Krém Z Rajčat A Oliv

114,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Krém z rajčat a oliv La Chinata je velmi všestranným gurmánským produktem tradičně připravovaným ze surovin, které rostou na iberských polích a hájích. Velmi dobře se kombinují s rozmanitými recepty, zvláště ze středomořské kuchyně.

Jedná se o velmi zdraví prospěšný a chutný přípravek vhodný pro kombinaci s paštikou, omáčkami, nádivkami nebo jako doplněk k masům, bramborám nebo rýži, stejně jako k pizzám a dalším pokrmům se specifickou sladkokyselou a jemnou chutí.

Navíc jde o produkt s vysokou nutriční hodnotou. Rajče obsahuje lykopen, antioxidant přispívající mimo jiné k ochraně před rakovinou prostaty u mužů, srdečními chorobami a aterosklerózou. Zároveň obsahuje málo sodíku, a proto se doporučuje při dietě u osob s nadměrným krevním tlakem. Je bohatý na vlákninu a dodává vitaminy, především komplex B, C, A a E, a také minerály, například draslík, fosfor a hořčík. Na druhou stranu olivy přinášejí vitaminy A, E a vitaminy skupiny B, a to společně s minerály jako je fosfor, jód, draslík, hořčík a vápník. Mají rovněž antioxidační vlastnosti.

Hmotnost netto: 180 gramů.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den