Ekologický Extra Panenský Olivový Olej 500 Ml

271,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Náš ekologický olej pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Je schválen agenturou C.R.A.Ex. (úřadem pro ekologické zemědělství a výživu) a získal pečeť ekologického zemědělství Evropské unie. Každá skupina láhví obsahuje jednoznačné číslování, aby byla zajištěna její sledovatelnost. Stejně jako olej „En Rama“ je nefiltrovaný.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Olej Ecológico

Ekologická pečeť

Náš olej „Ecológico“ pochází z ekologického zemědělství, je schválen agenturou C.R.A.Ex. (úřad pro ekologické zemědělství a výživu oblasti Extremadura) a získal pečeť ekologického zemědělství Evropské unie.


Každá skupina láhví obsahuje jednoznačné číslování, aby byla zajištěna její sledovatelnost. Pokud jde o jeho organoleptické vlastnosti, lze říci, že jsou velmi podobné olejům „Selección“ a „En Rama“. Stejně jako olej „En Rama“ je nefiltrovaný.

Při svědomité výrobě svého ekologického olivového oleje maximálně respektujeme životní prostředí, v olivových hájích používáme výhradně přírodní produkty, které neobsahují chemické přípravky.

Rovněž postupy lisováni ekologického olivového oleje za studena, podobně jako pokročilé techniky zpracování, zajišťují, aby byl tento extra panenský olej velmi zdravým přírodním produktem s mnoha vlastnostmi prospívajícími našemu zdraví a chránícími přírodu.

La Chinata „Ecológico“ se dodává v láhvích z tónovaného skla pro ochranu proti světlu, které patří mezi nejhorší nepřátele extra panenského olivového oleje. Po otevření láhve doporučujeme spotřebovat obsah co nejdříve, abyste mohli plně ocenit jeho vlastnosti a zabránili oxidaci.

Dodává se ve skleněné nádobě o 500 ml.