Box Xl Venkov

1 713,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Obsah balení:

Bílé víno La Chinata
Rustikální Picos s extra panenským olivovým olejem
Artyčoky
Zelené olivové listy - těstoviny
Kordobská býčí oháñka
Pyrenejská paštika s papričkou s extra panenským olivovým olejem
Pudinková paštika s piniovými oříšky
Čtvercová láhev extra olivového oleje
Sherry ocet D.O.P. Čtvercová láhev

Rozměry: 12 x 37,5 x 37,5 cm.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Obsah boxu


Bílé Víno La Chinata

Polosladké bílé víno La Chinata Royal je polosladký nápoj pocházející z vinic regionu Tierra de Barros, který se v rámci oblasti Extremadura vyznačuje mimořádně úrodnou a jílovitou půdou pokrytou vinicemi o stáří mezi 10 a 40 lety. Zde dochází k velmi pečlivému výběru nejlepších hroznů, které se pak opatrně přepravují do sklepů.


Rustikální Minityčinky S Extra Panenským Olivovým Olejem

Venkovské picos s extra panenským olivovým olejem La Chinata jsou gurmánským produktem připraveným z pšenice nejvyšší kvality a obohaceným naším nejlepším extra panenským olivovým olejem pocházejícím z vlastní sklizně. Jedná se o křupavou a chutnou pochoutku s lehce praženým aroma ideální pro spojení s uzeninami a sýry. Doporučujeme je speciálně pro naše masové paštiky a paštiky z mořských plodů, stejně tak jako pro široký výběr sýrových krémů La Chinata. Obsah: 140 gramů.


Artyčoky Nakládaný V Extra Panenském Olivovém Oleji

Nakládané artyčoky La Chinata představují výběrové bílé artyčoky Tudela, tedy velmi kvalitní květní pupeny ze Španělska. Jsou vařené na mírném ohni s naším nejlepším extra panenským olivovým olejem, pro dosažení autentické a přirozené chuti. Jedná se o velmi zdravou a chutnou zeleninu s lehce trpkým aroma. Artyčoky Tudela jsou hojně využívány v gurmánské kuchyni pro svou vynikající texturu a chuť i pro široké možnosti kulinářských kombinací, například při přípravě lahodných pokrmů, omáček, krémů nebo jako ozdoba a doplněk k masům a rybám, podobně jako k těstovinám a rýži. Jsou bohaté na vitamín C, draslík, minerální látky. Doporučujeme také použití společně s naším Pesto Alla Genovese, s našimi Sladkokyselá Paprika a ve spojení s Sklenička La Chinata. Díky snadné manipulaci a dlouhé trvanlivosti je výhodné mít je stále ve spíži. Obsah: 420 gramů.


Těstoviny Olivové Lístky

Těstoviny ve tvaru olivového listu jsou výbornou gourmet potravinou La Chinata. Jedná se o těstoviny z tvrdé pšenice a špenátu z ekologického zemědělství. Produkce špenátu i pšenice probíhá za přísného dohledu nad jejich kvalitou. Získáte skvělou chuť těstovin ve tvaru olivových listů. Doporučujeme tyto vynikající těstoviny kombinovat s naším pestem alla Genovese. Pro přípravu doporučujeme použít náš extra panenský olivový olej a špetku himalájské nebo hawajské soli. Obsah: 500 gramů


Kordobská Býčí Oháňka S Extra Panenským Olivovým Olejem

Býčí oháňka La Chinata patří k delikátní pochoutce. Jedná se o lahodnou kombinaci připravenou z býčí oháňky nejvyšší kategorie a červeného vína La Chinata v doprovodu vybrané zeleniny, čerstvého koření a extra panenského olivového oleje z naší vlastní sklizně. Veškeré suroviny zpracováváme tradičním postupem, respektujícím . Výsledkem je přírodní gurmánský pokrm, který si uchovává původní aroma i chuť. Překvapí Vás svou jemností, kterou způsobují kratší vlákna masa. Doporučujeme v kombinaci s naším červeným vínem La Chinata. Obsah: 380 gramů.


Paštika Z Iberského Prasete „secreto Ibérico“ S Extra Panenským Olivovým Olejem

Paštika z iberského prasete La Chinata je vyrobena s kousky vysoce kvalitního masa pocházejícího z černých iberských prasátek. Jedná se o jeden z nejvýše ceněných druhů vepřového masa z pohledu prestižních kuchařů díky jemné textuře a chuti. Tato paštika se doporučuje jako zákusek jednoduše natřená na chléb, protože má velmi jemnou texturu a chuť, nebo s některým z našich kousků pečiva. Můžete ji také dochutit některým z našich balzamikových krémů La Chinata, například třešňovým, fíkovým nebo lanýžovým, které jí dodají lehce sladký nádech, nebo také některou z bohatého výběru našich marmelád, například hruškovou. Může rovněž posloužit jako vhodný doplněk nebo ozdoba přinášející ozvláštňující tón různým pokrmům, například s grilovaným masem. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů.


Paštika Z Jelita A Piniových Oříšků S Extra Panenským Olivovým Olejem

Játrová paštika s piniovými oříšky je krém s vysoce jemnou texturou, spojující klasickou chuť játrovky, pokrmu s dávnou tradicí, vysokým obsahem bílkovin a nízkým podílem sacharidů, s vlastnostmi piniových oříšků, sušených plodů, které jsou velmi chutné a s oblibou využívané v gurmánské kuchyni. Je ideální jako náplň do nádivek, taštiček nebo různých směsí, na pečená masa nebo pro přípravu omáček. Je vhodná pro použití jako chuťovka nebo předkrm na tartaletkách nebo kouscích pečiva, například společně s ovocnou marmeládou. Další možností je použití společně s naší karamelizovanou cibulí nebo paprikou nebo našimi kostkami manga. Kromě toho se výborně doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Lze ji podávat jak studenou, tak teplou s ohříváním v lázni s teplou vodou nebo mikrovlnné troubě. Hmotnost netto: 120 gramů.


Extra Panenský Olivový Olej Hranatá Láhev

Extra panenský olivový olej La Chinata se získává z výběrových oliv sklizených v oblasti Sierra de Gata, která se nachází na severozápadě provincie Cáceres. Sbírají se zde výhradně nejlepší olivy, které pro naše zákazníky zajišťují získání extra panenského olivového oleje vysoké kvality. Olivy musí být v optimálním stupni zralosti, čisté, zdravé a bez zjevné vnější vady. Náš extra panenský olivový olej je charakterizován především čtyřmi faktory: - Jasně žlutá barva s určitými odstíny zelené. - Jemná a plochá chuť, bez trpkosti a hořkosti charakteristické pro oleje z jižního Španělska. Dosahujeme tak velmi příjemné chuti, díky níž je vychutnávání tohoto panenského oleje skutečnou rozkoší. - Velmi husté aroma zralého ovoce. - Mimořádně vysoký obsah mastných kyselin, který činí tento olej jedním z nejdokonalejších z veškeré produkce z různých regionů Španělska. Oblast Sierra de Gata je známá svými olivami určenými povětšinou k přímé konzumaci. Hovoříme zde o stolních olivách známých po celém Španělsku jako “manzanilla cacereña”. Tyto olivy mají velmi vyrovnanou texturu i chuť, takže zanechávají na patře příjemné aroma. A velkou část tohoto aromatu je možné vychutnávat i v našem extra panenském oleji, pro který se využívají plody menších rozměrů. Ty nemohou být určeny pro přímou konzumaci, ovšem náš panenský olej La Chinata tak získává jejich nejznámější charakteristické vlastnosti. Tento extra panenský olivový olej se nabízí velmi originálním způsobem v hranaté nádobě, která je ideální jako dárek i jako ozdoba domácího stolu. Doporučuje se použití společně s produktem Ocet Ze Sherry D.o.p. Hranatá Láhev ve stejné nádobě se stejným tvarem. Vznikne tak dokonalá dvojice, která je s ohledem na způsob podávání i vysokou kvalitu ideálně vhodná jako dárek, nebo také pro domácí používání při mimořádných příležitostech. Obsah: 100 ml.


Ocet Ze Sherry D.o.p. Hranatá Láhev

Ocet ze sherry byl první španělský ocet s označením původu (Denominación de Origen). Jeho výrazná chuť pozvedne vaše pokrmy na novou úroveň a obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy. Jedná se o produkt hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Je charakteristický svou mahagonovou barvou a intenzivním aroma. Je také velmi všestranný a díky tomu je vynikajícím doplňkem v různých kuchyních na celém světě, od nejtradičnějších po nejavantgardnější, a přitom si zachovává svou identitu, plod vlastní historie a původu. Dokonalý doplněk pro naše konzervované pokrmy, například Bílý Tuňák V Extra Panenském Olivovém Oleji, a zároveň ideální ingredience pro maceraci nebo marinování ovoce a masa, dokonce i pro přípravu dezertů. Nabízí se v elegantní hranaté láhvi s velmi pohodlnou manipulací. Součástí sortimentu je také extra panenský olivový olej ve stejném formátu. Oba produkty mohou společně vytvořit ideální menážku pro váš stůl. Obsah: 100 ml.