Velký Sladký Kyblíček

1 537,00 Kč

Dostupnost: Skladem


Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Kyblíček obsah


Španělský Sekt Brut Nature

Šumivé víno vyrobené ručně se zráním 12 měsíců. Měkké, příjemné, svěží, široké a velmi vyvážené, se specailní kyselinkou. 100% Cava z Extremadury. 11,5% obj Alergeny: Obsahuje siřičitany. GMO: Produkt bez GMO. Obsah 750 ml


Čokoládové Bonbóny S Extra Panenským Olivovým Olejem

Bonbóny z extra panenského olivového oleje La Chinata jsou lahodnou a delikátní pochoutkou z nejjemnější černé čokolády obohacené naším nejlepším extra panenským olivovým olejem manzanilla cacereña. Oceníte jejich tvar a velikost, umožnující intenzivně vychutnat toto čokoládové pokušení. Povrch tvoří lahodná hořká čokoláda a vnitřek hořká čokoláda a ganache doplněný extra panenským olivovým olejem. V jejich chuti lze ocenit lehké aroma po vanilce spolu s jemnou hořkostí. Hořká čokoláda je navíc prospěšná našemu zdraví, jelikož je bohatým zdrojem antioxidantů. Jsou pečlivě a nevšedně zabaleny, což z nich činí ideální dárek a rovněž skvělý doplňek v podobě sladké tečky ke kávě nebo bohatému výběru našich čajů La Chinata s olivovými listy. Obsah: 8 bonbónů.


Čokoládový Krém S Extra Panenským Olivovým Olejem A Solnými Květy

Čokoládový krém s extra panenským olivovým olejem a solnými květy La Chinata je gurmánskou verzí klasických čokoládových krémů, díky jedinečné přísadě olivového oleje a solných květů. Získává tak specifickou chuť, se kterou se v jiných, jak obyčejnějších, tak kvalitnějších verzí krémů nesetkáte. Od dalších výrobků se neodlišuje pouze tím, že je vyroben z výběrových surovin nejvyšší kvality, ale také tím, že neobsahuje palmový olej ani laktózu. Jeho jedinečná chuť pochází z kombinace extra panenského olivového oleje se solnými květy, které zvýrazňují aroma hořké čokolády a vytváří v ústech neodolatelné nuance. Chuť soli je skvělým doplňujícím, nikoliv rušivým elementem. Hořká čokoláda je navíc prospěšná našemu zdraví, jelikož je bohatým zdrojem antioxidantů. Jeho textura je velmi jemná a dobře se maže. Je ideální pro mazání na chléb, na pro přípravu lahodných domácích dezertů nebo jako dárek pro toho, komu chcete zprostředkovat gurmánský zážitek. Obsah: 130 gramů.


Pistáciový Krém

Pistáciový krém s extra panenským olivovým olejem je ručně vyráběn s výběrem kvalitních pistácií, cukru a extra panenského olivového oleje. Výsledkem je jedinečná a sladká chuť, ideální jako něco dobrého na zub. Je to velmi jemný krém na mazání a dokonale doprovází snídani nebo občerstvení s naší Reganás La Chinata, stejně jako pro výrobu náplně na dorty, palačinky, nebo sušenky i jako základ pro pěnu. Hodí se pro pečení muffinů nebo jako dochucení ke zmrzlině. Tento krém je navíc velmi zdravý, protože pistácie jsouu známé pro své antioxidační vlastnosti a pro snížení rizikasrdečních onemocnění. Rovněž posilují svaly, kosti a zuby, podporují střevní průchod a zrak, pomáhají regulovat hmotnost a jsou nejvíce doporučenými oříšky pro diabetes typu II. Obsah: 150 gramů


Rustikální Placky "regañás" S Extra Panenským Olivovým Olejem

Venkovské regañás s extra panenským olivovým olejem La Chinata jsou křupavé a jemné krekry. Jsou součástí naší nabídky gurmánských pekařských výrobků s extra panenským olivovým olejem z naší vlastní sklizně. Mají lehce praženou chuť doplněnou svěžím tónem extra panenského olivového oleje. Jsou ideální pro použití s naším bohatým výběrem masitých paštik i paštik z mořských plodů, stejně jako s našimi sýrovými krémy a naším sortimentem zeleninových i ovocných marmelád. Jsou také ideálním doplňkem k našim pokrmům připravovaným ze zeleninových krémů, asturským fazolím fabada, naší kordobskou býčí oháňkou i našim madridským drůbkům, a také pro nejrůznější uzeniny a saláty. Velmi snadno se uchovávají, takže je velmi výhodné mít je stále doma. Obsah: 150 gramů.


Mandle Máčené V Čokoládě

Mandle namáčené v čokoládě La Chinata jsou křupavé mandle potažené dvěma druhy lahodné čokolády ve tvaru olivy. Mandle s bílou čokoládou mají vzhled zelené olivy, zatímco ty s hořkou čokoládou mají černou barvu. Jedná se o sladké pokušení, kterým ctíme naše tradice a zároveň jsme chtěli nabídnout něco nového a neotřelého. Jemná sladkokyselá chuť těchto bonbónů překvapí každého strávníka. Tento produkt je navíc díky svému originálnímu a pečlivému balení dokonalým dárkem, který ocení gurmáni a vyznavači nevšedních chutí. Obsah: 150 gramů.