Box L Lanýž

1 749,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Box L lanýž obsahuje především lanýže v nejrůznějších verzích. Jedná se o kulinářský výběr, s nímž budou nejlepší kuchaři bezpochyby schopni zajímavě experimentovat a vytvářet nové chutě a kombinace díky velkorysému sortimentu výrobků nejvyšší kvality, jejichž propracovanou součástí je lanýž upravený tak, aby neztratil své vlastnosti a zachoval si své aroma a svou chuť.
Pro skutečný zážitek doporučujeme konzumovat lanýžové výrobky se studenými nebo vlažnými pokrmy, protože použití při příliš vysoké teplotě způsobí ztrátu jejich esence.
Box se nabízí ve formě elegantní kazety dokonalé jako dárek, v níž najdete sedm produktů La Chinata s lanýžem. Celá společnost u stolu bude mít ještě dlouho v ústech vynikající chuť.

Obsah balíčku:

Extra panenský olivový olej s lanýži
Lanýžová omáčka
Placky "Regañás"
Balzamikový krém s lanýži
Paštika z bažanta s lanýži
Šupinky soli s lanýži
Krém z hřibu dubového s lanýži
Rozměry: 9,3 x 32 x 32 cm.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Obsah boxu


Olej Ochucený Lanýžem

Olej ochucený lanýžem La Chinata je aromatizovaný produkt vyrobený z nejlepšího extra panenského olivového oleje La Chinata a nejlepších výběrových černých lanýžů „Tuber Aestmum Vittad“ charakteristických zvláštní a silně aromatickou vůní a celkově příjemnou chutí. Má sladký tón a je ideální pro nejrůznější recepty. Je široce využíván v gurmánské kuchyni díky své nezaměnitelné charakteristické chuti a svému jemnému a pronikavému aroma, které nabízí jedinečný zážitek v ústech. Odrůda Tuber Aestmum Vittad je také známá jako letní lanýž. Jeho barva je černá nebo černá s hnědými a poněkud lesklými tóny a jeho rozměry mohou dosahovat až 7 mm. Tato malá houba, která roste v blízkosti kořenů některých stromů, především dubů, má vysokou gastronomickou hodnotu. Poskytuje vysoký obsah vlákniny a navíc je zdrojem železa a draslíku. Pokud jde o spojování, je vynikající společně s červeným vínem a lze ho využít pro mnoho nejrůznějších receptů na červená masa, vejce, těstoviny, omáčky, pizzy, rizota, brambory a játra. Obsah: 250 ml.


Lanýžová Omáčka

Lanýžová omáčka La Chinata je krémové spojení lanýže, hub a extra panenského olivového oleje La Chinata. Výsledkem je chutný a vysoce kvalitní produkt, který se řadí mezi špičku kulinářské gastronomie. Výrobek má intenzivní chuť, je aromatický a velmi chutný díky zachování původních vlastností lanýžů. Skvěle se snoubí s pokrmy z čerstvých těstovin a rýže, či masem, jako například svíčkovou a hovězími plátky nebo zeleninovými pokrmy. Nechte se unést propracovanou chutí lanýže a dodejte originální a exkluzivní nádech svým receptům s pomocí této lahodné omáčky připravené z ingrediencí nejvyšší kvality. Obsah: 140 gramů.


Bažantí Paštika S Lanýžem S Extra Panenským Olivovým Olejem

Bažantí paštika s lanýžem La Chinata je vyrobena s kousky vysoce kvalitního bažantího masa. Bažant je jedním z nejvýše ceněných druhů lovných ptáků z pohledu prestižních kuchařů díky jemné textuře a chuti masa. Navíc je zde spojen s další špičkovou ingrediencí gurmánských kuchyní, kterou je lanýž, kuchaři přezdívaný jako černé zlato, takže výsledný prožitek v ústech je jedinečný. Tato paštika se doporučuje jako lehký předkrm jednoduše natřený na chléb, nebo s některým z našich kousků pečiva, pro větší prožitek doporučujeme pečivo spíše neutrální chuti. Pokud však chcete dosáhnout intenzivnější chuti, můžete ji také dochutit některým z našich balzamikových krémů La Chinata, například třešňovým, fíkovým nebo lanýžovým, které jí dodají lehce sladký nádech, nebo se také skvěle snoubí s některou z našich zeleninových marmelád, například cibulovou nebo paprikovou. Může rovněž posloužit jako vhodný doplněk nebo ozdoba přinášející ozvláštňující tón různým pokrmům, například s grilovaným masem, také s rýží. Velmi jemná textura a chuť z ní činí vyhledávánou delikatesu. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat na chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Hmotnost netto: 125 gramů.


Šupinky Soli S Lanýži

Sůl ve vločkách s lanýžem La Chinata pochází ze středomoří a představuje zdravější alternativu k rafinované soli. Jedná se o gurmánský produkt s křupavou texturou a chutí jemnější než u konvenční soli a zároveň velmi jemným aroma lanýže. Je ideální pro přípravu mnoha různých exkluzivních pokrmů, zvláště rýže, těstovin, zeleniny, omáček a salátů. Jedná se o produkt široce využívaný v gurmánské kuchyni díky své křupavé textuře a svému nádechu lanýže. Dodává každému pokrmu intenzivnější a zajímavější chuť. Obsah: 120 gramů.


Krém Z Hříbků A Lanýžů

Krém z hříbků a lanýžů La Chinata je připraven ze dvou vysoce ceněných a kvalitních ingrediencí, hříbků s lanýži. Obě tyto složky mají velmi intenzivní vůni i chuť a jejich kombinace je skutečným kulinářským zážitkem. Proto jsou vyhledávaným produktem mezi gurmány. Lanýže se svým jemným a pronikavým aroma jsou ideální pro množství receptů a jsou široce využívány pro kulinářské účely. Jedná se o malou podzemní houbu s vysoce nutričně hodnotným obsahem a vysokým podílem vlákniny. Navíc je také zdrojem železa a draslíku. Hřib má naproti tomu jemnou, velmi specifickou lehce nasládlou chuť. Je bohatým zdrojem vlákniny, antioxidantů a dalších látek pomáhajících při prevenci proti karcinogenním onemocněním, rovněž umožnuje snížení hladiny cholesterolu. Pro docílení výrazné chuti stačí do pokrmu přidat již jednu kávovou lžičku na porci. Tento krém je vynikající společně s červeným vínem a lze ho využít pro mnoho nejrůznějších receptů na červená masa, těstoviny, omáčky, quiché, tortilly, zeleninu, rizota a játra. Je rovněž výborný jako součást past nebo při dochucení kanapek. Hmotnost netto: 180 g.


Aromatizovaný Lanýžový Balzamikový Krém

Aromatizovaný lanýžový balzamikový krém La Chinata dodá jedinečnou chuť vašim salátům, ovoci, zmrzlinám nebo moučníkům. Intenzivní chuť tohoto krému má za následek lanýž – nejdražší potravina na světě. Má velmi hustou texturu a výrazně tmavé zabarvení. Díky svému jedinečnému aroma přináší skutečný chuťový zážitek, který oceníte jak pro dekoraci pokrmů, tak obohacení nejrůznějších sladkých či slaných receptů. Obsah: 150 ml.


Regañás S Extra Panenským Olivovým Olejem

Regañás s extra panenským olivovým olejem La Chinata jsou gurmánským pekařským produktem ve formě tvrdého a velmi jemného pečiva. Jsou typické pro několik oblastí, především v Andaluzii. Vyrábí se s extra panenského olivového oleje z naší vlastní sklizně jejich textura je velmi podobná textuře picos a kroužků rosquillas, jsou velmi křupavé a jemné. Jedná se o ideální doplněk k široké nabídce našich paštik, sýrových krémů a celému bohatému sortimentu marmelád, jak zeleninových, tak ovocných, a také k našim pokrmům připravovaným z Malá Taška Sweetbag, Kazeta S Omáčkami nebo Velká Taška Sweetbag, stejně jako pro saláty a uzeniny. Velmi snadno se uchovávají, takže je velmi výhodné mít je stále doma. Obsah: 125 gramů.