Kolinská Voda

890,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Kolínská voda La Chinata je stav mysli. Je to klid a psychická pohoda útěku do přírody v její nejčistší podobě. Je to zastávka na cestě a užívání si maličkostí v životě, každého okamžiku a každého osoby, daleko od zmatku světa okolo nás.

Jedná se o svěží květinovou a citrusovou vůni, jedinečnou a obklopující. Spojuje v sobě svěžest olivového a citronového květu s jemností jasmínu, stejně jako s elegancí a aromatickou jemností semen anděliky a přítomností tropů s guajackým dřevem.

Vůně této kolínské vody je směs vitality a klidu, která obsahuje velkou dávku přírodního vzduchu se svěží duší.

Chcete-li vůni oživit během dne, její snadný rozprašovač a pohodlný formát vám umožní nosit ji vždy s sebou. Voňavý zážitek pro tělo i koupel.

100 ml

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Hodnocení a recenze

5
1recenze
5 star
1
4 star
0
3 star
0
2 star
0
1 star
0
přidejte svou recenzi
Nejužitečnější uživatelské recenze
 • 0 lidé ze 0 shledal následující recenzi jako užitečnou

  španělská zahrada

  Nádherná osvěžující unisexová citrusová vůně, připomíná mi kolínské vody od drahých značek Hermes nebo Acqua di Parma, ovšem za mnohem nižší a přijatelnější cenu. Představuju si horký letní den ve Španělsku v mé milované Seville, azurové nebe a já odpočívám ve stínu subtropických stromů a keřů, kde omamně voní bílé květiny a citrusové květy. Pro mě láska na první přivonění. Najdete v ní pomerančový květ, citrusy a neroli. Vůně má opravdu dlouhou výdrž. Líbí se mi i minimalistický flakonek. Na celoroční nošení i jako osvěžení v horkém létě bude perfektní. Dá se koupit i naslepo, tato vůně se musí líbit každému.

  Napsala

  Číslo sběrného místa
  Byla tahle recenze užitečná?