Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Kosmetická Kazeta

Skladem

1.369,00  včetně DPH

Kosmetická kazeta La Chinata obsahuje exkluzivní výběr produktů klasické řady určených k péči o pokožku a vlasy. Tyto výrobky jsou založeny na extra panenském olivovém oleji a jsou součástí našeho tradičního sortimentu. Jsou ideální pro všechny druhy pokožky včetně těch nejcitlivějších.

Receptury těchto sedmi produktů zajišťují silné hydratační účinky a výsledkem jejich použití je čistá a hebká pokožka bez podráždění a zarudlých míst.

Produkty jsou prezentovány v hezké dřevěné kazetě s prostorem pro sedm produktů. Je ideální jako originální a praktický dárek.

 

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Obsah kosmetické kazety:

n

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kosmetická Kazeta“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *