Dárkovy Kyblíček Mlsání

1 008,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Dárkový kyblíček mlsání disponuje rozmanitou škálou prvotřídních gourmet potravin vhodné pro jakýkoliv typ oslavy. V tomto tubusu najdete vedle zeleniny i masné výrobky, náš extra panenský olivový olej a například řemeslné pivo s olivami. Celá tato kombinace zaručuje gastronomický zážitek i pro ty nejnáročnější gurmány. Navíc má toto balení originální formu kovového tubusu, který se dá později využít například jako květináč, stolek nebo si ho můžete kreativně nabarvit a vdechnout mu tak druhý život i ušetřit planetu od zbytečnýchplastů.

Obsahuje:

2x pivo řemeslné výroby
Rustikální minityčinky
Paštika z koroptve
Paštika z iberského vepřového masa na paprice
Krém ze zelených oliv a mandlí
Sušená rajčata v extra panenském olivovém oleji
Degustační balíček olejů

Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den

Obsah


Pivo Ochucené Olivami 330 Ml.

Jedná se o ručně připravované pivo, nepasterizované a nefiltrované. Patří do kategorie ale, je tedy svrchně kvašené. Jeho receptura je založena na kombinaci ječmene a oliv, zpracování je zdravé a přirozené. Toto pivo se výborně hodí pro nejnáročnější labužníky.


Rustikální Minityčinky S Extra Panenským Olivovým Olejem

Venkovské picos s extra panenským olivovým olejem La Chinata jsou gurmánským produktem připraveným z pšenice nejvyšší kvality a obohaceným naším nejlepším extra panenským olivovým olejem pocházejícím z vlastní sklizně. Jedná se o křupavou a chutnou pochoutku s lehce praženým aroma ideální pro spojení s uzeninami a sýry. Doporučujeme je speciálně pro naše masové paštiky a paštiky z mořských plodů, stejně tak jako pro široký výběr sýrových krémů La Chinata. Obsah: 140 gramů.


Paštika Z Koroptve

Paštika z koroptve s extra panenským olivovým olejem La Chinata je vyráběna z masa koroptve vynikající kvality, jedná se o ptáka, který je loven a využíván v rámci prestižních kuchařských zařízení vzhledem k tektuře, chuti a rozmanitosti v rámci kuchyně. Navíc je koroptev zpracována s extra panenským olivovým olejem vytváří paštiku velmi exkluzivní a vytváří v ústech velmi chutný výsledek. Tato paštika je doporučená ke konzumaci s pečivem jako je například chléb nebo bagetka, sama o sobě má velmi jemnou texturu a je velmi chutná. Doporučujeme ji vyzkoušet i s našimi plackami "Regaňas". Doporučuje se servírovat za studena a je vhodné její chuť doplnit naším výborným řemeslným pivem La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů.


Paštika Z Iberského Vepřového Masa Na Paprice Vera

Iberská paštika s paprikou de la Vera La Chinata je velmi chutný jemný krém. Její receptura je v souladu s tradicemi a přípravou, charakteristickou pro pokrmy oblasti Extremadura. Je založena na dvou klíčových ingrediencích: extra panenském olivovém oleji pocházejícím z našich oliv a výběrovém iberském masu. Výraznou chuť zajišťuje paprika de la Vera D.O. (s označením původu), která dodává každému soustu jemnou kouřovou příchuť. Jedná se o vynikající paštiku pro mazání na chléb nebo drobné pečivo, a také jako doplněk k červeným masům, stejně tak pro kombinaci s bramborami a pro přípravu omáček a úpravu zeleniny. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů.


Krém Ze Zelených Oliv A Mandlí

Krém ze zelených oliv La Chinata je velmi chutným výrobkem. Tvoří ho výběrové olivy, které jsou následně s mandlemi rozemleté do jemné textury, aniž by zanikla plná chuť a vlastnosti této pochoutky. Ve spojení s extra panenským olivovým olejem vzniká produkt, který dokonale ochutí středomořské pokrmy. Zelené olivy a mandle jsou středomořské produkty, které společně s vůní extra panenského olivového oleje předurčují tento krém jako dokonalou pomazánku pro natírání na chléb nebo na naše pečivo. Skvěle se hodí i pro dochucování omáček, červeného masa, různých směsí nebo těstovin. Jedná se o produkt s vysokou nutriční hodnotou, protože zelené olivy obsahují vitamin A, E a vitaminy skupiny B, a navíc minerály, například fosfor, jód, draslík, hořčík a vápník, a rovněž antioxidanty. K tomu se připojují kvality mandlí bohatých na proteiny, zdraví prospěšné tuky, sacharidy, vitaminy, minerály a antioxidanty. Zároveň se jedná o bohatý zdroj energie. Hmotnost netto: 180 g.


Sušená Rajčata V Extra Panenském Olivovém Oleji

Sušená rajčata v extra panenském olivovém oleji La Chinata se připravují z vybraných rajčat nejvyšší kvality a konzervují se extra panenským olivovým olejem z naší sklizně. Jedná se o produkt vynikající chuti a struktury, který je výhodné mít stále ve spíži, protože se pro něj v kuchyni najde mnoho různých uplatnění; například pro obohacení pokrmů, přidávání do salátů nebo zdobení jídel. Je výborný k těstovinám, rýži i omáčkám. Obsah: 220 gramů.


Ochutnávkový Mini Box "box De Cata Mini 25ml"

Ochutnávkový box mini La Chinata je nabízen v elegantní průhledné kazetě a obsahuje čtyři odrůdy extra panenského olivového oleje ve velikosti mini. Jedná se o odrůdy Hojiblanca, Arbequina, Picual a Manzanilla Cacereña, přičemž poslední uvedená je nejcharakterističtějším a takřka rozpoznávacím znakem výrobků La Chinata. Tento box byl vytvořen pro všechny, kdo si přejí vychutnávat různá aroma a esence a hledají jedinečnou chuť pro své pokrmy. Každá z těchto odrůd se navíc doporučuje pro rozdílné druhy pokrmů. Díky svému malému formátu je vynikající jako dárek, hodí se pro přepravu v letadle nebo pro případ, že večeříme mimo dům. Obsah: 1 PET láhev extra panenského olivového oleje Arbequina 25 ml. 1 PET láhev extra panenského olivového oleje Hojiblanca 25 ml. 1 PET láhev extra panenského olivového oleje Picual 25 ml. 1 PET láhev extra panenského olivového oleje Manzanilla Cacereña 25 ml.