Box Ochucení Č. 3

1 277,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Dressingová kazeta č. 3 je dokonalou kombinací produktů vyrobených ze surovin nejvyšší kvality. Umožňuje dodávat pokrmům jedinečnou chuť, která vás nenechá chladnými.
Tento vynikající gurmánský výběr se navíc nabízí v elegantní kazetě vhodné jako dárek. Lze ho velmi doporučit pro milovníky zdravého jídla, kteří rádi experimentují s novými a výraznými chutěmi.

Obsah:

Ocet s mangovou dužinou
Ocet s rajčatovou dužinou
Modrá Perská sůl
Jednodruhový olivový olej Hojiblanca 250 ml
Pepř pěti bobulí

Rozměry: 38 x 18 x 8 cm.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Obsah


Ocet Z Mangové Dužiny

Ocet z mangové dužiny La Chinata je lahodná a zdravá přísada, pro jejíž přípravu jsme vybrali manga nejvyšší kvality a připojili ocet pro získání chutného a jedinečného produktu. Jeho textura je hustá a má čerstvou chuť s kombinací sladkých a kyselých tónů. Je ideální pro zeleninové saláty, bílé ryby, ovocné saláty, sýry a zmrzliny. Obsah: 100 ml.


Ocet S Rajčatovou Dužinou

Ocet z tomatové dužiny La Chinata je ideální pro obohacení našich receptů velmi jednoduchým způsobem. Rajčata navíc obsahují velké množství vitamínů, minerálních látek a draslík. Vyrábí se z ingrediencí nejvyšší kvality a doporučuje se například pro přípravu omáček, nálevů, ryb, mas, sýrů, ovocných salátů a zeleniny. Nabízí lehce kyselé tóny, které bezpochyby vylepší chuť vašich pokrmů a dodají každému receptu gurmánský nádech. Má jemné, lehce ovocné aroma. Obsah: 100 ml.


Perská Modrá Sůl

Perská modrá sůl La Chinata pochází z Íránských hor, které kdysi bývaly omývány mořem. Jedná se o fascinující modravé krystaly kamenné soli vzniklé přírodní fosilizací ve zvláštních místních podmínkách v průběhu 260 milionů let, díky čemuž je tato sůl naprosto výjimečná a má vysokou kulinářskou hodnotu. Její chuť je velmi jemná, struktura naopak hrubá a křupavá. Doporučuje se pro telecí carpaccio nebo krevety, bílé ryby a omáčky, a také jako dekorace okrajů sklenic některých koktejlů. Obsah: 280 gramů.


Extra Panenský Jednoodrůdový Olivový Olej Hojiblanca 250 Ml

Jednoodrůdový olej Hojiblanca La Chinata je extraktem z oliv odrůdy Hojiblanca, velmi typické pro Andaluzii, vyskytující se především v provinciích Sevilla a Málaga a v jižních částech provincie Córdoba. V těchto oblastech sklízíme jen takové plody, které spojují vlastnosti hodnocené jako zásadní pro získání extra panenského oleje nejvyšší kvality. Díky rané sklizni oliv se nám daří získávat extra panenský olej nejvyšší kvality a tak zajišťovat uchování jeho organoleptických vlastností. Pouze díky tomuto způsobu výběru jsme schopni našim zákazníkům zaručit panenský olej, jehož kvalitou jsme si zcela jisti. Odrůda Hojiblanca La Chinata je známá pro svou bylinnou chuť s počátečními jemnými odstíny. V hrdle zanechává jemnou pikantnost a dozvuk po mandlích. Jeho aroma připomíná čerstvé ovoce, čerstvě posekanou trávu a bílé květy. Jedná se o ideální druh extra panenského olivového oleje pro modré ryby jako je například tuňák nebo losos, stejně jako pro carpaccia s masem a rybami. Obsah: 250 ml.


Pepř 5 Druhů

Pepř 5 druhů La Chinata je koktejlem chutí, v němž se setkáme s výběrem různých druhů pepře, konkrétně zeleným, bílým, černým, jamajským a růžovým. Zelený, bílý a černý pepř se získávají ze stejné rostliny, ovšem jejich barvy se liší podle způsobu zpracování při sklizni. Naproti tomu jamajský pepř ve skutečnosti není přímo pepřem, nýbrž jedná se o bobulový plod, který se sklízí v zeleném stavu a poté se suší na slunci, a přitom získává svou charakteristickou kaštanově hnědou barvu. Jeho chuť je kombinací chuti hřebíčku, muškátového oříšku a skořice, která dodává pokrmům velmi speciální tón. Podobně růžový pepř je bobulový plod, který je charakteristický zase jinou vlastní chutí a aromatem. V chuti se spojuje sladká, citrusová a lehký dotek pikantní a svěží. Tato směs pepřů je ideální pro pokrmy se saláty, těstovinami, masy, rybami, uzeninami a sýry, u nichž vám pomůže dosáhnout exkluzivní a zcela jedinečné chuti. Obsah: 110 g.