Balení Extra Panenského Olivového Oleje A Sherry Octu Ve Spreji

173,00 Kč

Dostupnost: Skladem

50 mililitrový balíček Sherry Octu a Extra panenského olivového oleje je perfektní spojení dvou klenotů středomořské kuchyně v malém balení a s pohodlným dávkovačem, který umožňuje kontrolovat množství použitého produktu a také má lepší konzervaci, protože není vystavovám kyslíku.

Balení obsahuje lahvičku Extra panenského olivového oleje La Chinata, který je získaný z výběrových oliv sklizených v regionu Sierra de Gata, na severozápadě Cáceresu. Zde jsou vybrány pouze ty nejlepší olivy, aby garantovali nejlepší kvalitu Extra panenského olivového oleje pro své zákazníky. Olivy musí být v optimálním stupni zralosti, čisté, zdravé a bez vnějších vad.

Na druhé straně Sherry Ocet D.o. La Chinata byl prvotinou mezi španělskými octy s označením původu (Denominación de Origen), což je zárukou jeho prvotřídní kvality.Jeho výrazná chuť, vzniklá fermentováním kvalitního bílého španělského vína, obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy.
Kromě toho má velkou všestrannost, takže se stává hvězdným kořením kuchyní z celého světa, od těch nejtradičnějších až po ty avantgardní, s vlastní identitou, ovocem vlastní historie a původu.

Toto balení je ideálním dárkem k použití jak doma, tak při venkovních obědech, stejně tak je dobrý pro ty, kteří chtějí přesně kontrolovat množství použitého oleje či octu, což umožní jeho pohodlný rozprašovač.

Obsah:
Extra panenský olivový olej: 50 ml.
Sherry Ocet D.o.: 50 ml.

Objednávky přijaté před 10:00 jsou odesílány ve stejný den