Shopping Cart

No products in the cart.

Balení 3 Koření Uzené Papriky

Skladem

295,00  včetně DPH

Toto balení 3 koření naší uzené papriky z Valle Coronado obsahuje 3 odrůdy papriky s chráněným označením původu La Vera, takže je můžete kombinovat podle chuti.

Paprika od La Vera D.O.P. je známá svým řemeslným výrobním procesem a sušením „kouřem“, které jí dodávají harakteristickou chuť, barvu a vůni.

Pohodlný formát z něj dělá ideální možnost dát nebo vzít si s sebou své oblíbené koření kamkoli a dodat pokrmům gurmánský nádech.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Paprika od La Vera D.O.P. je hvězdný produkt pro milovníky koření. Její intenzivní chuť pokrývá širokou škálu nuancí, které
jdou od sladké po kořenitou, procházející přes hořkosladkou až po chuť každého spotřebitele. Její lehce kouřové aroma spolu se silnými načervenalými tóny ji činí nezaměnitelnou a umocňuje chuť každého receptu.

Ze všech těchto důvodů je to jedno z nejvšestrannějších koření v kuchyni. Ideální na omáčky, smaženice, vařená masa, dušená masa i ryby, maso, polévky, rýžové pokrmy, hummus, brambory a nekonečné množství pokrmů, které vás nikdy neomrzí zkoušet.

Valle Coronado

Valle Coronado se zrodilo se zájmem o hledání nových chutí a textur. Značka, která se připojuje k La Chinata, aby rozšířila náš
katalog směrem k novým obzorům se společným jmenovatelem, abychom i nadále sázeli na produkty vynikající kvality s razítkem z Extremadury.

Obsah

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Balení 3 Koření Uzené Papriky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…