Ampulky Anti-ox S Hydroxytyrosolem A Vitamínem C

543,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Ampulky Anti-Ox obsahují vysokou koncentraci antioxidačních a hydratačních složek, které působí proti proti ztrátě pevnosti pokožky a vráskám.

Jsou obohaceny o vitamín C, který zabraňuje oxidaci pokožky, rozjasňuje a sjednocuje tón pleti. Dále obsahují hydroxytyrosol získaný z olivovníku, které zvyšuje vitalitu fibroblastů pro zvýšení tvorby kolagenu a elastinu. Další složkou tohoto produktu je extrakt z listu olivovníku, který má antioxidační, protizánětlivé a protidráždivé účinky a glukonsaminglykan a proteoglykan zpevňující pokožku a pomáhající eliminovat vrásky a známky stáří.

Textura tohoto produktu je velmi jemná a je vhodná pro všechny typy pleti. Díky jeho používání dosáhnete jemnější a dobře vypadající pleti.
Balení ampulek je přizpůsobeno delikátnímu složení produktu, který při kontaktu s vnějšími vlivy může ztratit své vlastnosti, především v případě kontaktu se světlem a kyslíkem, proto je baleno v jednodávkových obalech.
Tyto ampulky jsou ideální pro dosažení „flash efektu“ nebo pro zvláštní ošetření suché a unavené pokožky.
Doporučujeme používat jednu ampulku denně na vyčištěnou pleť před denním krémem a během dne. Konečky prstů můžete jemně vmasírovat na obličej, krk nebo dekolt, dokud se zcela nevstřebá. Pokud nevyužijete celou ampulku, můžete zbývající produkt použít během následujících 24 hodin.

Obsah: 10 x 2ml

Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den