Box M Zeleninová Krémová Degustace

905,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Pro ty, kteří milují občerstvení nebo pro jakoukoli nečekanou návštěvu, je Box M se zeleninovými krémy ideální k ochutnání kdykoli a kdekoli. Má širokou škálu pomazánek, díky kterým bude vaše ústa voda. Kromě toho jsou doprovázeny extra tenkými a křupavými pergameny chleba s EVOO, ideální pro pomazánky. Je krásně prezentován v elegantní krabičce s průhledným víkem, které vám umožní vidět různé gurmánské výrobky uvnitř.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Obsah


Chlebové Chipsy S Extra Panenským Olivovým Olejem

Toastový chléb s extra panenským olivovým olejem je křupavé a chutné občerstvení známé jako Guttiau, původně ze Sardinie. Vyrábí se podle staré tradiční receptury pastýřů na bázi krupice z tvrdé pšenice, extra panenského olivového oleje a kvasnic. Aby se dosáhlo velmi jemné textury, těsto se pečlivě protahuje a peče při vysokých teplotách, dokud se nezískají velmi tenké a křupavé chlebové chipsy. Je to perfektní doplněk k jakémukoli předkrmu, jako je naše široká paleta paštik, klobás nebo sýrů. Doporučujeme také vyzkoušet společně s naší čokoládou a sladkými krémy. Obsah: 100 g


Krém Z Černých Oliv

Krém z černých oliv La Chinata tvoří výběrové suroviny nejvyšší kvality. Základ tvoří extra panenský olivový olej La Chinata, z oblasti Extremadura charakteristické rozlehlými olivovými háji. Má vynikající, plnou chuť, která vznikne rozdrcením oliv. Tento krém má hebkou a jemnou chuť díky obsahu černých oliv a je tak ideální ingrediencí pro saláty, paštiky, rýži, těstoviny, omáčky, pizzy, nebo jednoduše jako pomazánka na nejrůznější druhy pečiva. Jedná se o produkt s vysokou výživovou hodnotou, protože černé olivy obsahují vitamin E a železo. Kromě toho obsahují také nenasycené mastné kyseliny a velké množství vlákniny a minerálů, tedy látek, které zvyšují odolnost organizmu vůči volným radikálům a pomáhají předcházet kardiovaskulárním chorobám. Hmotnost netto: 180 gramů.


Krém S Paprikou A Chilli

Krém s paprikou a chilli La Chinata je pokrm určen k přímému podávání. Připravujeme ho z produktů nejvyšší kvality, kdy základ tvoří extra panenský olivový olej La Chinata. Jeho svěží a aromatická chuť s pikantním nádechem obohatí pokrmy nevýrazné chuti. Jemná textura a praktické balení umožňuje vytvářet lahodné gurmánské recepty doslova během okamžiku. Tato receptura krému s paprikou a chilli je vynikající pro všechny druhy těstovin, rýže, masa, nádivek a omáček. Lze ho vychutnávat i s kouskem chleba nebo našeho pečiva. Jedná se o nutričně velmi hodnotný krém, protože pečlivě vybírané papriky jsou účinným antioxidantem a vyznačují se vysokým obsahem provitaminu A (beta karoten a kryptoxantin), který náš organizmus přetváří na vitamin A. Obsaženy jsou také vitaminy skupin B, C a E. Z minerálů je třeba vyzdvihnout přítomnost draslíku a v nižších poměrech jsou zastoupeny hořčík, fosfor a vápník. Podobně chilli prospívá srdci, protože snižuje krevní tlak, stimuluje oběhovou soustavu, redukuje cholesterol a je přírodním antikoagulantem, tudíž snižuje riziko srdečního infarktu. Obsažen je také draslík a vitaminy A a C, stejně jako železo, hořčík, tiamin, riboflavin a niacin. Hmotnost netto: 180 g.


Krém Z Hříbků

Krém z hříbků La Chinata tvoří výběrové hřiby z odrůdy hřibů pravých nejvyšší kvality a obsahuje extra panenský olivový olej. Mnoho kuchařů, milovníků vaření a odborníků označují tento druh jako delikátní, jedná se o kulinářsky nejvyhledávanější houbu. Hřib pravý má zcela jedinečnou chuť i vůni. Chuť je jemná, lehce sladká a intenzivní. Velmi dobře se snoubí s pokrmy typu rizota, quiché, tortilly, omelet, různých omáček, zeleniny, polévek a masa. Stačí přidat jednu kávovou lžičku na porci, k docílení výraznější chuti. Navíc se jedná o produkt nabízející mnohé vlastnosti prospěšné pro zdraví organizmu, protože je například bohatým zdrojem vlákniny, antioxidantů. Látky obsažené v hřibech zároveň pomáhají předcházet karcinogenním onemocněním a snižují hladinu cholesterolu. Hmotnost netto: 180 g.