Box Ochucení Č. 2

1 216,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Dressingová kazeta č.2 obsahuje různé exkluzivní produkty s exotickými chutěmi pocházející z výběrových surovin nejvyšší kvality, například marakuji nebo sečuánského pepře. Pomůže dodat vašim salátům a všem dalším pokrmům jedinečnou a velmi originální chuť.
Nabízí se v elegantní kazetě, díky které je dokonalým dárkem pro ty, kteří mají rádi kulinářské zážitky z unikátních a exkluzivních produktů nejvyšší kvality.

Obsah:

Ocet s dužinou Marakuji
Ocet s dužinou maliny
Růžová himalájská sůl
Pepř pěti bobulí
Jednodruhový extra virgin olivový olej Picual 500ml


Rozměry: 38 x 18 x 8 cm.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Obsah boxu


Ocet S Maracujovou Dužinou

Ocet z maracujové dužiny La Chinata je jedinečným produktem dodávajícím vašim pokrmům originální a lahodnou chuť. Exotické ovoce maracuja se vyznačuje silným aroma a lehce nakyslou chutí. Obsahuje vitamín A,B, velké množství sacharidů. V kombinaci s octem dodává jedinečnou chuť pokrmům z ryb, masa, zeleniny, sýrům, zeleninovým i ovocným salátům a těstovinám, kterým dodá svěží tón. Díky exkluzivnímu balení se jedná i o vhodný dárek pro ty, co rádi experimentují nebo zkouší nové chutě. Obsah: 100 ml.


Ocet S Malinovou Dužinou

Malinový ocet La Chinata je má sladkokyselé tóny, které vylepší chuť zeleninových i ovocných salátů, ryb, mas, sýrů a dodají jim svěží nádech. Lze ho zároveň kombinovat i s jinými oleji a vytvořit tak skvělý základ pro dochucení či marinování pokrmů a výrobu dresinků. Má výraznou a plnou chuť, proto pro dochucení stačí pár kapek. Jedná se o gurmánskou přísadu, které malina propůjčuje exkluzivní jemnost. Díky exkluzivnímu balení se jedná i o vhodný dárek pro ty, co rádi experimentují nebo zkouší nové chutě. Obsah: 100 ml.


Růžová Himalájská Sůl

Himalájská růžová sůl La Chinata je kamenná sůl narůžovělé barvy pocházející z úbočí Himálaje. V této lokalitě vznikla v důsledku atmosférického tlaku a vývoje po dobu tisíců let. Této soli se přezdívá bílé zlato. Obsahuje totiž velké množství minerálů, jako je vápník, železo, hořčík a draslík. Oproti běžné soli nezatěžuje organismus. Své unikátní barvě vděčí železu. Chuť této soli je jedinečná, slanost je doplněna hořkým tónem, díky kterému je sůl ideální pro grilované pokrmy z telecího masa, ryby a pečenou zeleninu. Obsah: 300 gramů.


Pepř 5 Druhů

Pepř 5 druhů La Chinata je koktejlem chutí, v němž se setkáme s výběrem různých druhů pepře, konkrétně zeleným, bílým, černým, jamajským a růžovým. Zelený, bílý a černý pepř se získávají ze stejné rostliny, ovšem jejich barvy se liší podle způsobu zpracování při sklizni. Naproti tomu jamajský pepř ve skutečnosti není přímo pepřem, nýbrž jedná se o bobulový plod, který se sklízí v zeleném stavu a poté se suší na slunci, a přitom získává svou charakteristickou kaštanově hnědou barvu. Jeho chuť je kombinací chuti hřebíčku, muškátového oříšku a skořice, která dodává pokrmům velmi speciální tón. Podobně růžový pepř je bobulový plod, který je charakteristický zase jinou vlastní chutí a aromatem. V chuti se spojuje sladká, citrusová a lehký dotek pikantní a svěží. Tato směs pepřů je ideální pro pokrmy se saláty, těstovinami, masy, rybami, uzeninami a sýry, u nichž vám pomůže dosáhnout exkluzivní a zcela jedinečné chuti. Obsah: 110 g.


Extra Panenský Jednoodrůdový Olivový Olej Picual 500 Ml

Jednoodrůdový olej Picual La Chinata je extraktem z oliv odrůdy Picual, typické především pro Andaluzii, zvláště pak pro provincie Jaén, Granada, Córdoba a Sevilla. V této oblasti sklízíme jen takové plody, které spojují vlastnosti hodnocené jako zásadní pro získání extra panenského oleje nejvyšší kvality. Díky rané sklizni oliv se nám daří získávat extra panenský olej nejvyšší kvality a tak zajišťovat uchování jeho organoleptických vlastností. Pouze díky tomuto způsobu výběru jsme schopni našim zákazníkům zaručit panenský olej, jehož kvalitou jsme si zcela jisti. Tato odrůda je velmi bohatá na kyselinu olejovou, velmi přispívá ke snižování rizik vzniku kardiovaskulárních a jaterních chorob. Obsahuje také velká množství přírodních antioxidantů a má vynikající skladbu mastných kyselin. Jedná se o extra panenský olivový olej silné konzistence s odstíny dřeva, banánů a čerstvě posekané trávy. Jeho chuť je lehce trpká a pikantní, jeho aroma připomíná ovocné plody. Tento extra panenský olivový olej velmi dobře snáší vysoké teploty, proto je vynikající pro smažení drůbeže, zeleniny nebo ryb. Obsah: 500 ml.