Box Xl Extremadurský

2 377,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Obsah balíčku:

Bílé víno La Chinata
Paštika z iberského vepřového s paprikou
Paštika z jelita s piniovými oříšky
Třešňová marmeláda se zázvorem a mátou
Extra panenský olivový olej plechovka 500ml
Krém ze zelených oliv s mandlemi
Med z pomerančového květu
Šupinky soli s černými olivami
Rustikální placky "Regañás"

Rozměry: 12 x 37,5 x 37,5 cm.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Obsah boxu


Bílé Víno La Chinata

Polosladké bílé víno La Chinata Royal je polosladký nápoj pocházející z vinic regionu Tierra de Barros, který se v rámci oblasti Extremadura vyznačuje mimořádně úrodnou a jílovitou půdou pokrytou vinicemi o stáří mezi 10 a 40 lety. Zde dochází k velmi pečlivému výběru nejlepších hroznů, které se pak opatrně přepravují do sklepů.


Paštika Z Iberského Vepřového Masa Na Paprice Vera

Iberská paštika s paprikou de la Vera La Chinata je velmi chutný jemný krém. Její receptura je v souladu s tradicemi a přípravou, charakteristickou pro pokrmy oblasti Extremadura. Je založena na dvou klíčových ingrediencích: extra panenském olivovém oleji pocházejícím z našich oliv a výběrovém iberském masu. Výraznou chuť zajišťuje paprika de la Vera D.O. (s označením původu), která dodává každému soustu jemnou kouřovou příchuť. Jedná se o vynikající paštiku pro mazání na chléb nebo drobné pečivo, a také jako doplněk k červeným masům, stejně tak pro kombinaci s bramborami a pro přípravu omáček a úpravu zeleniny. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů.


Paštika Z Jelita A Piniových Oříšků S Extra Panenským Olivovým Olejem

Játrová paštika s piniovými oříšky je krém s vysoce jemnou texturou, spojující klasickou chuť játrovky, pokrmu s dávnou tradicí, vysokým obsahem bílkovin a nízkým podílem sacharidů, s vlastnostmi piniových oříšků, sušených plodů, které jsou velmi chutné a s oblibou využívané v gurmánské kuchyni. Je ideální jako náplň do nádivek, taštiček nebo různých směsí, na pečená masa nebo pro přípravu omáček. Je vhodná pro použití jako chuťovka nebo předkrm na tartaletkách nebo kouscích pečiva, například společně s ovocnou marmeládou. Další možností je použití společně s naší karamelizovanou cibulí nebo paprikou nebo našimi kostkami manga. Kromě toho se výborně doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Lze ji podávat jak studenou, tak teplou s ohříváním v lázni s teplou vodou nebo mikrovlnné troubě. Hmotnost netto: 120 gramů.


Třešňová Marmeláda Se Zázvorem A Mátou

Třešňová marmeláda se zázvorem a mátou La Chinata je lahodná kombinace velmi svěží a přirozené chuti třešní a máty s intenzivnějším tónem zázvoru. Připravuje se s použitím pečlivého procesu vaření na mírném ohni tak, aby byly uchovány vlastnosti výběrového čerstvého a přírodního ovoce. Bezpochyby v ní najdete překvapivé chuťové tóny. Velmi dobře se doplňuje s našimi masovými paštikami La Chinata nebo našimi sýry společně s našimi Regañás S Extra Panenským Olivovým Olejem. Je ideální pro snídani nebo chuťovky, stejně jako pro nejoriginálnější dezerty. Obsah: 230 gramů.


Extra Panenský Olivový Olej V Plechovce 500 Ml

Extra panenský olivový olej La Chinata se získává z výběrových oliv sklizených v oblasti Sierra de Gata, která se nachází na severozápadě provincie Cáceres. Sbírají se zde výhradně nejlepší olivy, které pro naše zákazníky zajišťují získání extra panenského olivového oleje vysoké kvality.


Krém Ze Zelených Oliv A Mandlí

Krém ze zelených oliv La Chinata je velmi chutným výrobkem. Tvoří ho výběrové olivy, které jsou následně s mandlemi rozemleté do jemné textury, aniž by zanikla plná chuť a vlastnosti této pochoutky. Ve spojení s extra panenským olivovým olejem vzniká produkt, který dokonale ochutí středomořské pokrmy. Zelené olivy a mandle jsou středomořské produkty, které společně s vůní extra panenského olivového oleje předurčují tento krém jako dokonalou pomazánku pro natírání na chléb nebo na naše pečivo. Skvěle se hodí i pro dochucování omáček, červeného masa, různých směsí nebo těstovin. Jedná se o produkt s vysokou nutriční hodnotou, protože zelené olivy obsahují vitamin A, E a vitaminy skupiny B, a navíc minerály, například fosfor, jód, draslík, hořčík a vápník, a rovněž antioxidanty. K tomu se připojují kvality mandlí bohatých na proteiny, zdraví prospěšné tuky, sacharidy, vitaminy, minerály a antioxidanty. Zároveň se jedná o bohatý zdroj energie. Hmotnost netto: 180 g.


Med Z Pomerančového Květu

Citrusový med La Chinata se získává z bílých květů citroníku, cedrátu a pomerančovníku. Ve středomořských zemích má dlouhou tradici díky jeho sladké a plné chuti. Tento med charakterizuje jasně jantarová barva, má jemnou chuť s lehce kyselým nádechem. Mile Vás překvapí příjemné aroma citrusových květů. Jedná se přírodní produkt bohatý na minerály, například zinek, draslík, bór, mangan, hořčík, vápník, selen, měď a sodík, a rovněž na fruktózu a galaktózu, díky čemuž ho lze používat jako sladidlo s rychlejším vstřebáváním než běžný cukr a tedy jako bohatý zdroj energie.Doporučuje se speciálně lidem trpícím nervozitou nebo obdobími nespavosti, neklidu nebo stresu, protože má uklidňující a protikřečový účinek a působí jako přírodní sedativum. Kromě toho má také antibakteriální vlastnosti, které posilují imunitní systém, pomáhají zabraňovat rakovině a chrání naše tělo před volnými radikály. Navíc snižuje riziko vzniku chronických onemocnění. Čistý med má při nižší teplotě sklon k tuhnutí, proto před jeho konzumací doporučujeme zahřátí ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Obsah: 250 gramů.


Sůl Ve Vločkách S Černými Olivami

Mořská sůl ve vločkách s černými olivami La Chinata je gurmánským produktem vyráběným ve Španělsku a hojně používaným jako zdravější alternativa k rafinované soli, obzvláště při kulinářské přípravě pokrmů. Tato varianta je kombinována s „černými olivami“, které jí dodávají svěžest a ovocné aroma. Díky tomu je ideální pro saláty a paštiky. Výhodou této soli je její neprůmyslový postup zpracování, který je pomalejší a zahrnuje ruční práci. Tato sůl neobsahuje přísady a nabízí křupavou strukturu a o mnoho jemnější chuť než má běžná sůl, proto je přesolení pokrmů mnohem méně pravděpodobné. Obsah: 165 gramů.


Rustikální Placky "regañás" S Extra Panenským Olivovým Olejem

Venkovské regañás s extra panenským olivovým olejem La Chinata jsou křupavé a jemné krekry. Jsou součástí naší nabídky gurmánských pekařských výrobků s extra panenským olivovým olejem z naší vlastní sklizně. Mají lehce praženou chuť doplněnou svěžím tónem extra panenského olivového oleje. Jsou ideální pro použití s naším bohatým výběrem masitých paštik i paštik z mořských plodů, stejně jako s našimi sýrovými krémy a naším sortimentem zeleninových i ovocných marmelád. Jsou také ideálním doplňkem k našim pokrmům připravovaným ze zeleninových krémů, asturským fazolím fabada, naší kordobskou býčí oháňkou i našim madridským drůbkům, a také pro nejrůznější uzeniny a saláty. Velmi snadno se uchovávají, takže je velmi výhodné mít je stále doma. Obsah: 150 gramů.