Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den

Dárková kazeta La Chinata

Tyto kazety jsou dokonalou volbou jako dárek díky svému elegantnímu balení s péčí o každý detail. Jsou velmi originální a přizpůsobí se nejrůznějším preferencím. Najdete v nich jak různé velikosti, tak různé druhy produktů, jež všechny spojuje vynikající kvalita. Konzervy, paštiky, sladkosti... Čemu dáte přednost?

Dárková kazeta La Chinata

Obsah Boxu XL venkovMandle V Čokoládě

Mandle namáčené v čokoládě La Chinata jsou křupavé mandle potažené dvěma druhy lahodné čokolády ve tvaru olivy. Mandle s bílou čokoládou mají vzhled zelené olivy, zatímco ty s hořkou čokoládou mají černou barvu. Jedná se o sladké pokušení, kterým ctíme naše tradice a zároveň jsme chtěli nabídnout něco nového a neotřelého. Jemná sladkokyselá chuť těchto bonbónů překvapí každého strávníka. Tento produkt je navíc díky svému originálnímu a pečlivému balení dokonalým dárkem, který ocení gurmáni a vyznavači nevšedních chutí. Obsah: 150 gramů.


Balíček 4 Řemeslná Piva

Jedná se o balíček 4 řemeslných piv, nepasterizovaných a nefiltrovaných. Toto pivo patří do kategorie ale, je tedy svrchně kvašené. Jeho receptura je založena na kombinaci ječmene a oliv, zpracování je zdravé a přirozené. Toto pivo se výborně hodí pro nejnáročnější labužníky.


Smažená Cibule S Karamelizovanou Paprikou

Smažená cibule s karamelizovanou paprikou La Chinata je lahodnou kombinací smažené cibule Reca a papriky nejvyšší kvality. Výborně se hodí pro obohacení nejrůznějších pokrmů, kterým dodává jedinečnou chuť. Připravuje se z cibule s označením původu Reca a smažené papriky nakrájené na proužky. Tyto ingredience se vaří v cukru, tekutém karamelu a octu ze sherry. Používá se ruční způsob výroby, jehož výsledkem je neodolatelná chuť a textura. Produkt je připraven k přímému použití. Vhodné jako doplněk ke všem druhům masa, zvláště červenému masu, například vepřové svíčkové, stejně jako k široké nabídce naších masových paštik. Také se velmi dobře doplňuje s rybami, například uzenou treskou. Lze ho použít rovněž pro obohacení salátů. Obsah: 220 gramů.


Pesto Alla Genovese

Pesto alla Genovese La Chinata je lahodná omáčka připravená podle tradiční italské receptury a s pravou janovskou bazalkou, společně s extra panenským olivovým olejem, piniovými oříšky, oříšky kešu, sýrem, česnekem a solí. Výsledkem tohoto exkluzivního spojení je velmi chutná omáčka vynikající pro nejrůznější pokrmy z těstovin a jako doplněk pro pokrmy z masa, ryb nebo zeleniny. V porovnání s ostatními omáčkami se jedná o velmi zdravou volbu díky jejímu složení na základě zeleniny, sušeného ovoce a extra panenského olivového oleje. Lze ji charakterizovat jako bohatý zdroj vysoce kvalitních bílkovin, vitaminů, minerálů a antioxidantů. Obsah: 180 gramů.


Kazeta S Omáčkami

Kazeta s omáčkami La Chinata obsahuje tři klasické omáčky s výraznými chuťovými odstíny připravenými z ingrediencí nejvyšší kvality a extra panenského olivového oleje z naší sklizně. Součástmi jsou kečup s extra panenským olivovým olejem, hořčice s černými olivami a lanýžová majonéza. První součástí je kečup s extra panenským olivovým olejem, výrobek, u něhož jsme usilovali o to, aby jeho charakter byl co nejpřirozenější a nejzdravější. Tato populární omáčka je založena na receptuře s vysoce kvalitními ingrediencemi. Obsahuje nejlepší rajčata pro dosažení jedinečné chuti. Je dochucený výběrovými druhy koření a díky nim dosahuje výjimečných tónů. Druhá součást balení, hořčice s černými olivami, představuje omáčku s intenzivní chutí a tradičním pikantním tónem, který je pro hořčici charakteristický, ovšem ve spojení s aroma černých oliv se vytváří jedinečný chuťový kontrast, který bezpochyby obohatí vaše pokrmy. A nakonec lanýžová majonéza, která je připravena z emulze extra panenského olivového oleje a nejlepších výběrových lanýžů. Výsledkem je jemná, chutná a vysoce kvalitní majonéza s exkluzivní chutí lanýže. Nemůžete-li se tedy rozhodnout, obstarejte se tuto sadu a kombinujte její součásti mimo jiné pro obohacení svých sendvičů, hamburgrů, zákusků, těstovin, rýže, brambor nebo zeleniny. Přitom si užívejte jejich skutečně gurmánské lahodnosti. Obsah: Lanýžová majonéza 115 gramů. Kečup s extra panenským olivovým olejem 160 gramů. Hořčice s černými olivami 135 gramů.


Paštika Z Iberského Prasete „secreto Ibérico“ S Extra Panenským Olivovým Olejem

Paštika z iberského prasete La Chinata je vyrobena s kousky vysoce kvalitního masa pocházejícího z černých iberských prasátek. Jedná se o jeden z nejvýše ceněných druhů vepřového masa z pohledu prestižních kuchařů díky jemné textuře a chuti. Tato paštika se doporučuje jako zákusek jednoduše natřená na chléb, protože má velmi jemnou texturu a chuť, nebo s některým z našich kousků pečiva. Můžete ji také dochutit některým z našich balzamikových krémů La Chinata, například třešňovým, fíkovým nebo lanýžovým, které jí dodají lehce sladký nádech, nebo také některou z bohatého výběru našich marmelád, například hruškovou. Může rovněž posloužit jako vhodný doplněk nebo ozdoba přinášející ozvláštňující tón různým pokrmům, například s grilovaným masem. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů.


Paštika Z Jelita A Piniových Oříšků S Extra Panenským Olivovým Olejem

Játrová paštika s piniovými oříšky je krém s vysoce jemnou texturou, spojující klasickou chuť játrovky, pokrmu s dávnou tradicí, vysokým obsahem bílkovin a nízkým podílem sacharidů, s vlastnostmi piniových oříšků, sušených plodů, které jsou velmi chutné a s oblibou využívané v gurmánské kuchyni. Je ideální jako náplň do nádivek, taštiček nebo různých směsí, na pečená masa nebo pro přípravu omáček. Je vhodná pro použití jako chuťovka nebo předkrm na tartaletkách nebo kouscích pečiva, například společně s ovocnou marmeládou. Další možností je použití společně s naší karamelizovanou cibulí nebo paprikou nebo našimi kostkami manga. Kromě toho se výborně doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Lze ji podávat jak studenou, tak teplou s ohříváním v lázni s teplou vodou nebo mikrovlnné troubě. Hmotnost netto: 120 gramů.


Extra Panenský Olivový Olej Hranatá Láhev

Extra panenský olivový olej La Chinata se získává z výběrových oliv sklizených v oblasti Sierra de Gata, která se nachází na severozápadě provincie Cáceres. Sbírají se zde výhradně nejlepší olivy, které pro naše zákazníky zajišťují získání extra panenského olivového oleje vysoké kvality. Olivy musí být v optimálním stupni zralosti, čisté, zdravé a bez zjevné vnější vady. Náš extra panenský olivový olej je charakterizován především čtyřmi faktory: - Jasně žlutá barva s určitými odstíny zelené. - Jemná a plochá chuť, bez trpkosti a hořkosti charakteristické pro oleje z jižního Španělska. Dosahujeme tak velmi příjemné chuti, díky níž je vychutnávání tohoto panenského oleje skutečnou rozkoší. - Velmi husté aroma zralého ovoce. - Mimořádně vysoký obsah mastných kyselin, který činí tento olej jedním z nejdokonalejších z veškeré produkce z různých regionů Španělska. Oblast Sierra de Gata je známá svými olivami určenými povětšinou k přímé konzumaci. Hovoříme zde o stolních olivách známých po celém Španělsku jako “manzanilla cacereña”. Tyto olivy mají velmi vyrovnanou texturu i chuť, takže zanechávají na patře příjemné aroma. A velkou část tohoto aromatu je možné vychutnávat i v našem extra panenském oleji, pro který se využívají plody menších rozměrů. Ty nemohou být určeny pro přímou konzumaci, ovšem náš panenský olej La Chinata tak získává jejich nejznámější charakteristické vlastnosti. Tento extra panenský olivový olej se nabízí velmi originálním způsobem v hranaté nádobě, která je ideální jako dárek i jako ozdoba domácího stolu. Doporučuje se použití společně s produktem Ocet Ze Sherry D.o.p. Hranatá Láhev ve stejné nádobě se stejným tvarem. Vznikne tak dokonalá dvojice, která je s ohledem na způsob podávání i vysokou kvalitu ideálně vhodná jako dárek, nebo také pro domácí používání při mimořádných příležitostech. Obsah: 100 ml.


Ocet Ze Sherry D.o.p. Hranatá Láhev

Ocet ze sherry byl první španělský ocet s označením původu (Denominación de Origen). Jeho výrazná chuť pozvedne vaše pokrmy na novou úroveň a obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy. Jedná se o produkt hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Je charakteristický svou mahagonovou barvou a intenzivním aroma. Je také velmi všestranný a díky tomu je vynikajícím doplňkem v různých kuchyních na celém světě, od nejtradičnějších po nejavantgardnější, a přitom si zachovává svou identitu, plod vlastní historie a původu. Dokonalý doplněk pro naše konzervované pokrmy, například Bílý Tuňák V Extra Panenském Olivovém Oleji, a zároveň ideální ingredience pro maceraci nebo marinování ovoce a masa, dokonce i pro přípravu dezertů. Nabízí se v elegantní hranaté láhvi s velmi pohodlnou manipulací. Součástí sortimentu je také extra panenský olivový olej ve stejném formátu. Oba produkty mohou společně vytvořit ideální menážku pro váš stůl. Obsah: 100 ml.