Balíček Picoteo

1 431,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Balíček Picoteo je ideálním dárkem ne jenom pro svou pečlivou prezentaci, ale také pro svůj exklizivní výběr produktů, je perfektní na mlsání doma či venku s dobrou společností.

Je to vertikální balíček ve tvaru tašky s uchy pro snažší a pohodlnější přepravu se kterou můžete ochutnat naše výborné sýrové krémy nebo paštiky, bramborové lupínky s olivovým olejem a paprikou, lahodné hřebenatky, a nebo si připít naším aromatizovaným pivem. Celkem jedenáct produktů, které Vám poskytnou vyjímečný kulinářský zážitek.

Obsah:
2 La Chinata piva z černých oliv 330 ml
Hřebenatky v nálevu s Extra panenským olivovým olejem
Mušle ve slaném nálevu s Extra papenským olivovým olejem
Krém ze zelených oliv a mandlí
Krém z modrého sýru s lanýžem a Extra panenský olivovým olejem
Krém z kozího sýru a karamelizované cibulky s Extra panenským olivévým olejem
Paštika z iberského vepřového s paprikou
Brambůrky smažené s uzenou paprikou a Extra panenským olivovým olejem
Chutney z manga a jablka s Extra panenským olivovým olejem
Rustikální picos s Extra panenským olivovým olejem

Rozměry: 12 x 33,5 x 28,5 cm.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Obsah


Pivo Ochucené Olivami 330 Ml.

Jedná se o ručně připravované pivo, nepasterizované a nefiltrované. Patří do kategorie ale, je tedy svrchně kvašené. Jeho receptura je založena na kombinaci ječmene a oliv, zpracování je zdravé a přirozené. Toto pivo se výborně hodí pro nejnáročnější labužníky.


Hřebenatky Ve Vlastní Šťávě S Extra Panenským Olivovým Olejem

Hřebenatky v omáčce s extra panenským olivovým olejem La Chinata jsou chutným konzervovaným pokrmem pro přímou konzumaci s jemnou chutí a texturou. Umožní Vám v kulisách domova přinést na stůl skutečnou chuť moře. Překvapí Vás svou jemnou chutí. Tuto delikatesu totiž konzervujeme v extra panenském olivovém oleji z naší vlastní sklizně. Omáčka je vařena podle tradičního galicijského receptu. Ideální jako předkrm společně s našimi Regañás s extra panenským olivovým olejem, i jako součást receptů pro rizoto, nebo pro přípravu domácích paštik. Výborně se doplňuje rovněž s naším vínem. Obsah: 115 gramů.


Mušle V Marinádě S Extra Panenským Olivovým Olejem

Mušle v marinádě s extra panenským olivovým olejem La Chinata reprezentují vynikající výběr mušlí nejvyšší kvality konzervovaných v našem oleji La Chinata. Tento produkt charakterizuje zaručená kvalita s výjimečnou chutí. Jedná se o mořskou specialitu, určenou jak pro mlsání, tak pro paštiky i tvorbu vybraných středomořských jídel. Díky zakonzervování je možné si tento pokrm vychutnat ihned. Doporučujeme konzumovat v kombinaci s našim Olej Ochucený Bobkovým Listem, s naším vínem i širokou nabídkou drobného pečiva s extra panenským olivovým olejem. Díky exkluzivnímu balení se jedná rovněž o vhodný dárek pro gurmány a vyznavače středomořských chutí. Obsah: 120 gramů.


Krém Ze Zelených Oliv A Mandlí

Krém ze zelených oliv La Chinata je velmi chutným výrobkem. Tvoří ho výběrové olivy, které jsou následně s mandlemi rozemleté do jemné textury, aniž by zanikla plná chuť a vlastnosti této pochoutky. Ve spojení s extra panenským olivovým olejem vzniká produkt, který dokonale ochutí středomořské pokrmy. Zelené olivy a mandle jsou středomořské produkty, které společně s vůní extra panenského olivového oleje předurčují tento krém jako dokonalou pomazánku pro natírání na chléb nebo na naše pečivo. Skvěle se hodí i pro dochucování omáček, červeného masa, různých směsí nebo těstovin. Jedná se o produkt s vysokou nutriční hodnotou, protože zelené olivy obsahují vitamin A, E a vitaminy skupiny B, a navíc minerály, například fosfor, jód, draslík, hořčík a vápník, a rovněž antioxidanty. K tomu se připojují kvality mandlí bohatých na proteiny, zdraví prospěšné tuky, sacharidy, vitaminy, minerály a antioxidanty. Zároveň se jedná o bohatý zdroj energie. Hmotnost netto: 180 g.


Krém Z Modrého Sýra S Lanýžem

Krém z modrého sýra s lanýžem je lahodná kombinace připravená z extra panenského olivového oleje. Má intenzivní chuť odpovídající zvláštním charakteristikám modrého sýra, ovšem spojení s lanýžem mu dodává jemnější a specifický nádech. Je ideální jako doplněk k Regañás s extra panenským olivovým olejem, grilovaným masům, pro přípravu omáček a v kombinaci s těstovinami. Kromě toho při spojení s dalšími nejrůznějšími druhy sýrových krémů La Chinata vytvoříte vynikající a chutnou sýrovou tabuli nabízející dokonalé a zároveň jednoduché chuťovky. Snadno se roztírá, je rovněž výborný v kombinaci s křupavým pečivem. Hmotnost netto: 120 g.


Krém Z Kozího Sýra S Karamelizovanou Cibulí

Krém z kozího sýra s karamelizovanou cibulí je jemný a lahodný gurmánský produkt připravený na bázi prvotřídních surovin a vynikajícího extra panenského olivového oleje La Chinata. Kombinací intenzivní chuti kozího sýra s jemnou nasládlou karamelizovanou cibulí vzniká jedinečná chuť. Je ideální jako doplněk ke grilovaným masům nebo přípravu toastů jako předkrmů. Jedná se také o vynikající produkt ke crudités (syrová zelenina, například celer a mrkev, namáčená do nálevů nebo dipů), pro mazání na drobné pečivo a podobně. Tento výrobek nejvyšší kvality se také velmi dobře hodí pro improvizované večeře nebo mlsání s přáteli. Je ho možné kombinovat s nejrůznějšími ostatními sýrovými krémy La Chinata a vytvořit tak skutečně bohatou a jedinečnou sýrovou tabuli. Hmotnost netto: 120 gramů.


Paštika Z Iberského Vepřového Masa Na Paprice Vera

Iberská paštika s paprikou de la Vera La Chinata je velmi chutný jemný krém. Její receptura je v souladu s tradicemi a přípravou, charakteristickou pro pokrmy oblasti Extremadura. Je založena na dvou klíčových ingrediencích: extra panenském olivovém oleji pocházejícím z našich oliv a výběrovém iberském masu. Výraznou chuť zajišťuje paprika de la Vera D.O. (s označením původu), která dodává každému soustu jemnou kouřovou příchuť. Jedná se o vynikající paštiku pro mazání na chléb nebo drobné pečivo, a také jako doplněk k červeným masům, stejně tak pro kombinaci s bramborami a pro přípravu omáček a úpravu zeleniny. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů.


Brambory Smažené V Extra Panenském Olivovém Oleji S Uzenou Paprikou

Naše brambory smažené v extra panenském olivovém oleji s uzenou paprikou jsou výtečné, křupavé a mají intenzivní chuť. Jsou vyrobené tradičním způsobem pouze z těch nejkvalitnějších brambor a smažené na našem vlastním extra panenském olivovém oleji při pečlivě hlídané teplotě. Jedinečnou chuť jim propůjčuje Uzená paprika La Chinata, díky které se jedná o 100% pokrm středomořské kuchyně. Výsledkem je gurmánská verze klasických smažených brambůrků. Perfektně se hodí k našemu Řemeslnému pivu La Chinata, naší široké nabídce oliv nebo našim uzeným produktům. Obsah: 125 g


Chutney Z Manga A Jablek S Extra Panenským Olivovým Olejem

Chutney z manga a jablek s extra panenským olivovým olejem je velmi aromatická a chutná omáčka s podobnou strukturou jako má marmeláda a sladkokyselou ovocnou chutí. Tato pochoutka pocházející z Indie je velmi rozšířená mezi Brity, kteří se pravděpodobně díky svým kolonizacím zasloužili o šíření této pochoutky do zbytku světa. Chutney z manga a jablek je připravováno pozvolna na malém plameni z manga, jablek, bílého vinného octa, cukru, extra panenského olivového oleje, soli a koření, jako je hřebíček a hořčičné semínko. Tuto zavařeninu doporučujeme podávat s našimi masovými paštikami a sýrovými krémy společně s našimi rustikálními plackami "regañas" s extra panenským olivovým olejem. Můžete ji přidat také do jogurtů, zeleninových salátů, nebo ovocných salátů. Tato pochoutka je vhodná především k drůbeži, nebo tučným produktům, jako je iberské vepřové nebo foie. Obsah: 156 gramů


Rustikální Minityčinky S Extra Panenským Olivovým Olejem

Venkovské picos s extra panenským olivovým olejem La Chinata jsou gurmánským produktem připraveným z pšenice nejvyšší kvality a obohaceným naším nejlepším extra panenským olivovým olejem pocházejícím z vlastní sklizně. Jedná se o křupavou a chutnou pochoutku s lehce praženým aroma ideální pro spojení s uzeninami a sýry. Doporučujeme je speciálně pro naše masové paštiky a paštiky z mořských plodů, stejně tak jako pro široký výběr sýrových krémů La Chinata. Obsah: 140 gramů.