Shopping Cart

No products in the cart.

Balíček 4 Řemeslná Piva Ochucené Olivami

Skladem

360,00  včetně DPH

Jedná se o balíček 4 řemeslných piv, nepasterizovaných a nefiltrovaných. Toto pivo patří do kategorie ale, je tedy svrchně kvašené.

Jeho receptura je založena na kombinaci ječmene a oliv, zpracování je zdravé a přirozené. Toto pivo se výborně hodí pro nejnáročnější labužníky.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

La Chinata usiluje o inovace a tentokrát přichází s revolučním produktem, který je zároveň zdravý a přirozený: pivem La Chinata.

Jeho receptura je založena na kombinaci ječmene a oliv, zpracování je zdravé a přirozené. Toto pivo se výborně hodí pro nejnáročnější labužníky.

Pivo je nápojem, který po vodě konzumujeme nejčastěji. Jedná se o jednu ze základních součástí naší stravy. Snažili jsme se dostát důležitosti, která je s tímto produktem spojena. Začali jsme ho připravovat tak pečlivě, jak si podle našeho názoru zaslouží, zdravým a přirozeným způsobem.

Jedná se o řemeslně připravované pivo, nepasterizované a nefiltrované. Patří do kategorie ale, je tedy svrchně kvašené.

Díky vynikajícímu sladu je toto pivo světlé s lehce praženým tónem a zvláštní hořkostí díky chuti a aroma oliv. V ústech zanechává chuť, která vás nenechá lhostejnými.

S tímto výrobkem rozšiřuje La Chinata svůj široký sortiment gurmánských produktů, pro který jsou základními a charakteristickými principy kvalita surovin, přirozený způsob zpracování a použití extra panenského olivového oleje.

Obsah alkoholu 4,7 % obj.

Obsah: 4 piva po 330 ml

Pivo La Chinata

SLOŽENÍ:

Voda, ječný slad, chmel, kvasnice, olivové aroma.

Alergeny: obsahuje lepek.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Balíček 4 Řemeslná Piva Ochucené Olivami“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *