Velký Degustační Kyblíček

2 049,00 Kč

Dostupnost: Skladem

"S chlebem, sýrem a vínem jste na správné cestě." S tímto předpokladem našeho oblíbeného přísloví jsme vytvořili tento neodolatelný zážitek pro milovníky sýrů s vynikajícím párováním se dvěma našimi referenčními víny v La Chinata.

Na jedné straně zahrnuje červené víno Cepas výběr z hroznů, vyrobené v Almendralejo, pojmenované jako mezinárodní město vína, které je součástí označení Vinos de la Tierra de Extremadura (vína z kraje Extramadura). Používají se odrůdy Garnacha Tintorera a Tempranillo, dvě z nejstarších odrůd, které jsou součástí označení původu a kvality.

Je to víno, které vyjadřuje svůj mladý charakter, dobře zakrytou barvou, velkou jemností v ústech a s kořenitými doteky, které připomínají jeho zrání v sudech. Velmi dobře se páruje s vyzrálými ovčími sýry, jako je Ovčí sýr s extra panenským olivovým olejem a Ovčí sýr s extra panenským olivovým olejem a rozinkami.

A na druhé straně Bílé víno Cepas vyrobené z odrůd Moscatel, Cayetana a Eva, ručně sklizených. Je to vynikající víno plné nuancí, někdy ovocné a jiné velmi komplexní, které se velmi dobře snoubí s lanýžovým sušeným ovčím sýrem.

Kromě toho je třeba poznamenat, že tři druhy sýra jsou nakrájeny na kousky a připraveny k jídlu. Bez komplikací. Stačí otevřít, podávat a užívat si.

A jako by toho nebylo málo, tento gastronomický zážitek je prezentován v originálním velkém kbelíku perfektním na dárky, který lze znovu použít jako květináč, stolek, úložnou nádobu ... a lze jej podle chuti natřít nebo ozdobit a dát mu nový život.

Bezpochyby zážitek pro smysly!

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Obsah


Zralý Ovčí Sýr S Extra Panenským Olivovým Olejem

Zralý ovčí sýr s extra panenským olivovým olejem Tyto kousky stárnoucího ovčího sýra jsou perfektní na oslavu. Jedná se o s velkou péčí ručně rozkrojený sýr a konzervovaný naším nejlepším extra panenským olivovým olejem. Intenzivní silná chuť s kořeněnými tóny a tvrdou strukturou, ale zároveň máslová díky extra panenskému olivovému oleji. 100 gramů sýra určeného k vychutnání jak samostatně, tak ve společnosti rodiny nebo přátel. Prezentováno ve skleněné nádobě. Stačí otevřít, podávat a užívat si. 200 g SLOŽENÍ Zralý ovčí sýr (syrové ovčí mléko, syřidlo, konzervační látka (E-252), lysozym (vejce), mléčné fermenty, sůl), extra panenský olivový olej (50%).


Ovčí Sýr S Rozinkami

Tyto kousky vyzrálého ovčího sýra jsou ideální pro ty, kteří rádi zkoušejí nové příchutě a milují sýr. Jedná se o s velkou péčí ručně rozkrojený sýr konzervovaný sýr naším nejlepším extra panenským olivovým olejem a rozinkami. Intenzivní silná chuť s kořeněnými tóny a tvrdou strukturou, ale zároveň máslová díky extra panenskému olivovému oleji a sladkému nádechu rozinek. 100 gramů sýra určeného k vychutnání jak samostatně, tak ve společnosti rodiny nebo přátel. Prezentováno ve skleněné nádobě. Stačí otevřít, podávat a užívat si. SLOŽENÍ Zralý ovčí sýr (syrové ovčí mléko, syřidlo, konzervační látka (E-252), lysozym (vejce), kyselina mléčná, sůl), rozinky (2,5%). Obsah 100 g


Ovčí Sýr S Černým Lanýzem

Tyto kousky soleného ovčího sýra jsou ideální k vychutnání vynikajícího občerstvení a k nezapomenutelným okamžikům. Jedná se o s velkou péčí ručně rozkrojený sýr konzervovaný naším nejlepším extra panenským olivovým olejem a nádechem delikátního pravého lanýže. Je to tučný sýr s intenzivní a silnou chutí a kyselým koncem. Má tvrdou a mírně máslovou strukturu z extra panenského olivového oleje. 100 gramů sýra určeného k vychutnání jak samostatně, tak ve společnosti rodiny nebo přátel. Prezentováno ve skleněné nádobě. Stačí otevřít, podávat a užívat si. SLOŽENÍ Zralý ovčí sýr (syrové ovčí mléko, syřidlo, mléčné fermenty, sůl), lanýž Tuber aestivum Vitt. (1%). Může obsahovat stopy vajec. Obsah 100 g


Rustikální Minityčinky S Extra Panenským Olivovým Olejem

Venkovské picos s extra panenským olivovým olejem La Chinata jsou gurmánským produktem připraveným z pšenice nejvyšší kvality a obohaceným naším nejlepším extra panenským olivovým olejem pocházejícím z vlastní sklizně. Jedná se o křupavou a chutnou pochoutku s lehce praženým aroma ideální pro spojení s uzeninami a sýry. Doporučujeme je speciálně pro naše masové paštiky a paštiky z mořských plodů, stejně tak jako pro široký výběr sýrových krémů La Chinata. Obsah: 140 gramů.


Červené Víno "cepas" Výběr Z Hroznů

Je to červené víno vyrobené v Almendralejo, pojmenované jako mezinárodní město vína, a je součástí označení Vinos de la Tierra de Extremadura- Vína z kraje Extramadura. Používají se odrůdy Garnacha Tintorera a Tempranillo, dvě z nejstarších odrůd, které jsou součástí označení původu a kvality. Na jedné straně je Garnacha Tintorera jednou z mála odrůd, které mají červenou dužinu a dodávají vínu jemnost v ústech, díky níž je velmi sladká a chutná. Tempranillo mu zároveň dodává kyselost a aroma červených plodů. Obsah: 750 ml. SLOŽKY Obsahuje siřičitany LIST S ÚDAJI Značka: Cepas výběr z hroznů D.O .: Vína z kraje Extremadura Typ: Červené Ročník: 2019 Obsah alkoholu: 14,5% Odrůda: Garnacha Tintorera a Tempranillo Doba stárnutí: Stárnutí ve francouzských dubových sudech po dobu 4 měsíců.


Bílé Víno Cepas

Vyrobeno z výběru hroznů odrůd Moscatel, Cayetana a Eva sklizených ručně. Tato směs odrůd nám přináší vynikající víno plné nuancí, někdy ovocné a jiné velmi složité. Přináší nám svět vjemů a zkušeností pro naše chuťové buňky. Víno s velkým vývojem v lahvi, které nás překvapí svými vůněmi a obklopujícím tělem. Doporučeno pro mořské plody, ryby, rýži a sýry. 750 ML