Box M Chuťovky

1 182,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Box M chuťovky obsahuje rozmanitý výběr produktů nejvyšší kvality a zaručuje tak gurmánský zážitek. Je prezentován ve formě velmi elegantní kazety a je ideální jako dárek nebo jako chutná pojistka pro případ, že se objeví nečekaná návštěva. Výrobky obsažené v tomto boxu nepochybně odpovídají kvalitativním standardům umožňujícím pochutnání si na gourmet potravinách v dobré společnosti.

Obsah:

Pivo řemeslné výroby s olivami 330 ml
Brambory na omeletu s extra panenským olivovým olejem
Srnčí paštika Pedro Jiménez
Venkovské "picos" s extra panenským olivovým olejem
Lanýžová majonéza
Hřib pravý v extra panenském olivovém oleji

Rozměry: 9,3 x 26,6 x 26,6 cm.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Obsah boxu


Pivo Ochucené Olivami 330 Ml.

Jedná se o ručně připravované pivo, nepasterizované a nefiltrované. Patří do kategorie ale, je tedy svrchně kvašené. Jeho receptura je založena na kombinaci ječmene a oliv, zpracování je zdravé a přirozené. Toto pivo se výborně hodí pro nejnáročnější labužníky.


Přípravná Bramborová Směs Na Španělskou Tortillu S Cibulí

Brambory na tortillu s cibulí La Chinata umožňují přípravu pokrmu podle tohoto tradičního receptu během několika minut. Výrobek je navíc založen na surovinách nejvyšší kvality včetně výběrových čerstvých brambor a cibule. Vše je povařeno v extra panenském olivovém oleji při teplotě vhodné pro dosažení ideální textury tohoto klasického středomořského pokrmu. Jedná se o potravinu s velmi jednoduchou přípravou, protože je pouze třeba umíchat vejce. Poté se pokrm ohřeje s trochou extra panenského olivového oleje a může se podávat. A vše je hotovo během několika minut. Lze využít také pro míchaná vejce s naším chřestem La Chinata, našimi houbami v olivovém oleji nebo společně s naším drobným pečivem La Chinata. A pokud máte rádi omáčky, velmi dobře se bude doplňovat s naší česnekovou omáčkou (alioli) nebo ostrou omáčkou (salsa brava). Obsah: 470 ml.


Srnčí Paštika S Vínem Pedro Ximénez S Extra Panenským Olivovým Olejem

Zvěřinová paštika Pedro Ximénez La Chinata je chutný a zdravý mazací krém, který spojuje exkluzivní chuť zvěřiny, klasické součásti gurmánského světa, plus vlastnosti dodávané vínem Pedro Ximénez. Olejnatý pokrm sametové chuti hojně využívaný ve středomořské kuchyni. Jedná se o vynikající paštiku pro obohacení nejrůznějších druhů pokrmů, pro přidání do masitých receptů nebo pro mazání na chléb nebo naše kousky pečiva. Lze dále obohatit a dokončit našimi balzamikovými krémy, například fíkovým, třešňovým nebo medovým, nebo různými druhy zeleninových marmelád, cibulí nebo paprikou. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata nebo naším pivem aromatizovaným olivami. Hmotnost netto: 120 gramů.


Rustikální Minityčinky S Extra Panenským Olivovým Olejem

Venkovské picos s extra panenským olivovým olejem La Chinata jsou gurmánským produktem připraveným z pšenice nejvyšší kvality a obohaceným naším nejlepším extra panenským olivovým olejem pocházejícím z vlastní sklizně. Jedná se o křupavou a chutnou pochoutku s lehce praženým aroma ideální pro spojení s uzeninami a sýry. Doporučujeme je speciálně pro naše masové paštiky a paštiky z mořských plodů, stejně tak jako pro široký výběr sýrových krémů La Chinata. Obsah: 140 gramů.


Lanýžová Majonéza S Extra Panenským Olivovým Olejem

Lanýžová majonéza La Chinata je ideálním doplňkem pro dodání velmi chutného a jemného tónu nejrůznějším pokrmům. Je připravena z emulze extra panenského olivového oleje a nejlepších výběrových lanýžů. Výsledkem je chutný a vysoce kvalitní produkt, který se řadí mezi špičku kulinářské gastronomie. Díky své textuře, krémové a hebké, je ideálním doplňkem k masům, rybám a grilované zelenině. Výborně obohatí vaše nejrůznější recepty. Obsah: 115 g.


Hříbky V Extra Panenském Olivovém Oleji

Hříbky v extra panenském olivovém oleji La Chinata představují jedny z nejvybranějších hub s vynikající chutí a strukturou. Tuto pochoutku nabízíme konzervovanou v extra panenském olivovém oleji, aby si uchovala všechny své vlastnosti i chuť. Zároveň je možná konzumace kdykoliv během roku. Extra panenský olivový olej je navíc prospěšný našemu zdraví – usnadňuje zažívání a podporuje normální činnost jater a slinivky břišní. Hřib pravý je v gastronomii mimořádně vyhledávaný druh houby a může se použít pro přípravu chutných rizot, gratinovaných pokrmů, krémů, těstovin, kroket nebo obloh a příloh k rybám i masům. Velmi dobře se také hodí k naší řadě sýrových omáček a k našemu Oleji ochuceným česnekem a papričkou. Obsah: 220 gramů.