Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Čas na čaj! Čaje La Chinata pro každou příležitost

Počet milovníků čaje neustále stoupá. Pití čaj je zdravé, našemu celkovému zdravotnímu a duševnímu stavu jen prospívá. Proto vám přinášíme tento článek, který vám ve zkratce představí všechny naše čaje La Chinata a pomůže vám s výběrem toho pravého.

 

Naše zbrusu nová řada je tvořena pěti druhy čaje. Každý v sobě kombinuje chuť a sílu olivových listů spolu s dalšími pečlivě vybranými ingrediencemi.

Olivové listy jsou známé díky svému pozitivnímu působení na obranyschopnost lidského organismu. Také pomáhají při boji s artritidou, snižují krevní tlak a jsou účinné jako prevence neurodegenerativních onemocnění. Právě proto je obsahují všechny naše čaje.

Antioxidační a čisticí čaj

Čaj s olivovým listem, okvětními lístky růže a borůvkami

Tato směs je ideální pro všechny, kteří se o sebe touží starat i zevnitř. Růže pomáhá pročistit organismus, usnadňuje vylučování tekutin a zlepšuje celkový stav naší pokožky a kostí, protože podporuje vstřebávání železa do těla. Borůvky zpomalují stárnutí a pomáhají tělu vylučovat toxiny. Chuť tohoto čaje je sladká, ovocná a silná.

Elixír krásy

Čaj s olivovým listem, jablkem a šípkem

Jablko obsahuje spoustu vitamínů a pomáhá játrům správně se čistit. Navíc snižuje hladinu cholesterolu v krvi a působí proti nespavosti.

Šípek je naopak známý jako elixír věčného mládí. Pomáhá v regeneraci a předchází stárnutí organismu. Je silným antioxidantem, posiluje náš imunitní systém a díky vysokému obsahu betakarotenů udržuje tkáně pevné a pružné a zlepšuje zrak.

Relaxace a hubnutí

Čaj rooibos s olivovým listem a meduňkou

Rooibos je populární antioxidant, pomáhá v boji proti mnoha nemocem. Podporuje správné fungování trávícího systému a pomáhá i při jeho potížích. Obsahuje velké množství vápníku, hořčíku a fluoru, což jsou látky nezbytné pro zdravý stav kostí a zubů, ale také pomáhají při redukci váhy, kožních problémech a snižují počet volných radikálů v těle.

Meduňka je naopak bylina s vysoce uvolňujícími účinky. Pomůže při stresu, úzkosti a duševní nepohodě, sníží krevní tlak. Chutná po citronu.

Boj s cholesterolem a vysokým krevním tlakem

Zelený čaj Gunpowder s olivovým listem a zázvorem

Zelený čaj posiluje kosti, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi, předchází vzniku vysokého krevního tlaku, chrání ogranismus před otravami z jídla. Zabraňuje vzniku vrásek a obezity, snižuje hladinu cukru v krvi, ulevuje od astmatu, působí na infekce sluchového ústrojí, uvolňuje při stresu a alergiích, zlepšuje paměť, snižuje riziko vzniku artritidy…

Gunpowder stimuluje nervový systém a udržuje správné fungování metabolismu, je hojně využíván při redukci váhy. Zázvor je bohatý na vápník, hořčík, fosfor a železo a vitamíny A, C, B1, B2, B6 a E. Velice dobře působí proti vzniku kardiovaskulárních onemocnění, má protizánětlivé a utišující účinky. Proto se hodi při bolestech kloubů nebo zubů. Pomáhá ale i při nevolnosti, působí jako ochrana trávícího ústrojí a proti bolesti a infekcím v krku.

 

Sdílej se svými přáteli: