Hydratační Peelingový Gel Z Třešňových Pecek A Mořské Soli

311,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Hydratační peelingový gel z třešňových pecek a mořské soli La Chinata je vynikající přípravek pro čištění a ochranu pokožky, protože odstraňuje odumřelé buňky a podporuje její hydrataci.

Tento peelingový gel je vyroben podle receptury na základě extra panenského olivového oleje, třešní a mořské soli, takže je velmi všestranným a výživným produktem s množstvím vlastností, které mu dodávají jednotlivé složky. První z nich jsou třešně s antioxidačními a regeneračními účinky. Druhou je mořská sůl, mezi její přínosy patří schopnost absorbovat nečistoty a toxiny a ponechávat tak pokožku zcela čistou. A nakonec extra panenský olivový olej, který dodává naší pokožce hydrataci a výživu.

Obsah: 250 ml.

Objednávky přijaté před 10:00 odesíláme ve stejný pracovní den

Použití je velmi jednoduché. Bříšky prstů naberte hojné množství přípravku a naneste ho na požadovanou oblast. Potom ho po dubu několika minut kruhovým masírováním roztírejte. Následně opláchněte dostatečným množstvím vody. Pro ucelené ošetření doporučujeme následně aplikovat třešňové tělové máslo La Chinata, protože kombinace obou přípravků zanechá vaši pokožku zářivou a sametově hebkou s příjemnou třešňovou vůní.