Kolekce

položek: 4

 • Ekologický Extra Panenský Olivový Olej 500 Ml
  Náš ekologický olej pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Je schválen agenturou C.R.A.Ex. (úřadem pro ekologické zemědělství a výživu) a získal pečeť ekologického zemědělství Evropské unie. Každá skupina láhví obsahuje jednoznačné číslování, aby byla zajištěna její sledovatelnost. Stejně jako olej „En Rama“ je nefiltrovaný.
  271,00 Kč
 • Ekologický Extra Panenský Olivový Olej Plechovka 1 L
  Náš ekologický olej pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Je schválen agenturou C.R.A.Ex. (úřadem pro ekologické zemědělství a výživu) a získal pečeť ekologického zemědělství Evropské unie. Věděli jste, že 75% hliníku vyrobeného ve světě v celé jeho historii se používá dodnes? Proto jsme přidali tento kontejner pro náš ekologický extra panenský olivový olej. Ve formátu 1 litr, je to možná jeden z nejudržitelnějších obalů, protože jej lze recyklovat mnohokrát, bez ohledu na jeho velikost, barvu nebo design.
  395,00 Kč
 • En Rama (extra Panenský Olivový Olej, Nefiltrovaný)
  „En Rama“ je pravý nefiltrovaný extra panenský olivový olej, mimořádně přírodní výsledek prvního lisování za studena z vybraných oliv jen určitého bodu zrání. Ponechává si neporušené všechny jejich vlastnosti, stáčí se přímo z lisu.
  237,00 Kč
 • Výběrový Extra Panenský Olivový Olej
  Extra panenský olivový olej „Selección“ je olej vysoké kvality získávaný výhradně z nejlepších oliv odrůdy Manzanilla Cacereña, sbíraných ručně v olivových hájích v severních oblastech provincie Cáceres a lisovaných za studena do 24 hodin po sběru.
  242,00 Kč