Box Xl Bio

1 190,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Balíček obsahuje:

Organický extra panenský olivový olej 500ml
Ovesné sušenky
Mandlové sušenky
Šťáva Z Aloe Vera, Výtažku Z Listů Oliv, Zázvoru A Maca
Těstoviny ve tvaru olivových lístků
Popcorn s růžovým pepřem, mořskou solí a extra panenským olivovým olejem

Rozměry: 12 x 37,5 x 37,5


Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Obsah boxu


Ekologický Extra Panenský Olivový Olej 500ml

Náš ekologický olej pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Je schválen agenturou C.R.A.Ex. (úřadem pro ekologické zemědělství a výživu) a získal pečeť ekologického zemědělství Evropské unie. Každá skupina láhví obsahuje jednoznačné číslování, aby byla zajištěna její sledovatelnost. Stejně jako olej „En Rama“ je nefiltrovaný.


Ovesné Sušenky

Ovesné sušenky La Chinata jsou součástí naší široké nabídky tradičních sladkostí La Chinata. Obsahují zdraví prospěšné ingredience vysoké kvality, v tomto případě třtinový cukr, ovesné otruby a celozrnnou ovesnou mouku pocházející z ekologického zemědělství. Vše doplňuje chuť našeho extra panenského olivového oleje. Při jejich výrobě se dodržují tradiční postupy a díky tomu chutnají tak, jako by byly čerstvě upečené. Jedná se o křupavou a lahodnou pochoutku, v níž se ovesná strava stává skutečným požitkem. Doporučujeme k snídani nebo dopolední i odpolední svačině i jako dezert, vhodná je kombinace s našimi čajovými směsmi La Chinata. Obsah: 150 gramů.


Pšeničné Sušenky S Mandlemi

Mandlové galetky La Chinata se připravují podle tradiční receptury. Nabízí lahodnou chuť v troubě pečeného cukroví. Díky jejich jednoduchosti a kombinaci kvalitních základních ingrediencí se stávají skutečnou pochoutkou. Připravují se z extra panenského olivového oleje La Chinata, třtinového cukru, celozrnné pšeničné mouky, mandlí a čerstvých vajec, a jejich chuť se naprosto neliší od domácích výrobků. Jsou charakteristické lehce praženou chutí, kterou jim dodávají mandle, a přítomností extra panenského olivového oleje, který jim dodává lahodné a velmi tradiční tóny. Jsou křupavé a velmi chutné, dokonalé pro chvíle u čaje nebo kávy, stejně jako k snídani nebo při posezení s hosty. Obsah: 150 gramů.


Šťáva Z Aloe Vera, Výtažku Z Listů Oliv, Zázvoru A Maca

Šťáva z aloe, výtažek z listů oliv, zázvor a maca je velmi zdraví prospěšný nápoj, vyrobený exkluzivně z těchto rostlin pocházejících z organických farem. Tento drink je mimo jiné doslazen panelou, namísto cukru. Je to skvělá, nutričně vyvážená alternativa klasických limonád. Díky aloe vera má spoustu zdraví prospěšných benefitů, pomáhá například čistit zažívací systém a ulevuje od zácpy. Olivové listy jsou skvělým antioxidantem s protizánětlivým účinkem; zázvor funguje jako prevence srdečních onemocnění, bojuje proti migrénám a uvolňuje svalstvo; a nakonec maca, která zlepšuje vytrvalost, sportovní výkony a celkový tělesný blahobyt, mimo jiné taky reguluje a zvyšuje funkci endokrinního systému, napomáhá při premenstruačních symptomech a menopauze. Nápoj můžete být podáván vychlazený nebo při pokojově teplotě. Ideální společně s našimi Špaldovými, Mandlovými nebo Ovesnými sušenkami.


Těstoviny Olivové Lístky

Těstoviny ve tvaru olivového listu jsou výbornou gourmet potravinou La Chinata. Jedná se o těstoviny z tvrdé pšenice a špenátu z ekologického zemědělství. Produkce špenátu i pšenice probíhá za přísného dohledu nad jejich kvalitou. Získáte skvělou chuť těstovin ve tvaru olivových listů. Doporučujeme tyto vynikající těstoviny kombinovat s naším pestem alla Genovese. Pro přípravu doporučujeme použít náš extra panenský olivový olej a špetku himalájské nebo hawajské soli. Obsah: 500 gramů


Bio Popcorn S Růžovým Pepřem

Ekologický popcorn s růžovým pepřem, mořskou solí a extra panenským olivovým olejem je vynikajícím doplňkem k mnoha skvělým předkrmům a aperitivům. Naším cílem je zde spojení kvality produktů, řemeslné přípravy a zcela neodolatelné chuti. Jedná se o popcorn vyrobený z ekologické kukuřice s nejlepším extra panenským olivovým olejem z naší sklizně. Má jemnou a křupavou texturu a sklízí se a suší přirozeným, řemeslným způsobem. Pochází z ekologického zemědělství. Pokrm je dochucen špetkou mořské soli a ekologickým růžovým pepřem. Výsledkem je překvapivá a jedinečná chuť, která bás bezpochyby potěší. Obsah: 60 gramů.