Dárkovy Kyblíček Sladký

1 534,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Tento dárkový tubu je ztělesněním toho nejlepšího z naší šklály sladkostí. Je navržený tak, aby zaručil jedinečný gastronomický zážitek. Navíc má toto balení originální formu kovového tubusu, který se dá později využít například jako květináč, stolek nebo si ho můžete kreativně nabarvit a vdechnout mu tak druhý život i ušetřit planetu od zbytečnýchplastů.

Obsahuje:

Pistaciový krém
Čaj s olivovým listem, okvětní lístky růže a borůvky
Pšeničné sušenky s mandlemi
Med z květů
Krém z čokolády s extra panenským olivovým olejem a solí
Hořká čokoláda s extra panenským olivovým olejem
Marmeláda z manga a šumivého vína

Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den

Obsah


Pistáciový Krém

Pistáciový krém s extra panenským olivovým olejem je ručně vyráběn s výběrem kvalitních pistácií, cukru a extra panenského olivového oleje. Výsledkem je jedinečná a sladká chuť, ideální jako něco dobrého na zub. Je to velmi jemný krém na mazání a dokonale doprovází snídani nebo občerstvení s naší Reganás La Chinata, stejně jako pro výrobu náplně na dorty, palačinky, nebo sušenky i jako základ pro pěnu. Hodí se pro pečení muffinů nebo jako dochucení ke zmrzlině. Tento krém je navíc velmi zdravý, protože pistácie jsouu známé pro své antioxidační vlastnosti a pro snížení rizikasrdečních onemocnění. Rovněž posilují svaly, kosti a zuby, podporují střevní průchod a zrak, pomáhají regulovat hmotnost a jsou nejvíce doporučenými oříšky pro diabetes typu II. Obsah: 150 gramů


Čajová Směs Olivový List, Okvětní Lístky Růže A Borůvka

Čajová směs olivový list, okvětní lístky růže a borůvka La Chinata je kombinací přírodních produktů přinášejících množství příznivých účinků pro naše zdraví. Je charakteristická intenzivní sladkou, ovocnou chutí. Obsahuje olivové listy, růže a borůvky. Olivový list je dobře znám pro své příznivé vlastnosti související s imunitním systémem, regulací krevního tlaku a artritidou, a také s prevencí neurodegenerativních onemocnění. Růže zase pomáhají čistit náš organizmus, podporují eliminaci tekutin a mají vliv na zlepšování zdraví naší pokožky a našich kostí, protože napomáhají lepšímu vstřebávání železa. A konečně borůvky mají mnoho léčivých vlastností. Obsahují antokyan, který mírní působení volných radikálů ničících buňky, a tak zpomalují stárnutí. Navíc odstraňují z organizmu různé toxiny. Mají také protizánětlivé a antibakteriální účinky a podporují zažívání, navíc rovněž podporují pocit sytosti. Doporučujeme ohřát vodu až k dosažení bodu varu, poté ji přelít do šálku a vložit pyramidový sáček, poté šálek zakrýt a ponechat louhovat po dobu 3 až 5 minut. Pro slazení doporučujeme použít namísto cukru květový nebo citrusový med La Chinata. Připravíme tak zdravější nápoj a zvýšíme jeho energetický a vitaminový přínos. Připravený čaj můžeme také nechat vychladnout a poté ho podávat pro osvěžení s ledem. Obsah: 15 x 2 gramy.


Ovesné Sušenky

Ovesné sušenky La Chinata jsou součástí naší široké nabídky tradičních sladkostí La Chinata. Obsahují zdraví prospěšné ingredience vysoké kvality, v tomto případě třtinový cukr, ovesné otruby a celozrnnou ovesnou mouku pocházející z ekologického zemědělství. Vše doplňuje chuť našeho extra panenského olivového oleje. Při jejich výrobě se dodržují tradiční postupy a díky tomu chutnají tak, jako by byly čerstvě upečené. Jedná se o křupavou a lahodnou pochoutku, v níž se ovesná strava stává skutečným požitkem. Doporučujeme k snídani nebo dopolední i odpolední svačině i jako dezert, vhodná je kombinace s našimi čajovými směsmi La Chinata. Obsah: 150 gramů.


Květový Med

Květový med La Chinata tvoří nektar, který včely sbírají z květů různých rostlin. Jedná se o bohatý zdroj vitaminů, enzymů, minerálů a organických kyselin, a tudíž zdraví prospěšnou potravinu, která by neměla v žádné domácnosti chybět. Tento druh medu má načervenalou barvu a jemnou, sladkou chuť s výrazným aroma. Zároveň je pro organismus lehce stravitelný. Má mnohé léčivé vlastnosti, mezi nimiž se vyznačuje prevence anémie a posilování při fyzickém i duševním vyčerpání. Navíc podporuje zažívání a je antiseptický a antimikrobiální, takže je vynikající pomůckou pro prevenci zánětlivých onemocnění. Čistý med má při nižší teplotě sklon k tuhnutí, proto před jeho konzumací doporučujeme zahřátí ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Obsah: 250 gramů.


Čokoládový Krém S Extra Panenským Olivovým Olejem A Solnými Květy

Čokoládový krém s extra panenským olivovým olejem a solnými květy La Chinata je gurmánskou verzí klasických čokoládových krémů, díky jedinečné přísadě olivového oleje a solných květů. Získává tak specifickou chuť, se kterou se v jiných, jak obyčejnějších, tak kvalitnějších verzí krémů nesetkáte. Od dalších výrobků se neodlišuje pouze tím, že je vyroben z výběrových surovin nejvyšší kvality, ale také tím, že neobsahuje palmový olej ani laktózu. Jeho jedinečná chuť pochází z kombinace extra panenského olivového oleje se solnými květy, které zvýrazňují aroma hořké čokolády a vytváří v ústech neodolatelné nuance. Chuť soli je skvělým doplňujícím, nikoliv rušivým elementem. Hořká čokoláda je navíc prospěšná našemu zdraví, jelikož je bohatým zdrojem antioxidantů. Jeho textura je velmi jemná a dobře se maže. Je ideální pro mazání na chléb, na pro přípravu lahodných domácích dezertů nebo jako dárek pro toho, komu chcete zprostředkovat gurmánský zážitek. Obsah: 130 gramů.


Čokoláda S Extra Panenským Olivovým Olejem

Hořká čokoláda s extra panenským olivovým olejem La Chinata nabízí jedinečnou a exkluzivní chuť. Zažijete opravdovou explozi chuti, která nenechá nikoho chladným. Kvalitní kakao jí dodává lehce hořkou příchuť, olivový olej zase jemnost. Jedná se o čokoládu, u níž si můžete při rozpouštění v ústech vychutnávat příjemnou rovnováhu mezi hořkou a sladkou chutí. Tato čokoláda také nabízí zážitek pro všechny smysly díky intenzitě a vůni extra panenského olivového oleje, který se jemně uvolňuje do úst a zanechává po sobě velmi zajímavou chuť. Hořká čokoláda je navíc prospěšná našemu zdraví, jelikož je bohatým zdrojem antioxidantů. Je ideální jak pro vychutnávání, když si chcete zpříjemnit náročný den, tak jako exkluzivní dárek pro někoho, na kom Vám záleží. Obsah: 100 gramů.


Mangová Marmeláda Se Sektem

Mangová marmeláda se sektem La Chinata je ručně vyrobená z těch nejlepších plodů manga, obsažených v našem vlastním sektu - Cava. Struktura marmelády je hutná a přitom lehká, s ovocnou a velmi jemnou chutí a velmi vyváženým dotekem sektu. Mimo jiné je třeba poznamenat, že neobsahuje alkohol, neboť ten se během výrobního procesu odpařuje. Jedná se o marmeládu, která obsahuje více než 50% ovoce. Skvěle se hodí jak ke snídani, tak i malému občerstvení. Stejně tak se velmi dobře hodí v kombinaci s našimi masovými paštikami, sýry nebo k přípravě různých dezertů.