Shopping Cart

No products in the cart.

Ekologický Extra Panenský Olivový Olej Plechovka 250 ml

250 ml | 57,6 Kč / 100 ml
Skladem

144,00  včetně DPH

Náš organický extra panenský olivový olej pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Je schválen C.R.A.Ex. a získal pečeť ekologického zemědělství Evropské unie. Je to také olej, který je nefiltrovaný. Pokud jde o jeho organoleptické vlastnosti, jsou velmi podobné extra panenským olivovým olejům ‚Selección‘ a ‚En Rama‘.

Naše pečlivá výroba organického extra panenského olivového oleje zaručuje 100% ohleduplnost k životnímu prostředí, protože při pěstování olivového háje se používají pouze přírodní produkty bez chemických látek. Stejně tak procesy extrakce organického extra panenského olivového oleje za studena, stejně jako pokročilé výrobní techniky, činí z tohoto extra panenského oleje klíčový produkt středomořské stravy a také ohleduplný k přírodě.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Poradenství v oblasti ochrany přírody

Jeho plechová nádoba je ideální pro skladování oleje, protože neprůhlednost mnohem lépe zachovává jeho vlastnosti, protože kromě pohodlného skladování zabraňuje kontaktu oleje se světlem.

Na druhou stranu je důležité zvolit vhodnou velikost podle spotřeby, aby se neskladovalo delší dobu, po otevření se zhorší kvalita a chuť. Proto jsme přidali velikost 250 ml. Navíc se skvěle hodí i jako dárek.

Jakmile je plechovka otevřena, doporučujeme ji spotřebovat co nejdříve, abyste plně ocenili její vlastnosti a předešli oxidaci.
A vždy se doporučuje skladovat na chladném a suchém místě, daleko od jakéhokoli zdroje tepla a vždy těsně uzavřené, aby se co
nejvíce zabránilo kontaktu s kyslíkem, nikdy neskladujte v lednici.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ekologický Extra Panenský Olivový Olej Plechovka 250 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…