Balíček 3 Masové Paštiky

342,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Kazeta masových paštik La Chinata obsahuje výběr tří různých gurmánských paštik La Chinata z vynikajícího masa nabízených v hezké kazetě dokonalé jako dárek nebo pro přinesení na večeři, na kterou jsme pozvaní. Všechny tři paštiky jsou vyrobeny z produktů nejvyšší kvality a extra panenského olivového oleje z naší vlastní sklizně.

První součástí je bažantí paštika s lanýžem La Chinata. Bažant je jedním z nejvýše ceněných druhů lovných ptáků z pohledu prestižních kuchařů díky jemné textuře a chuti masa. Navíc je zde spojen s další špičkovou ingrediencí gurmánských kuchyní, kterou je lanýž, takže výsledek v ústech je vynikající.

Další součást balení, Iberská paštika s třešněmi La Chinata, je gurmánskou paštikou s intenzivní a lehce nasládlou chutí díky odstínu, který jí dodávají třešně. Ty jsou ručně vybírány v údolí Valle del Jerte tak, aby byla zaručena jejich čerstvost a kvalita.

A konečně zvěřinová paštika Pedro Ximénez La Chinata, chutný a zdravý mazací krém, který spojuje exkluzivní chuť zvěřiny, klasické součásti gurmánského světa, s vlastnostmi dodávanými vínem Pedro Ximénez. Olejnatý pokrm sametové chuti hojně využívaný ve středomořské kuchyni.

Toto balení se dokonale doplňuje s našimi {{block type="catalog/product_new" product_id="340" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}} a {{block type="catalog/product_new" product_id="339" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}}, stejně jako s naším bohatým výběrem zeleninových marmelád a naším {{block type="catalog/product_new" product_id="518" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}}.

Obsah: 3 x 120 gramů (jednotka).

Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den