Box S Extremadura

793,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Box S Extremadura obsahuje různorodý sortiment produktů, které tvoří kulinářskou identitu oblasti Extremadura. Tato kombinace je také výborným a ideálním dárkem pro milovníky gurmánských produktů nejvyšší kvality. Chorizo, olivy, „torta extremeña“ či paprika, to vše je součástí výrazu této země, a tento box je díky svému pečlivému balení dokonalým dárkem pro vychutnání jejích plodů.

Obsah balíčku:

Paštika z iberského vepřového s paprikou
Krém z ovčího sýra Torta Extremeña
Extra panenský olivový olej v plechovce 250 ml
Olivy s papričkou
Krém ze zelených oliv s rajčaty

Rozměry: 9,3 x 27 x 16,9 cm.


Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Obsah boxu


Paštika Z Iberského Vepřového Masa Na Paprice Vera

Iberská paštika s paprikou de la Vera La Chinata je velmi chutný jemný krém. Její receptura je v souladu s tradicemi a přípravou, charakteristickou pro pokrmy oblasti Extremadura. Je založena na dvou klíčových ingrediencích: extra panenském olivovém oleji pocházejícím z našich oliv a výběrovém iberském masu. Výraznou chuť zajišťuje paprika de la Vera D.O. (s označením původu), která dodává každému soustu jemnou kouřovou příchuť. Jedná se o vynikající paštiku pro mazání na chléb nebo drobné pečivo, a také jako doplněk k červeným masům, stejně tak pro kombinaci s bramborami a pro přípravu omáček a úpravu zeleniny. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů.


Sýrový Krém Torta Extremeña

Sýrový krém Torta Extremeña se vyrábí ze sýrů z oblasti Extremadura s označením původu vybíraných pečlivě pro získání krému odpovídajícího chutí i texturou původnímu tradičnímu pokrmu. Jedná se o gurmánský sýr s velmi charakteristickou chutí, která je slaná, ovšem s lehkým nádechem hořkosti. Tato chuť patří k typickým vlastnostem sýra z oblasti Extremadura, který se snadno rozpouští v ústech. Doporučujeme pro přípravu toastů s Regañás S Extra Panenským Olivovým Olejem včetně posypání trochou sladké papriky jako závěrečného dochucení, vytvoříte tak mimořádnou kombinací chutí. Používá se také pro přípravu omáček doplňujících zeleninu nebo maso. Hmotnost netto: 120 gramů.


Extra Panenský Olivový Olej V Plechovce 250 Ml

Extra panenský olivový olej La Chinata se získává z výběrových oliv sklizených v oblasti Sierra de Gata, která se nachází na severozápadě provincie Cáceres. Sbírají se zde výhradně nejlepší olivy, které pro naše zákazníky zajišťují získání extra panenského olivového oleje vysoké kvality. Olivy musí být v optimálním stupni zralosti, čisté, zdravé a bez zjevné vnější vady.


Olivy Manzanilla S Paprikou

Otevřené olivy manzanilla s paprikou jsou nejen připraveny z oliv nejvyšší kvality, ale jsou také doplněny paprikou, čímž se odlišují od ostatních výrobků na trhu. Jejich chuť je obohacena charakteristickými vlastnostmi papriky, která jim dodává kouřovou příchuť. Jedná se o vynikající směs, jedinečnou a nepřekonatelnou. Olivy La Chinata mají vynikající kvalitu a jsou dokonalou součástí naší středomořské stravy. Jsou zdrojem vitaminů A a C, které pomáhají zlepšovat obranné schopnosti organizmu. Navíc jsou zdrojem železa a sodíku, obsahují mastné kyseliny omega 3 a omega 6 a mají vysoký obsah vlákniny, která podporuje regulaci našeho střevního systému. Hmotnost po odkapání: 160 g. Hmotnost netto: 320 g.


Krém Z Rajčat A Oliv

Krém z rajčat a oliv La Chinata je velmi všestranným gurmánským produktem tradičně připravovaným ze surovin, které rostou na iberských polích a hájích. Velmi dobře se kombinují s rozmanitými recepty, zvláště ze středomořské kuchyně. Jedná se o velmi zdraví prospěšný a chutný přípravek vhodný pro kombinaci s paštikou, omáčkami, nádivkami nebo jako doplněk k masům, bramborám nebo rýži, stejně jako k pizzám a dalším pokrmům se specifickou sladkokyselou a jemnou chutí. Navíc jde o produkt s vysokou nutriční hodnotou. Rajče obsahuje lykopen, antioxidant přispívající mimo jiné k ochraně před rakovinou prostaty u mužů, srdečními chorobami a aterosklerózou. Zároveň obsahuje málo sodíku, a proto se doporučuje při dietě u osob s nadměrným krevním tlakem. Je bohatý na vlákninu a dodává vitaminy, především komplex B, C, A a E, a také minerály, například draslík, fosfor a hořčík. Na druhou stranu olivy přinášejí vitaminy A, E a vitaminy skupiny B, a to společně s minerály jako je fosfor, jód, draslík, hořčík a vápník. Mají rovněž antioxidační vlastnosti. Hmotnost netto: 180 gramů.