Shopping Cart

No products in the cart.

Balíček Ochucené Oleje 4 x 25 Ml

100 ml | 164 Kč / 100 ml
Skladem
(Hodnocení: 3)

164,00  včetně DPH

La Chinata představuje novou kazetu se 4 ochucenými extra panenskými olivovými oleji. S velkou pozorností k tradici jsme vybrali nejlepší extra panenský olivový olej a zkombinovali ho s populárními přírodními chutěmi středomořské kuchyně. V průběhu pečlivé macerace trvající jeden měsíc získáváme neodolatelný řemeslně připravovaný olej, který je díky své všestrannosti mimořádně vhodný pro obohacení mnoha nejrůznějších pokrmů.

Kazeta obsahuje čtyři exkluzivní a překvapující druhy chutí. Oleje jsou umístěny do šikovných láhví 25 ml pro možnost použití jako dárek a pro snadnou přepravu. S touto kazetou budeme mít vždy při ruce speciální extra panenský olivový olej.

Obsah: 4 x 25 ml.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Prvním produktem je extra panenský olivový olej ochucený chilli paprikou určený pro ty, kteří si rádi užívají chuť nejlepšího oleje s pikantním tónem. Ideální pro ryby a saláty.

V druhé láhvi se setkáme s extra panenským olivovým olejem ochuceným hřibem pravým, velmi jemným a aromatickým, který přináší exkluzivní a znatelně odlišnou chuť. Doporučuje se k obohacení rýže, těstovin, omáček, salátů, zeleniny, krémů, ryb, mořských plodů, mas, pizz, carpaccia, atd.

Třetím obsaženým výrobkem je extra panenský olivový olej ochucený česnekem, s velmi intenzivní chutí, který ovšem zanechává v ústech jedinečnou chuť. Tento olej je ideální pro saláty, masa a zeleninu včetně originálně upravených omáček.

A konečně čtvrtá láhev obsahuje extra panenský olivový olej ochucený bazalky, vynikajícím doplňkem ke konzervovaným pokrmům, masům, polévkám a rýži, pizzám, carpacciu… Díky tomu má zřetelně charakteristickou a svěží chuť kombinovanou s kontrastem extra panenského olivového oleje silné konzistence a pevného charakteru.

Ze všech těchto důvodů není pro ty z nás, kteří se potřebujeme rozhodnout, nic lepšího než tato kazeta s výběrem našich nejlepších olejů pro originální úpravu receptů a dosažení naprosto speciálních chutí při každé příležitosti.

3 recenze Balíček Ochucené Oleje 4 x 25 Ml

 1. 5
  (Hodnocení: 3)
  100% of custommers recommend this product
  5 Stars100%4 Stars0%3 Stars0%2 Stars0%1 Star0%
 2. Všichni byli spokojeni

  Skvělý dárek pro obchodní partnery.

  0 of 0 found this review helpful
 3. Roztomilé balení

  Za mě geniální dárek. Ideální pro ty, co ne příliš rádi experimentují ihned velkým balením.

  0 of 0 found this review helpful
 4. Paťa

  Ideální jako dárek

  Krásné balení. Super jako dárek.

  0 of 0 found this review helpful
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…