Dárkovy Kyblíček Bio

609,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Bio kyblík je jednou z alternativ pro ty lidi, kteří si více uvědomují zodpovědnou a udržitelnou spotřebu v rámci životního prostředí.
Jedná se o výběr ekologických produktů, které zaručují typ zemědělství bez pesticidů, insekticidů nebo geneticky modifikovaných semen. Jsou také certifikovány ekoznačkou, která zaručuje, že prošli vyčerpávajícími ukazateli kvality.
Díky tomu si můžete vychutnat několik našich produktů s ekologickou certifikaci, která nejen zvyšuje produkty každé oblasti, ale také chrání místo, kde se pěstují.
Navíc má toto balení originální formu kovového tubusu, který se dá později využít například jako květináč, stolek nebo si ho můžete kreativně nabarvit a vdechnout mu tak druhý život i ušetřit planetu od zbytečných plastů.

Obsahuje:

Extra panenský olivový olej pocházející z ekologického zemědělství 500ml
Ekologický popcorn s růžovým pepřem
Ovesné sušenky

Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den

Obsah


Ekologický Extra Panenský Olivový Olej 500ml

Náš ekologický olej pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Je schválen agenturou C.R.A.Ex. (úřadem pro ekologické zemědělství a výživu) a získal pečeť ekologického zemědělství Evropské unie. Každá skupina láhví obsahuje jednoznačné číslování, aby byla zajištěna její sledovatelnost. Stejně jako olej „En Rama“ je nefiltrovaný.


Bio Popcorn S Růžovým Pepřem

Ekologický popcorn s růžovým pepřem, mořskou solí a extra panenským olivovým olejem je vynikajícím doplňkem k mnoha skvělým předkrmům a aperitivům. Naším cílem je zde spojení kvality produktů, řemeslné přípravy a zcela neodolatelné chuti. Jedná se o popcorn vyrobený z ekologické kukuřice s nejlepším extra panenským olivovým olejem z naší sklizně. Má jemnou a křupavou texturu a sklízí se a suší přirozeným, řemeslným způsobem. Pochází z ekologického zemědělství. Pokrm je dochucen špetkou mořské soli a ekologickým růžovým pepřem. Výsledkem je překvapivá a jedinečná chuť, která bás bezpochyby potěší. Obsah: 60 gramů.


Ovesné Sušenky

Ovesné sušenky La Chinata jsou součástí naší široké nabídky tradičních sladkostí La Chinata. Obsahují zdraví prospěšné ingredience vysoké kvality, v tomto případě třtinový cukr, ovesné otruby a celozrnnou ovesnou mouku pocházející z ekologického zemědělství. Vše doplňuje chuť našeho extra panenského olivového oleje. Při jejich výrobě se dodržují tradiční postupy a díky tomu chutnají tak, jako by byly čerstvě upečené. Jedná se o křupavou a lahodnou pochoutku, v níž se ovesná strava stává skutečným požitkem. Doporučujeme k snídani nebo dopolední i odpolední svačině i jako dezert, vhodná je kombinace s našimi čajovými směsmi La Chinata. Obsah: 150 gramů.