Balíček 3 Paštiky Moře

360,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Kazeta paštik z mořských plodů La Chinata představuje lahodný výběr tří gurmánských paštik, v němž najdeme paštiku z chobotnice s paprikou, paštiku z bílého tuňáka s červenou paprikou a paštiku z langusty. Vše je zabaleno v hezké kazetě ideální jako dárek nebo pro přinesení na večeři, na kterou jsme pozvaní.

Všechny tři paštiky jsou vyrobeny z produktů nejvyšší kvality a extra panenského olivového oleje z naší vlastní sklizně.

První součástí balení je paštika z langusty, gurmánský produkt nejvyšší kvality s vynikající chutí a texturou a nízkou kalorickou hodnotou.
Další součástí je paštika z chobotnice s paprikou, která se vyznačuje velmi pečlivým postupem přípravy a nepřekonatelnou chutí.
Paštika z bílého tuňáka s červenou paprikou zase přináší intenzivní chuť a má velmi krémovou konzistenci.

Obsah: 3 x 125 gramů.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Obsah


Humří Paštika

Paštika z langusty La Chinata je součástí naší nabídky paštik z mořských plodů připravovaných s naším nejlepším extra panenským olivovým olejem a tradičním způsobem. V tomto případě se jedná o paštiku vysoké kvality s vynikající chutí a jemnou texturou. Langusty se rovněž vyznačují nízkou kalorickou hodnotou. Tuto paštiku doporučujeme jako chuťovku namazanou na chléb, nebo v kombinaci s naším širokým výběrem drobného pečiva. Můžete jí také dodat speciální tóny s použitím bohaté nabídky našich zeleninových marmelád, nebo také s naší Karamelizovanou cibulí s octem ze sherry. Může rovněž posloužit jako vhodný doplněk nebo ozdoba přinášející ozvláštňující tón různým pokrmům s rybami a rýží. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat na chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším bílým vínem La Chinata. Hmotnost netto: 125 gramů.


Paštika Z Chobotnice S Paprikou

Paštika z chobotnice s paprikou La Chinata je součástí naší nabídky paštik z mořských plodů připravovaných s naším nejlepším extra panenským olivovým olejem. Tato paštika je výsledkem pečlivé přípravy a vyznačuje se zcela jedinečnou chutí. Lze ji doporučit jako chuťovku namazanou na chléb, protože má velmi jemnou texturu a je velmi chutná, nebo s nejrůznějším naším drobným pečivem, můžete jí také dodat speciální tóny s použitím bohaté nabídky našich zeleninových marmelád, zvláště Dýňová Marmeláda nebo Mrkvová Marmeláda, stejně jako s naším Karamelizovaná Cibule S Octem Ze Sherry. Může rovněž posloužit jako vhodný doplněk nebo ozdoba přinášející ozvláštňující tón různým pokrmům s rybami, rýží a těstovinami. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se také doplňuje s naším Sklenička La Chinata. Hmotnost netto: 125 gramů.


Paštika Z Bílého Tuňáka S Červenou Paprikou

Paštika z bílého tuňáka s červenou paprikou La Chinata je součástí naší nabídky paštik z mořských plodů připravovaných s naším nejlepším extra panenským olivovým olejem. Jedná se o paštiku intenzivní chuti a s velmi krémovou texturou. Tuto paštiku doporučujeme jako chuťovku namazanou na chléb, protože má velmi jemnou texturu a je velmi chutná, nebo v kombinaci s naším širokým výběrem drobného pečiva. Můžete jí také dodat speciální tóny s použitím bohaté nabídky našich zeleninových marmelád, podobně jako s pomocí naší karamelizované cibule nebo jemným extra panenským olivovým olejem. Může rovněž posloužit jako vhodný doplněk nebo ozdoba přinášející ozvláštňující tón různým pokrmům s rybami, rýží, těstovinami a bramborami. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším bílým vínem La Chinata nebo pivem aromatizovaným olivami. Hmotnost netto: 125 gramů.