Kaviár Z Extra Panenského Olivového Oleje

265,01 Kč

Dostupnost: Skladem

Kaviár z extra panenského olivového oleje.

Se značkou La Chinata jsme znovu objevili klenot středomořské stravy, extra panenský olivový olej. Zde ho nabízíme ve formě těchto kuliček připomínajících kaviár. Jedná se o jedinečný gurmánský produkt vybuchující v ústech a vytvářející tak vynikající chuťový zážitek, protože toto vybuchování nám umožňuje vychutnat celý charakter oleje předtím, než se smísí s ostatními ingrediencemi.

Nabízíme ho jako lesklé pozlacené perly zavinuté do jemné a takřka neviditelné slupičky. Výborně se tedy hodí pro studené pokrmy, například saláty, octové omáčky, zvěřinu, studené polévky nebo gazpacha, lze ho také rozhodně doporučit jako doplněk k rybám a masům, kterým dodá nejen chuť vysoce kvalitního extra panenského olivového oleje, ale také velmi originální vzhled.
Tímto způsobem La Chinata znovu sjednocuje tradici a avantgardu revolučním gastronomickým produktem, v němž využívá inovačních kulinářských technik, aniž by přitom došlo ke ztrátě tradiční chuti původní suroviny, kterou je zde extra panenský olivový olej. Uvádíme tak na trh unikátní produkt s vynikajícími vlastnostmi, který navíc dodává pokrmům ozvláštňující nádech díky své delikátní prezentaci ve formě kaviáru.

Obsah 50 ml.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den