Box M Veganský

956,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Dáváte přednost zelenině nebo masu? Toto je vaše krabička, ideální veganské občerstvení, které můžete dát jako dárek nebo mít vždy doma a užít si ho při jakékoli příležitosti. Užijte si celý gurmánský zážitek s tímto pestrým výběrem. Je krásně prezentován v elegantní krabičce s průhledným víkem, které vám umožní vidět různé gurmánské výrobky uvnitř.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Obsah


Rustikální Minityčinky S Extra Panenským Olivovým Olejem

Venkovské picos s extra panenským olivovým olejem La Chinata jsou gurmánským produktem připraveným z pšenice nejvyšší kvality a obohaceným naším nejlepším extra panenským olivovým olejem pocházejícím z vlastní sklizně. Jedná se o křupavou a chutnou pochoutku s lehce praženým aroma ideální pro spojení s uzeninami a sýry. Doporučujeme je speciálně pro naše masové paštiky a paštiky z mořských plodů, stejně tak jako pro široký výběr sýrových krémů La Chinata. Obsah: 140 gramů.


Pražené Kešu Oříšky S Lanýžem A Uzenou Paprikou

Pražené kešu oříšky s Extra panenským olivovým olejem, lanýžem a uzenou paprikou jsou velmi zdravý předkrm, který máme v naši nabídce gurmánských ořechů. Jsou vyráběny se speciální směsí z celého třinového cukru, lanýže černovýtrusového a Extra panenského olivového oleje s příchutí lanýže. Výsledkem je vynikající kešu oříšek, s intenzivní lanýžovou příchutí a sladko uzeným nádechem, který mu dodává paprika, což je perfektní kombinací pro křupavý a krémový kešu oříšek. Musí být zdůrazněny skvělé kvality kešu ořechů, jako zdroj zdravých tuků, zeleninových a minerálních proteinů jako například železa, magnesia, zinku, draslíku, selenu a fosforu, stejně tak jako vitamínu E a vitaminu B. Také obsahuje kyselinu listovou, fotosteroly, sacharidy a Omega 6. Je to ideální svačinka, které může být kombinována s našimi Praženými mandlemi s paprikou a rozmarýnem. Obsah: 110 gramů.


Sušená Rajčata V Extra Panenském Olivovém Oleji

Sušená rajčata v extra panenském olivovém oleji La Chinata se připravují z vybraných rajčat nejvyšší kvality a konzervují se extra panenským olivovým olejem z naší sklizně. Jedná se o produkt vynikající chuti a struktury, který je výhodné mít stále ve spíži, protože se pro něj v kuchyni najde mnoho různých uplatnění; například pro obohacení pokrmů, přidávání do salátů nebo zdobení jídel. Je výborný k těstovinám, rýži i omáčkám. Obsah: 220 gramů.


Šťáva Z Aloe Vera, Výtažku Z Listů Oliv, Zázvoru A Maca

Šťáva z aloe, výtažek z listů oliv, zázvor a maca je velmi zdraví prospěšný nápoj, vyrobený exkluzivně z těchto rostlin pocházejících z organických farem. Tento drink je mimo jiné doslazen panelou, namísto cukru. Je to skvělá, nutričně vyvážená alternativa klasických limonád. Díky aloe vera má spoustu zdraví prospěšných benefitů, pomáhá například čistit zažívací systém a ulevuje od zácpy. Olivové listy jsou skvělým antioxidantem s protizánětlivým účinkem; zázvor funguje jako prevence srdečních onemocnění, bojuje proti migrénám a uvolňuje svalstvo; a nakonec maca, která zlepšuje vytrvalost, sportovní výkony a celkový tělesný blahobyt, mimo jiné taky reguluje a zvyšuje funkci endokrinního systému, napomáhá při premenstruačních symptomech a menopauze. Nápoj můžete být podáván vychlazený nebo při pokojově teplotě. Ideální společně s našimi Špaldovými, Mandlovými nebo Ovesnými sušenkami.