Rozjasňující Ampulky Proti Skvrnám S Pupeny Potočnice A Sóji

505,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rozjasňující ampulky proti skvrnám jsou řešením v boji proti všem typům skvrn, zvláště těch hyperpigmentových způsobených věkem a nadměrnýcm slunečním zářením.

Tyto ampulky obsahují jak pupeny potočnice a sóji, tak kombinaci silných aktivních složek pomáhajících předcházet a minimalizovat všechny typy skvrn, zejména ty hyperpigmentové, které vznikají s věkem a slunečním zářením. Obsahují také stabilizovaný vitamín C, který zabraňuje oxidaci pokožky, rozjasňuje pleť a sjednocuje její tón. Další složkou ampulek je extrakt z listu olivovníku, který působí jako antioxidant s protizánětlivými a protidráždivými účinky.

Balení ampulek je přizpůsobeno delikátnímu složení produktu, který při kontaktu s vnějšími vlivy může ztratit své vlastnosti, především v případě kontaktu se světlem a kyslíkem, proto je baleno v jednodávkových obalech.
Textura tohoto produktu je velmi jemná a je vhodná pro všechny typy pleti. Při každodenním užívání dosáhneme viditelně jemnější pleti a většího sjednocení tónu.
Doporučujeme používat jednu ampulku denně na vyčištěnou pleť před denním krémem, jak pro denní péči, tak pro péči noční. Konečky prstů můžete jemně vmasírovat na obličej, krk nebo dekolt, dokud se zcela nevstřebá. Pokud nevyužijete celou ampulku, můžete zbývající produkt použít během následujících 24 hodin.

Obsah: 10 x 2ml

Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den