Box Xl Večeře Pro Dva

2 073,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Tento Box XL večeře pro dva je speciálně vytvořen pro delikatesní večeři s výběrem z gourmet produktů ideálních pro degustaci ve speciální okamžik a s tou nejlepší společností, při které nesmí chybět dobré červené víno, předkrm z výběrových iberických paštik s extra panenským olivovým olejem, hlavní chod z těstovin vyrobených z mouky z nadrcených olivových pecek doprovázený omáčkou z červeného pesta a jako dezert si můžete vybrat mezi sladkými bombony z extra panenského olivového oleje a slanými mandlemi pečenými s extra panenským olivovým olejem a uzenou paprikou.
Fantastický zážitek skvělý ke sdílení!

Obsahuje:
Červené víno
Mandle s extra panenským olivovým olejem, rozmarýnem a uzenou paprikou
Kozí sýr s karamelizovanou cibulí
Paštika z ibérského vepřového s třešněmi
Rustikální minityčinky
Bonbóny s extra panenským olivovým olejem
Těstoviny z olivové mouky
Červené pesto
Ibérská krkovička

Rozméry
12 x 37,5 x 37,5 cm.

Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den

Obsah boxu


Červené Víno "cepas El Raposo"

Červené víno „Cepas“ je vyráběno z výběru hroznů sbíraných v oblasti Raposo, která se nachází v nadmořské výšce 600 metrů nad mořem. Tyto podmínky poskytují hroznům možnost plně uzrát a dodávají mu jedinečnou chuť. Obsah: 750 ml


Mandle Pražené S Rozmarýnem A Uzenou Paprikou

Pražené mandle s extra panenským olivovým olejem, rozmarýnem a uzenou paprikou La Chinata jsou pěstovány jako specifický druh "A la Marcona", který se pěstuje pouze ve Španělsku. Jsou charakteristické svou jednotnou texturou a také svou výbornou chutí, která je tvoří nejoceňovanějšími mandlemi ve světě mezi všemi konzumenty. Lehká slanost s dotekem rozmarýnu se vytváří pomocí speciální kombinace s naším extra panenským olivovým olejem, nejsou smaženy, ale praženy, což umocňuje jejich poctivou chuť. Výsledkem pražení je naprosto delikátní výběr mandlí, které jsou lehké s méně tuky. Nabízí velmi jemnou a přírudní chuť s dokonalou texturou s aroma rozmarýnu a uzené papriky. Je vhodné zmínit, že manle jsou skvělým výživným zdrojem, který má mnoho kladů pro naše zdraví vzhledem k značnému obsahu proteinů, minerálu a esenciálních nenasycených mastných kyselin. Obsah: 110 gramů.


Krém Z Kozího Sýra S Karamelizovanou Cibulí

Krém z kozího sýra s karamelizovanou cibulí je jemný a lahodný gurmánský produkt připravený na bázi prvotřídních surovin a vynikajícího extra panenského olivového oleje La Chinata. Kombinací intenzivní chuti kozího sýra s jemnou nasládlou karamelizovanou cibulí vzniká jedinečná chuť. Je ideální jako doplněk ke grilovaným masům nebo přípravu toastů jako předkrmů. Jedná se také o vynikající produkt ke crudités (syrová zelenina, například celer a mrkev, namáčená do nálevů nebo dipů), pro mazání na drobné pečivo a podobně. Tento výrobek nejvyšší kvality se také velmi dobře hodí pro improvizované večeře nebo mlsání s přáteli. Je ho možné kombinovat s nejrůznějšími ostatními sýrovými krémy La Chinata a vytvořit tak skutečně bohatou a jedinečnou sýrovou tabuli. Hmotnost netto: 120 gramů.


Paštika Z Iberského Vepřového Masa S Třešněmi S Extra Panenským Olivovým Olejem

Iberská paštika s třešněmi La Chinata vyrobená s extra panenského olivového oleje je vynikajícím produktem pro přípravu chuťovek prostým namazáním na chléb nebo společně s naším drobným pečivem. Je také vhodná jako ingredience omáček nebo nejrůznějších pokrmů. Jedná se o gurmánskou paštiku s intenzivní a lehce nasládlou chutí díky odstínu, který jí dodávají třešně. Ty jsou ručně vybírány v údolí Valle del Jerte tak, aby byla zaručena jejich čerstvost a kvalita. Výjimečná kombinace, která dodá skvělé doplnění textury a chuti mnoha různým jídlům a konzervovaným pokrmům, zvláště z hovězího a jehněčího masa. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů.


Rustikální Minityčinky S Extra Panenským Olivovým Olejem

Venkovské picos s extra panenským olivovým olejem La Chinata jsou gurmánským produktem připraveným z pšenice nejvyšší kvality a obohaceným naším nejlepším extra panenským olivovým olejem pocházejícím z vlastní sklizně. Jedná se o křupavou a chutnou pochoutku s lehce praženým aroma ideální pro spojení s uzeninami a sýry. Doporučujeme je speciálně pro naše masové paštiky a paštiky z mořských plodů, stejně tak jako pro široký výběr sýrových krémů La Chinata. Obsah: 140 gramů.


Čokoládové Bonbóny S Extra Panenským Olivovým Olejem

Bonbóny z extra panenského olivového oleje La Chinata jsou lahodnou a delikátní pochoutkou z nejjemnější černé čokolády obohacené naším nejlepším extra panenským olivovým olejem manzanilla cacereña. Oceníte jejich tvar a velikost, umožnující intenzivně vychutnat toto čokoládové pokušení. Povrch tvoří lahodná hořká čokoláda a vnitřek hořká čokoláda a ganache doplněný extra panenským olivovým olejem. V jejich chuti lze ocenit lehké aroma po vanilce spolu s jemnou hořkostí. Hořká čokoláda je navíc prospěšná našemu zdraví, jelikož je bohatým zdrojem antioxidantů. Jsou pečlivě a nevšedně zabaleny, což z nich činí ideální dárek a rovněž skvělý doplňek v podobě sladké tečky ke kávě nebo bohatému výběru našich čajů La Chinata s olivovými listy. Obsah: 8 bonbónů.


Těstoviny S Moukou Z Olivových Semínek

Bio Těstoviny La Chinata s moukou z olivových semínek jsou naší vlastní bio verzí tradičních makaronů. Jsou tvořeny z 95% ze semoliny z tvrdé pšenice a z 5% Moukou z olivových semínek La Chinata. Výsledkem je tento jedinečný produkt se skvělou chutí a vynikajícími výživovými vlastnostmi, za kterými stojí právě spojení bio mouky a našich Olivových semínek La Chinata. V La Chinata věříme v propojení tradice a nových neotřelých nápadů, jako první jsme proto stvořili Mouku z olivových semínek La Chinata, ze které jsou vyrobeny i tyto těstoviny. Jejich výroba navíc nezatěžuje přírodní prostředí, což ostatně dokládá i ochranná známka ekologického zemědělství Evropské unie. Obsah: 500 gramů


Červené Pesto

Červené rajčatové pesto La Chinata je vyrobené dle tradiční italské receptury. Snoubí se v něm chutě našeho vlastního extra panenského olivového oleje La Chinata, čerstvých a sušených rajčat, sýru Grana Padano, bazalky, piniových oříšků, česneku a chilli. Všechny tyto ingredience společně vytváří lahodnou omáčku, kterou lze kombinovat nejen se všemi druhy těstovin, ale také s masnými a zeleninovými pokrmy. Výborně se hodí i do sendvičů a obloženého pečiva. Červené rajčatové pesto La Chinata je zdravou a výživnou alternativou k omáčkám, jež jsou v obchodech běžně k dostání. Díky vysokému podílu čerstvé zeleniny, sušených plodů a extra panenského olivového oleje je toto pesto bohatým zdrojem kvalitních bílkovin, vitamínů, minerálů a antioxidantů. Obsah: 180g.


Iberská Krkovička

Tato delikatesa pochází z části iberského prasete. Tyto prasata jsou chovány a krmeny výhradně žaludy a přírodní trávou Extramadruských pastvin, kde se chovají volně na pastvinách. Odlišná strava má za následek větší množství tuků, a tudíž zaručuje větší šťavnatost. Krkovička se nachází v nejlepší části hřbetu, mezi lopatkou a jeho hlavní části hřbetu, což má za následek jemnost a chutnost. Oceníte praktické balení, kdy je krkovička již naservírovaná, stačí překlopit na talíř. Obsah: 80 gramů.