Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Antiseptický Gel Na Ruce Pro Zdravou Pokožku

(Hodnocení: 2)

99,00 

60 ml | 165 Kč / 100 ml
Skladem

Antiseptický gel na ruce pro zdravou pokožku byl vytvořen pro hloubkové čistění rukou. Obsahuje výtažek z oliv, který má čistící, antiseptické a mikrobiální vlastnosti.
Je to nejlepší způsob jak si pečlivě vyčistit ruce na jakémkoliv místě, navíc je ideálním produktem, který můžete mít vždy při sobě ve své kabelce.

Stačí aplikovat pár kapek na vaše ruce a rozetřít do dlaní dokud nebudete mít ruce úplně suché. Gel vám zajistí okamžitou čistotu rukou bez potřeby vody. Navíc má velmi příjemnou vůni.

60 ml

Popis

SLOŽENÍ (INCI):

Alkylbenzyldimethylamoniumchlorid (0,10 %), ethanol (72 %) a pomocné látky csp (100 %)

2 recenze Antiseptický Gel Na Ruce Pro Zdravou Pokožku

  1. Táňa

    Nevysušuje ruce a krásně voní

    Gel krásně voní, všichni mi ho chválí. Rychle zasychá a nechává ruce krásně vláčné jako po použití krému na ruce. Už nechci žádný jiný!

  2. Michaela

    Úžasná vůně

    Gel nádherně voní a ruce zanechává hydratované. Má lehce mýdlovou konzistenci, ale okamžitě se vsákne. Kupovala si ho i kamarádka, všem moc voní. Určitě doporučuji!

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *