Micelární Šampón

237,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Micelární šampón je díky své struktuře dokonalým řešením, jak bez poškození zachytit nečistoty z vlasů, a zároveň jim dodat nezbytné živiny pro zachování pevného a lesklého vzhledu. Stejně jako micelární voda má i micelární šampón speciální strukturu molekul (micely), které přitahují nečistoty a mastnotu bez toho, aby vlasy poškodily.
Díky obsahu extra panenského olivového oleje, fíku, kokosu a arganového oleje má hydratační a obnovující vlastnosti. Je vhodný pro všechny typy vlasů včetně mastných a lámavých vlasů a dokonce i pro vlasy s citlivou pokožkou hlavy. Tento šampón je vhodný ke každodennímu použití bez poškození nebo podráždění vlasů. Výsledkem jsou čisté a poddajné vlasy. Ideální kompinace pro dosažení čistých a zdravých vlasů.

Obsah: 250 ml

Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den

Hodnocení a recenze

5
1recenze
5 star
1
4 star
0
3 star
0
2 star
0
1 star
0
přidejte svou recenzi
Most Helpful Customer Reviews
 • 0 lidé ze 0 shledal následující recenzi jako užitečnou

  Nejlepší šampon

  Když jsem kupovala tento produkt, váhala jsem...již řadu let bojuji s alopecií a přírodní šampony jsou sice šetrné k mým vlasům, ale zároveň je mastí a vyhlazují (tzn. odráží víc světla), čímž ještě víc vyniknou prořídlá místa. Micelární šampon La Chinata ale zdaleka překonal má očekávání. Vlasy jsou po něm příjemně hebké, zářivě lesklé, dobře se rozčesávají, takže není třeba používat kondicionér, a přitom se nemastí víc jako u běžných šamponů. Dalším kladem je příznivá cena a také velmi příjemná vůně.

  Napsala

  Komentář
  Byla tahle recenze užitečná?