakujeme si nehty velmi pečlivě a jemně, dokonce je pilujeme a děláme si peeling, ale opravdu si myslíte, že se o nehty dostatečně staráte? Nehty hodně trpí a vyžadují hydrataci, proto je velmi důležité přidat výživný olej na nehty a kůžičku, protože hydratuje, vyživuje a pomáhá při aplikaci a účinnosti dalších ošetření.
Jedná se o produkt obohacený o extra panenský olivový olej, brutnák lékařský, třezalku tečkovanou a eukalyptus, které poskytují extra hydrataci a pomáhají udržovat oblast nehtů v dokonalém stavu.
Tento olej vám pomůže nehtům nejen vypadat mnohem zdravěji a pevněji, ale také zjemňuje a hydratuje kůžičku v okolí nehtů a jemně ji odstraňuje.

Obsah: 10 ml

Popis

SLOŽKY:

HELIANTHUS ANNUUS (SLUNEČNICE) SEMENNÝ OLEJ, KAPRYLOVÝ / KAPRICKÝ TRIGLYCERID, OLEA EUROPAEA (OLIVOVÝ) OVOCNÝ OLEJ, BORAGO OFFICINALIS OLEJ ZE SEMINY, KVĚTINOVÝ PERFORATUM OLEJ KVĚTINOVÝ, KVALITNĚ KVALITNÝ KUMORIUM, ACIDUM OIL CITY, AQUALYPTUS GLOURULUS, CITORLOW EXTRATA PEEL OIL EXPRESSED, TOCOPHEROL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, ASCORBYL PALMITATE, BHT, BENZYL BENZOATE, CITLENOL, CITENOL, FENOL.

1 recenze Výživný Olej Na Nehty A Kůžičku

  1. Manikúra i pedikúra

    Věnovala jsem kamarádce, která dělá nehty a nemůže si produkt vynachválit. Teď už kupuje pravidelně sama.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *