Přírodní Řada Pro Může

položek: 4

 • Balzám Po Holení
  Díky použití Balzámu po holení La Chinata bude vaše pokožka bez podráždění, jemná a hydratovaná. Jeho složení vychází z extra panenského olivového oleje, minerálních vod a olivového extraktu. Dodává pokožce jemnost a okamžitou úlevu, protože díky těmto přírodním složkám zklidňuje případná podráždění způsobená žiletkou a zanechává okamžitý osvěžující dojem. Díky svému složení působí extra panenský olivový olej jako přirozená hydratační látka, antioxidant a také proti stárnutí. Extrakt z olivového listu má protizánětlivé účinky. Koncentrát minerálních vod má současně zklidňující a zjemňující působení, a proto se ideálně hodí pro citlivou a podrážděnou pokožku. Balzám obsahuje také vitamín E zabraňující vytváření volných radikálů a zpomalující stárnutí, a rovněž provitamín B5, který hydratuje nejhlubší vrstvy pokožky a má protizánětlivé účinky a regeneruje poškozenou pokožku. Balzám po dokončení holení jemně rozetřete po obličeji a krku a vmasírujte ho až do úplného vstřebání. Výsledkem bude jemnější pokožka bez podráždění a se zdravějším vzhledem. Obsah: 250 ml
  183,00 Kč
 • Holicí Krém
  Holicí krém z řady La Chinata Natural Edition je dokonalou směsí pro účinné změkčení vousů. Umožňuje hladký a přesný pohyb žiletky pro dosažení vynikajícího a důkladného oholení. Výsledkem je hydratovaná pokožka bez podráždění díky obsahu koncentrátu extra panenského olivového oleje, minerálních vod a extraktu z olivového listu. Extra panenský ekologický olivový olej hloubkově hydratuje a regeneruje ochrannou funkci pokožky, navíc ji také vyživuje a působí jako antioxidant a proti stárnutí. Extrakt z olivového listu naproti tomu působí jako protizánětlivá a protidráždivá látka s čisticími a antimikrobiálními účinky. Pro správné použití si nejprve vyčistěte obličej. Poté vyjměte trochu krému a rozprostřete ho na pokožku pomocí štětky. Přípravek zajistí hladké, jemné a snadné holení. Pro kompletní ošetření a dosažení nejlepších výsledků doporučujeme následně aplikovat náš balzám po holení La Chinata. Obsah: 150 ml.
  145,00 Kč
 • Pánský Pleťový Gel Proti Únavě
  Pánský obličejový gel proti únavě La Chinata Natural Edition je součástí naší kosmetické nabídky pro muže. Jeho receptura je založena na extra panenském olivovém oleji, minerálních vodách a olivovém extraktu, látkách, které hydratují, zjemňují a oživují pokožku v kterékoli části dne. Jeho účinek je okamžitý a přináší pokožce s vousy i bez vousů svěžest a jemnost. Obsahuje mimo jiné organický křemík, který má mnoho vlastností souvisejících s předcházením nebo regenerováním známek stárnutí, protože aktivuje působení kolagenu. Působí také na zpevňování pokožky a zlepšování její pružnosti. Současně obsahuje komplex proteinů a solí, které hydratují a podporují buněčnou regeneraci. Podobně olivový extrakt nesoucí antioxidační vlastnosti podporuje protizánětlivé a protidráždivé procesy. Obsah: 50 ml.
  256,00 Kč
 • Pánský Revitalizační Šampon
  Pánský šampon Natural Edition je součástí naší kosmetické nabídky pro muže a obsahuje minerální vody, extra panenský ekologický olivový olej a extrakt z olivového listu. Kromě toho jsou součástí jeho složení přírodní extrakty z cukrové třtiny, jablka, citrónu a čaje, které hloubkově regenerují vlasy a stimulují produkci kolagenu, který zajišťuje účinnou kapilární péči, vyšší odolnost vlasů a zmírnění jejich vypadávání. Navíc díky obsahu provitaminu B5 udržuje vlhkost vlasů a předchází tak jejich vysychání a křehnutí, a zároveň je posiluje a zlepšuje jejich lesk. Jedná se o přípravek pro každodenní použití, který se během sprchování nebo koupání nanáší na mokré vlasy a jemně se do nich vmasírovává. Poté se opláchne dostatkem vody a v případě potřeby se nanesení opakuje. Obsah: 250 ml.
  188,00 Kč