Dárkovy Kyblíček Veganský

1 195,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Dárkový veganský kyblíček je ideálním dárkem pro ty, kteří se rozhodli nekonzumovat potraviny organického původu nebo se jednoduše cítí lépe, pokud je jejich jídelníček bohatý spíše na ovoce a zeleninu. Speciálně proto jsme vytvořili toto dárkové balení obsahující pouze veganské produkty, které se dají skvěle použít pro přípravu vynikajících jídel, a to vše pouze na základě potravin rostilnného původu. Navíc má toto balení originální formu kovového tubusu, který se dá později využít například jako květináč, stolek nebo si ho můžete kreativně nabarvit a vdechnout mu tak druhý život i ušetřit planetu od zbytečnýchplastů.

Obsahuje:

Těstoviny s moukou z olivových semínek
Sušená rajčata v extra panenském olivovém oleji
Artyčoková zavařenina s extra panenským olivovým olejem
Jednoodrůdový extra panenský olivový olej Manzanilla Cacereña 250 ml
Dýňová marmeláda
Ocet s fíkovou dužinou

Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den

Obsah


Těstoviny S Moukou Z Olivových Semínek

Bio Těstoviny La Chinata s moukou z olivových semínek jsou naší vlastní bio verzí tradičních makaronů. Jsou tvořeny z 95% ze semoliny z tvrdé pšenice a z 5% Moukou z olivových semínek La Chinata. Výsledkem je tento jedinečný produkt se skvělou chutí a vynikajícími výživovými vlastnostmi, za kterými stojí právě spojení bio mouky a našich Olivových semínek La Chinata. V La Chinata věříme v propojení tradice a nových neotřelých nápadů, jako první jsme proto stvořili Mouku z olivových semínek La Chinata, ze které jsou vyrobeny i tyto těstoviny. Jejich výroba navíc nezatěžuje přírodní prostředí, což ostatně dokládá i ochranná známka ekologického zemědělství Evropské unie. Obsah: 500 gramů


Sušená Rajčata V Extra Panenském Olivovém Oleji

Sušená rajčata v extra panenském olivovém oleji La Chinata se připravují z vybraných rajčat nejvyšší kvality a konzervují se extra panenským olivovým olejem z naší sklizně. Jedná se o produkt vynikající chuti a struktury, který je výhodné mít stále ve spíži, protože se pro něj v kuchyni najde mnoho různých uplatnění; například pro obohacení pokrmů, přidávání do salátů nebo zdobení jídel. Je výborný k těstovinám, rýži i omáčkám. Obsah: 220 gramů.


Nakládané Artyčoky

Nakládané artyčoky La Chinata představují výběrové bílé artyčoky Tudela, tedy velmi kvalitní květní pupeny ze Španělska. Jsou vařené na mírném ohni s naším nejlepším extra panenským olivovým olejem, pro dosažení autentické a přirozené chuti. Jedná se o velmi zdravou a chutnou zeleninu s lehce trpkým aroma. Artyčoky Tudela jsou hojně využívány v gurmánské kuchyni pro svou vynikající texturu a chuť i pro široké možnosti kulinářských kombinací, například při přípravě lahodných pokrmů, omáček, krémů nebo jako ozdoba a doplněk k masům a rybám, podobně jako k těstovinám a rýži. Jsou bohaté na vitamín C, draslík, minerální látky. Doporučujeme také použití společně s naším Pesto Alla Genovese, s našimi Sladkokyselá Paprika a ve spojení s Sklenička La Chinata. Díky snadné manipulaci a dlouhé trvanlivosti je výhodné mít je stále ve spíži. Obsah: 420 gramů.


Extra Panenský Jednoodrůdový Olivový Olej Manzanilla Cacereña 250 Ml

Jednoodrůdový olej Manzanilla Cacereña La Chinata je extraktem z oliv sklizených v oblasti Sierra de Gata na severozápadě provincie Cáceres. V této oblasti sklízíme jen takové plody, které spojují vlastnosti hodnocené jako zásadní pro získání extra panenského oleje nejvyšší kvality. Díky rané sklizni oliv se nám daří získávat extra panenský olej nejvyšší kvality a tak zajišťovat uchování jeho organoleptických vlastností. Pouze díky tomuto způsobu výběru jsme schopni našim zákazníkům zaručit panenský olej, jehož kvalitou jsme si zcela jisti. Manzanilla Cacereña je nejvýznačnější odrůda v rámci označení původu Gata-Hurdes a setkáváme se s ní především a téměř výhradně na severu provincie Cáceres. Jednoodrůdový olej se získává ze 100% z oliv Manzanilla Cacereña. Vzniká tak jeden z nejlepších extra panenských olivových olejů s ohledem na obsah olejové kyseliny 78-80% oproti ostatním druhům, které obvykle obsahují mezi 55% a 80%. Na druhou stranu nabízí velmi vyváženou chuť na pomezí mezi pikantní, jemnou a trpkou. Vzhledem k vlastnostem dané odrůdy oliv, která nabízí malý výnos oleje, přináší proces jeho získávání v porovnání s dalšími odrůdami vyšší náklady. Extra panenský olivový olej Manzanilla Cacereña, kromě toho, že je nejpříznačnějším panenským olejem severních částí oblasti Extremadura, je mnohostranně využitelnou odrůdou, ideální pro všechny druhy kulinářského zpracování. Obsah: 250 ml.


Ocet Z Fíkové Dužiny

Ocet z fíkové dužiny La Chinata je jedinečný produkt pro dochucení pokrmů. Fíky obsahují zároveň velké množství vlákniny, draslíků a jiných zdraví prospěšných látek. Vyrábí se z výběrových fíků nejvyšší kvality tak, aby byla zachována jeho chuť i jeho kvality. Je ideální pro doplnění chuti ovocných a zeleninových salátů, sýrů, ryb, mas a zeleniny, všude tam, kde chcete docílit ovocné tóny. Má výraznou a plnou chuť, proto pro dochucení stačí pár kapek. Jeho textura je hustá a jeho chuť je sladkokyselá. Díky exkluzivnímu balení se jedná i o vhodný dárek pro ty, co rádi experimentují nebo zkouší nové chutě. Obsah: 100 ml.