Box L Extremadura

1 626,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Box L Extremadura obsahuje široký sortiment produktů vysoké kvality vzdávajících hold různorodé gastronomii oblasti Extremadura charakteristické svými přírodními, jedinečnými a exkluzivními pokrmy, které jsou vysoce oceňovány v rámci oblasti i za jejími hranicemi.
Tato sada nabízená v pečlivě upravené kazetě je ideální jako dárek a díky své velikosti obsahuje skutečně širokou paletu výrobků, které jsou 100% z oblasti Extremadura.

Obsah balíčku:
2x Pivo ochucené olivami 330ml
Sýrový Krém Torta Extremeña
Extra panenský olivový olej v plechovce 250ml
Rustikální placky "Regañas"
Paštika z iberského vepřového s paprikou
Paštika z iberského vepřového s třešní
Paštika z bramborového jelita
Španělský Klobásovitý Salám "salchichón"
Ibérská krkovička

Rozměry: 9,3 x 32 x 32 cm.

Dárková kazeta La Chinata

Tyto kazety jsou dokonalou volbou jako dárek díky svému elegantnímu balení s péčí o každý detail. Jsou velmi originální a přizpůsobí se nejrůznějším preferencím. Najdete v nich jak různé velikosti, tak různé druhy produktů, jež všechny spojuje vynikající kvalita. Konzervy, paštiky, sladkosti... Čemu dáte přednost?

Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den

Obsah


Pivo Ochucené Olivami 330 Ml.

Jedná se o ručně připravované pivo, nepasterizované a nefiltrované. Patří do kategorie ale, je tedy svrchně kvašené. Jeho receptura je založena na kombinaci ječmene a oliv, zpracování je zdravé a přirozené. Toto pivo se výborně hodí pro nejnáročnější labužníky.


Sýrový Krém Torta Extremeña

Sýrový krém Torta Extremeña se vyrábí ze sýrů z oblasti Extremadura s označením původu vybíraných pečlivě pro získání krému odpovídajícího chutí i texturou původnímu tradičnímu pokrmu. Jedná se o gurmánský sýr s velmi charakteristickou chutí, která je slaná, ovšem s lehkým nádechem hořkosti. Tato chuť patří k typickým vlastnostem sýra z oblasti Extremadura, který se snadno rozpouští v ústech. Doporučujeme pro přípravu toastů s Regañás S Extra Panenským Olivovým Olejem včetně posypání trochou sladké papriky jako závěrečného dochucení, vytvoříte tak mimořádnou kombinací chutí. Používá se také pro přípravu omáček doplňujících zeleninu nebo maso. Hmotnost netto: 120 gramů.


Extra Panenský Olivový Olej V Plechovce 250 Ml

Extra panenský olivový olej La Chinata se získává z výběrových oliv sklizených v oblasti Sierra de Gata, která se nachází na severozápadě provincie Cáceres. Sbírají se zde výhradně nejlepší olivy, které pro naše zákazníky zajišťují získání extra panenského olivového oleje vysoké kvality. Olivy musí být v optimálním stupni zralosti, čisté, zdravé a bez zjevné vnější vady.


Rustikální Placky "regañás" S Extra Panenským Olivovým Olejem

Venkovské regañás s extra panenským olivovým olejem La Chinata jsou křupavé a jemné krekry. Jsou součástí naší nabídky gurmánských pekařských výrobků s extra panenským olivovým olejem z naší vlastní sklizně. Mají lehce praženou chuť doplněnou svěžím tónem extra panenského olivového oleje. Jsou ideální pro použití s naším bohatým výběrem masitých paštik i paštik z mořských plodů, stejně jako s našimi sýrovými krémy a naším sortimentem zeleninových i ovocných marmelád. Jsou také ideálním doplňkem k našim pokrmům připravovaným ze zeleninových krémů, asturským fazolím fabada, naší kordobskou býčí oháňkou i našim madridským drůbkům, a také pro nejrůznější uzeniny a saláty. Velmi snadno se uchovávají, takže je velmi výhodné mít je stále doma. Obsah: 150 gramů.


Paštika Z Iberského Vepřového Masa Na Paprice Vera

Iberská paštika s paprikou de la Vera La Chinata je velmi chutný jemný krém. Její receptura je v souladu s tradicemi a přípravou, charakteristickou pro pokrmy oblasti Extremadura. Je založena na dvou klíčových ingrediencích: extra panenském olivovém oleji pocházejícím z našich oliv a výběrovém iberském masu. Výraznou chuť zajišťuje paprika de la Vera D.O. (s označením původu), která dodává každému soustu jemnou kouřovou příchuť. Jedná se o vynikající paštiku pro mazání na chléb nebo drobné pečivo, a také jako doplněk k červeným masům, stejně tak pro kombinaci s bramborami a pro přípravu omáček a úpravu zeleniny. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů.


Paštika Z Iberského Vepřového Masa S Třešněmi S Extra Panenským Olivovým Olejem

Iberská paštika s třešněmi La Chinata vyrobená s extra panenského olivového oleje je vynikajícím produktem pro přípravu chuťovek prostým namazáním na chléb nebo společně s naším drobným pečivem. Je také vhodná jako ingredience omáček nebo nejrůznějších pokrmů. Jedná se o gurmánskou paštiku s intenzivní a lehce nasládlou chutí díky odstínu, který jí dodávají třešně. Ty jsou ručně vybírány v údolí Valle del Jerte tak, aby byla zaručena jejich čerstvost a kvalita. Výjimečná kombinace, která dodá skvělé doplnění textury a chuti mnoha různým jídlům a konzervovaným pokrmům, zvláště z hovězího a jehněčího masa. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů.


Paštika Z Bramborového Jelita S Extra Panenským Olivovým Olejem

Paštika z choriza se připravuje z této tradiční uzeniny typické pro oblast Extremadura a je přímo emblémem provincie Cáceres, protože je součástí její historie i geografie díky použití různých surovin a prvků, které dotváří místní kulturu. Patří mezi ně vepřové maso a pastviny, sezónní brambory pěstované v jeho zahradách a paprika de la vera, stejně jako extra panenský olivový olej pocházející z místních oliv. Tato uzenina je stále více oblíbená v gurmánské kuchyni pro svou jedinečnou chuť i pro široké možnosti použití s mnoha různými pokrmy; tuto paštiku doporučujeme jako doplněk ke kroketám nejrůznějšího druhu, bramborovým tortillám, nakládaným pokrmům i omáčkám. Je vhodná také jednoduše namazaná na chléb nebo naše drobné pečivo, s finálním tónem květového medu, podobně jako k našemu výběru karamelizované zeleniny a k našemu mazacímu sýru Torta del Casar, pro přípravu pochoutky pocházející ze 100% z oblasti Extremadura, s doprovodem našeho červeného vína La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů


Španělský Klobásovitý Salám "salchichón"

Španělský klobásovitý salám "Salchichón" pochází z části iberského prasete, tyto prasata jsou chovány a krmeny výhradně žaludy a přírodní trávou Extramadruských pastvin. Tyto prasata jsou vyjímečná tím, že se chovají na volných pastvách na rozsáhlých oblastech Extramadurských pastvin a živí se žaludy.


Iberská Krkovička

Tato delikatesa pochází z části iberského prasete. Tyto prasata jsou chovány a krmeny výhradně žaludy a přírodní trávou Extramadruských pastvin, kde se chovají volně na pastvinách. Odlišná strava má za následek větší množství tuků, a tudíž zaručuje větší šťavnatost. Krkovička se nachází v nejlepší části hřbetu, mezi lopatkou a jeho hlavní části hřbetu, což má za následek jemnost a chutnost. Oceníte praktické balení, kdy je krkovička již naservírovaná, stačí překlopit na talíř. Obsah: 80 gramů.