Obnovující Noční Olej

395,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Obnovující olej působí během noci, jelikož v době spánku probíhá obnova pokožky a nastává fáze odpočinku a regenerace buněk. Tento olej působí jako antioxidant, zabraňuje vzniku známek stárnutí a hydratuje Vaši pokožku.
Je vyroben z extra panenského olivového oleje, skvělého antioxidantu a pleťového kondicionéru, a z pupalkového oleje bohatého na omega 6 mastné kyseliny, který vyživuje kůži do hloubky, pomáhá regenerovat tkáně a snižuje známky únavy a stárnutí pokožky. Dalšími složkami tohoto produktu je olej ze semínek oliv s hydratačními a antioxidačními vlastnostmi, olej z hroznových semínek, který pokožku obnovuje, hydratuje a čistí, a levandulový olej, který je vhodný pro zklidnění citlivé nebo podrážděné pokožky. Výsledkem je vyživená, hydratovaná, svěží a odpočatá pokožka.
Způsob použití
Doporučujeme nanést na vyčištěnou pleť před hydratačním krémem. Naneste dvě až tři kapky na tvář a špičkami prstů jemně vmasírujte na tvář, čelo a bradu, aby se produkt rovnoměrně rozetřel. Vyhněte se oblasti očí. Před použitím protřepejte.
Kompletní ošetření
Pro kompletní ošetření doporučujeme nejprve vyčištění pleti pomocí naší micelární vody,
pomocí naší čistící pěny s třešňovým extraktem,
s čistícím pleťovým mlékem,
nebo našimi ručně vyráběnými mýdly.
Můžete také smíchat pár kapek oleje s pleťovým nočním krémem proti stárnutí.

Obsah: 50 ml

Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den