Balíček 4 Přísady 25 Ml

130,00 Kč

Dostupnost: Skladem

La Chinata představuje novou kazetu se 4 ochucenými extra panenskými olivovými oleji. S velkou pozorností k tradici jsme vybrali nejlepší extra panenský olivový olej a zkombinovali ho s populárními přírodními chutěmi středomořské kuchyně. V průběhu pečlivé macerace trvající jeden měsíc získáváme neodolatelný řemeslně připravovaný olej, který je díky své všestrannosti mimořádně vhodný pro obohacení mnoha nejrůznějších pokrmů.

Kazeta obsahuje čtyři exkluzivní a překvapující druhy chutí. Oleje jsou umístěny do šikovných láhví 25 ml pro možnost použití jako dárek a pro snadnou přepravu. S touto kazetou budeme mít vždy při ruce speciální extra panenský olivový olej.

Obsah láhví je 25 ml.

Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den

Prvním produktem je extra panenský olivový olej ochucený chilli paprikou určený pro ty, kteří si rádi užívají chuť nejlepšího oleje s pikantním tónem. Ideální pro ryby a saláty.

V druhé láhvi se setkáme s extra panenským olivovým olejem ochuceným hřibem pravým, velmi jemným a aromatickým, který přináší exkluzivní a znatelně odlišnou chuť. Doporučuje se k obohacení rýže, těstovin, omáček, salátů, zeleniny, krémů, ryb, mořských plodů, mas, pizz, carpaccia, atd.

Třetím obsaženým výrobkem je extra panenský olivový olej ochucený pepřem, s velmi intenzivní chutí díky kombinaci různých odrůd a druhů pepře, který ovšem zanechává v ústech jedinečnou chuť. Tento olej je ideální pro saláty, masa a zeleninu včetně originálně upravených omáček.

A konečně čtvrtá láhev obsahuje extra panenský olivový olej ochucený bobkovým listem, vynikajícím doplňkem ke konzervovaným pokrmům, masům, polévkám a rýži, pizzám, carpacciu… Díky tomu má zřetelně charakteristickou a svěží chuť kombinovanou s kontrastem extra panenského olivového oleje silné konzistence a pevného charakteru.

Ze všech těchto důvodů není pro ty z nás, kteří se potřebujeme rozhodnout, nic lepšího než tato kazeta s výběrem našich nejlepších olejů pro originální úpravu receptů a dosažení naprosto speciálních chutí při každé příležitosti.

Hodnocení a recenze

5
1recenze
5 star
1
4 star
0
3 star
0
2 star
0
1 star
0
přidejte svou recenzi
Most Helpful Customer Reviews
 • 0 lidé ze 0 shledal následující recenzi jako užitečnou

  Ideální jako dárek

  Krásné balení. Super jako dárek.

  Napsala

  Komentář
  Byla tahle recenze užitečná?