Jemný Peelingový Krém Na Obličej Olivita

297,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Tento jemný peelingový krém na obličej je řešením pro hloubkové čištění pleti, které zároveň dodává pokožce jemnost, díky své vysoké hydratační síle.

Obsahuje olivové pecky, díky kterým je možné odstranit mrtvé buňky bez poškození vrchní vrstvy pokožky. Další složkou je extra panenský olivový olej, silný antioxidant, aloe vera, bambucké máslo a avokádo. Tyto ingredience bojují proti stárnutí buněk, poskytují pleti hydrataci a pružnost, zklidňují ji a opravují nedokonalosti způsobené vnějšími vlivy.
Způsob použití

Doporučujeme umýt obličej velkým množstvím vody. Naneste obličejovou masku konečky prstů a jemně vmasírujte do celého obličeje. Můžeme si pomoct také peelingovou mycí houbičkou s olivovými peckami La Chinata.
Poté pleť opláchněte velkým množstvím vody, osušte a naneste hydratační krém.

Obsah: 200 ml

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Významné složky Peeling z olivových pecek - olivové pecky mají antioxidační, protizánětlivé, protidráždivé, čistící, antiseptické a antimikrobiální vlastnosti.Tyto rozdrcené olivové pecky jemně odstraňují nečistoty bez toho, aniž by poškrábaly pleť, zanechávají ji čistou, obnovenou a jemnou bez přebytečného mazu. Navíc zlepšují krevní oběh a usnadňují vstřebávání dále použitých produktů. Hruškovec přelahodný - známý také jako avokádo je ovoce s velmi příznivými vlastnostmi pro kůži. Je to jedna z nejzdravějších surovin na naší planetě díky svému obsahu více než 25 životně důležitých látek, jako jsou vitamíny A, B, C a E, které jsou pro pokožku velmi důležité kvůli své obrovské antioxidační síle. Ty zpomalují působení volných radikálů a zabraňují stárnutí. Vitamín C, další antioxidant, ovlivňuje přenos železa, stejně jako jeho vstřebávání a zlepšuje okysličování krve. Avokádo navíc pomáhá redukovat kožní skvrny, zklidňuje popálení od slunce a hloubkově vyživuje. Chia - její semínka jsou jedním z největších rostlinných zdrojů omega 3, 6 a 9, esenciálních mastných kyselin pro organismus díky svým protizánětlivým vlastnostem. Často je součástí péče o suchou a vyzrálou pleť, jelikož dobře vyživuje a hydratuje, zatímco vyhlazuje obličejové linie. Podporuje tvorbu kolagenu, který působí proti stárnutí. Omega 3, která reguluje hormonální stres zároveň bojuje proti vráskám, akné a nedokonalostem.