Gourmet

Položky 136 z celkem 145

 • Aromatizovaný Fíkový Balzamikový Krém
  Aromatizovaný fíkový balzamikový krém Aromatizovaný fíkový balzamikový ocet La Chinata je charakteristický intenzivní a sladkou chutí, tmavým zabarvením a krémovitou texturou. Tento jedinečný ocet se získává řemeslným způsobem - macerací přírodních fíků pocházejících z oblasti Extremadura. Tento proces zaručuje zachování všech jedinečných vlastností fíků včetně jejich charakteristické chuti. Jedná se o gurmánský produkt ideální na ochucení nebo marinování masa a ryb. Výborně se kombinuje rovněž se saláty grilovanou zeleninou, carpacciem, omáčkami a tvrdými sýry. Obsah: 150 ml.
  121,00 Kč
 • Aromatizovaný Třešňový Balzamikový Krém
  Aromatizovaný třešňový balzamikový krém je dokonalým doplňkem, který dodává sladký a intenzivní tón sladkým a slaným pokrmům: ovoci, moučníkům, ale i masu, rybám, omáčkám a tvrdým sýrům. V letním období oceníte kombinaci tohoto krému se saláty, grilovanou zeleninu, ale také s carpacciem nebo zmrzlinou. Tento ocet se vytváří macerací výběrových třešní nejvyšší kvality řemeslným způsobem, což má za následek velmi husté zabarvení a hustou texturu. Medová konzistence zajišťuje snadnou manipulaci. Jeho chuť je dosti intenzivní, takže už malé množství postačí k podstatnému vylepšení pokrmu. Obsah: 150 ml.
  121,00 Kč
 • Artyčokový Krém
  Kvalita a čerstvost je synonymem pro Artyčokový krém La Chinata. Vychází totiž z tradice pečlivého výběru jednotlivých artyčoků. Artyčoky se snoubí s extra panenským olivovým olejem La Chinata. Důsledkem kombinace oleje s artyčoky je jedinečná, jemně hořká chuť, ovšem konečný prožitek zanechaný v ústech má přívlastky jemnosti a sladkosti. Je ideální pro přímou konzumaci s chlebem nebo pečivem i pro přípravu nejrůznějších pokrmů: omáček, masa a ryb, nádivek, rýže, pizzy, smažených pokrmů nebo také pro dochucení příloh a obloh. Tyto plody ze Středomoří mají mnoho zajímavých vlastností prospěšných pro lidské zdraví. Jsou například bohaté na minerály, zvláště draslík, vyznačují se také vysokým obsahem hořčíku, fosforu a vápníku. Obsahují také vitaminy B1, B3 a E. Artyčoky jsou také dobře známy pro své diuretické vlastnosti, neboť pomáhají eliminovat tekutiny a toxiny. Působí rovněž antidiabeticky, jelikož snižují hladinu glukózy v krvi. Navíc snižují hladinu cholesterolu v krvi, cévní napětí a tvorbu aterosklerózy. Hmotnost netto: 180 g.
  114,00 Kč
 • Balzamikový Ocet Z Modeny
  Balzamikový ocet Modena La Chinata je plodem pečlivého výběru nejlepších surovin z italské provincie Modena (region Emilia Romagna) a zpracování odpovídajícího kvalitě doložené pečetí IGP (Indicación Geográfica Protegida, chráněné zeměpisné označení). Jedná se o ocet získávaný z hroznového moštu pocházejícího mimo jiné z odrůd: Lambruschi, Sanviovese, Trebbiani a Albana. Čas a ušlechtilé dřevo dotváří exkluzivní ocet se speciálním aroma vhodný pro pečené pokrmy a aromatické saláty. Jeho jedinečná chuť je vynikající pro dressingy, marinády, saláty a octové omáčky. Je vhodný pro bezlepkovou dietu. Obsah: 250 ml.
  81,00 Kč
 • Bílá Čokoláda S Lískovými Oříšky, Lanýži A Extra Panenským Olivovým Olejem
  La Chinata bílá čokoláda s extra panenským olivovým olejem, lískovými oříšky a lanýži je sladká a velmi lehká pochoutka, vyrobená z extra panenského olivového oleje, ke kterému jsme přidali nádech houbového lanýže s výběrem nejlepších lískových ořechů. V tomto směru dodáváme bílou čokoládu s vlastnostmi a výhodami lískových ořechů bohatých na vitamín E, vitamín B, jako B1, B2 a B9, dále vitamín A a C, společně s minerály jako je draslík, vápník, fosfor a hořčík. Vše je vyrobeno z extra panenského olivového oleje jako i ostatní čokolády La Chinata. V porovnání s ostatními tmavšími čokoládami La Chinata, je tato o něco sladší a křupavějším což vyplývá z kombinace s lískovými oříšky a lanýži. Je balena v elegantní kartonové krabičce s obalem ve stříbrném tónu uvnitř, což z této čokolády dělá ideální dárek. Obsah: 100 gramů.
  124,00 Kč
 • Bílé Víno La Chinata
  Polosladké bílé víno La Chinata Royal je polosladký nápoj pocházející z vinic regionu Tierra de Barros, který se v rámci oblasti Extremadura vyznačuje mimořádně úrodnou a jílovitou půdou pokrytou vinicemi o stáří mezi 10 a 40 lety. Zde dochází k velmi pečlivému výběru nejlepších hroznů, které se pak opatrně přepravují do sklepů.
  255,00 Kč
 • Bílý Tuňák V Extra Panenském Olivovém Oleji
  Bílý tuňák v extra panenském olivovém oleji La Chinata je konzervovaná ryba nabízející velké množství nutričně hodnotných látek a značnou všestrannost v kuchyni. Je charakteristický svým bílým masem a svou texturou, která je jemnější než je tomu u ostatních tuňáků, a také svou delikátní chutí. Jedná se o výběr hřbetních, břišních a šíjových plátků, který garantuje konzervovanou směs nejvyšší kvality. Doporučuje se jako součást salátů, doplněk zeleniny, pro obalované pokrmy, toasty, tortilly, těstoviny, rýži, sendviče a podobně. Doporučujeme kombinaci s naším {{block type="catalog/product_new" product_id="278" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}}, naším {{block type="catalog/product_new" product_id="282" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}}, stejně jako s našimi {{block type="catalog/product_new" product_id="340" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}}. Obsah: 230 gramů.
  230,00 Kč
 • Bio Popcorn S Růžovým Pepřem
  Ekologický popcorn s růžovým pepřem, mořskou solí a extra panenským olivovým olejem je vynikajícím doplňkem k mnoha skvělým předkrmům a aperitivům. Naším cílem je zde spojení kvality produktů, řemeslné přípravy a zcela neodolatelné chuti. Jedná se o popcorn vyrobený z ekologické kukuřice s nejlepším extra panenským olivovým olejem z naší sklizně. Má jemnou a křupavou texturu a sklízí se a suší přirozeným, řemeslným způsobem. Pochází z ekologického zemědělství. Pokrm je dochucen špetkou mořské soli a ekologickým růžovým pepřem. Výsledkem je překvapivá a jedinečná chuť, která bás bezpochyby potěší. Obsah: 60 gramů.
  62,00 Kč
 • Brambory Smažené V Extra Panenském Olivovém Oleji S Uzenou Paprikou
  Naše brambory smažené v extra panenském olivovém oleji s uzenou paprikou jsou výtečné, křupavé a mají intenzivní chuť. Jsou vyrobené tradičním způsobem pouze z těch nejkvalitnějších brambor a smažené na našem vlastním extra panenském olivovém oleji při pečlivě hlídané teplotě. Jedinečnou chuť jim propůjčuje Uzená paprika La Chinata, díky které se jedná o 100% pokrm středomořské kuchyně. Výsledkem je gurmánská verze klasických smažených brambůrků. Perfektně se hodí k našemu Řemeslnému pivu La Chinata, naší široké nabídce oliv nebo našim uzeným produktům. Obsah: 125 g
  93,00 Kč
 • Čaj S Olivovým Listem, Čaj Earl Grey A Modré Květy
  Čajová směs olivový list, Earl Grey a modré květy La Chinata je směsí přírodních ingrediencí vytvořenou pro přípravu nápoje s jedinečnou chutí na základě přírodních ingrediencí s mnoha příznivými účinky na naše zdraví. Tato čajová směs je kombinací olivového listu, čaje Earl Grey a modrých květů. Olivový list je dobře znám pro své příznivé vlastnosti související s imunitním systémem, regulací krevního tlaku a artritidou, a také s prevencí neurodegenerativních onemocnění. Naproti tomu Earl Grey je směsí černého čaje aromatizovaného olejem z citrusu bergamot a má také mnoho příznivých vlastností pro naše zdraví, například zlepšuje zažívání, pomáhá překonávat ústní infekce a má zklidňující a relaxační účinky ve stresových situacích, při úzkostech a depresích. Zároveň pomáhá snižovat riziko cévních onemocnění, ulehčuje průběh nachlazení a udržuje tělo hydratované díky svému vysokému obsahu draslíku. Modré květy zase přidávají kvality související s regenerací zraku a eliminací tekutin a podporují prevenci infekcí a horečky. Doporučujeme ohřát vodu až k dosažení bodu varu, poté ji přelít do šálku a vložit pyramidový sáček. Poté šálek zakrýt a ponechat louhovat po dobu 3 až 5 minut. Pro slazení doporučujeme použít namísto cukru květový a citrusový med La Chinata. Připravíme tak zdravější nápoj a zvýšíme jeho energetický a vitaminový přínos. Připravený čaj můžeme také nechat vychladnout a poté ho podávat pro osvěžení s ledem. Obsahuje thein. Obsah: 15 x 2 gramy.
  217,00 Kč
 • Čaj S Olivovým Listem, Jablkem A Šípkem
  Čajová směs olivový list, jablko a šípek La Chinata je směsí přírodních ingrediencí vytvořenou pro přípravu čaje s množstvím příznivých vlastností a sladkou a svěží chutí. Tato čajová směs je kombinací olivového listu, jablka a šípku. Olivový list je dobře znám pro své příznivé vlastnosti související s imunitním systémem, regulací krevního tlaku a artritidou, a také s prevencí neurodegenerativních onemocnění. Naproti tomu jablko je ovoce poskytující mnoho vitaminů a účinný detoxikant a čistič jater. Kromě toho snižuje hladinu cholesterolu a díky obsahu vitaminu B12 působí proti nespavosti. A konečně šípek je známý jako „elixír věčného mládí“ díky svým regeneračním a omlazovacím účinkům na organizmus. Je silným diuretikem a antioxidantem, posiluje imunitní systém, a díky svému vysokému obsahu beta karotenu pomáhá udržovat tkáně v dokonalém stavu. Navíc zlepšuje zrak. Doporučujeme ohřát vodu až k dosažení bodu varu, poté ji přelít do šálku a vložit pyramidový sáček. Poté šálek zakrýt a ponechat louhovat po dobu 3 až 5 minut. Pro slazení doporučujeme použít namísto cukru květový a citrusový med La Chinata. Připravíme tak zdravější nápoj a zvýšíme jeho energetický a vitaminový přínos. Připravený čaj můžeme také nechat vychladnout a poté ho podávat pro osvěžení s ledem. Neobsahuje thein. Obsah: 15 x 2 gramy
  217,00 Kč
 • Čajová Směs Olivový List, Okvětní Lístky Růže A Borůvka
  Čajová směs olivový list, okvětní lístky růže a borůvka La Chinata je kombinací přírodních produktů přinášejících množství příznivých účinků pro naše zdraví. Je charakteristická intenzivní sladkou, ovocnou chutí. Obsahuje olivové listy, růže a borůvky. Olivový list je dobře znám pro své příznivé vlastnosti související s imunitním systémem, regulací krevního tlaku a artritidou, a také s prevencí neurodegenerativních onemocnění. Růže zase pomáhají čistit náš organizmus, podporují eliminaci tekutin a mají vliv na zlepšování zdraví naší pokožky a našich kostí, protože napomáhají lepšímu vstřebávání železa. A konečně borůvky mají mnoho léčivých vlastností. Obsahují antokyan, který mírní působení volných radikálů ničících buňky, a tak zpomalují stárnutí. Navíc odstraňují z organizmu různé toxiny. Mají také protizánětlivé a antibakteriální účinky a podporují zažívání, navíc rovněž podporují pocit sytosti. Doporučujeme ohřát vodu až k dosažení bodu varu, poté ji přelít do šálku a vložit pyramidový sáček, poté šálek zakrýt a ponechat louhovat po dobu 3 až 5 minut. Pro slazení doporučujeme použít namísto cukru květový nebo citrusový med La Chinata. Připravíme tak zdravější nápoj a zvýšíme jeho energetický a vitaminový přínos. Připravený čaj můžeme také nechat vychladnout a poté ho podávat pro osvěžení s ledem. Obsah: 15 x 2 gramy.
  217,00 Kč
 • Čajová Směs Olivový List, Rooibos A Meduňka
  Čajová směs olivový list, rooibos a meduňka La Chinata je směsí přírodních ingrediencí vytvořenou pro přípravu nápoje s širokou paletou vlastností příznivých pro naše zdraví a s intenzivním citrónovým aroma. Tato čajová směs je kombinací olivového listu, rooibosu a meduňky. Olivový list je dobře znám pro své příznivé vlastnosti související s imunitním systémem, regulací krevního tlaku a artritidou, a také s prevencí neurodegenerativních onemocnění. Rooibos je zase velmi populární proto, že je jediným známým zdrojem aspalathinu, účinného antioxidantu, který může hrát podstatnou roli v boji proti nejrůznějším nemocem. Současně pomáhá při potížích s trávením a střevních problémech a je dobrým spojencem pro zdraví kostí a zubů díky svému obsahu vápníku, hořčíku a fluoru, stejně tak podporuje hubnutí a léčbu kožních onemocnění. Přispívá k eliminaci volných radikálů a působí tak proti stárnutí. Meduňka má relaxační účinky přispívající k předcházení úzkostem a neurózám, uklidňuje nervovou soustavu a pomáhá regulovat cévní napětí. Doporučujeme ohřát vodu až k dosažení bodu varu, poté ji přelít do šálku a vložit pyramidový sáček. Poté šálek zakrýt a ponechat louhovat po dobu 3 až 5 minut. Pro slazení doporučujeme použít namísto cukru květový a citrusový med La Chinata. Připravíme tak zdravější nápoj a zvýšíme jeho energetický a vitaminový přínos. Připravený čaj můžeme také nechat vychladnout a poté ho podávat pro osvěžení s ledem. Neobsahuje thein. Obsah: 15 x 2 gramy
  217,00 Kč
 • Čajová Směs Olivový List, Zelený Čaj Gunpowder A Zázvor
  Čajová směs olivový list, zelený čaj gunpowder a zázvor La Chinata je směsí přírodních ingrediencí vytvořenou pro vychutnávání zdravého nápoje s širokou paletou vlastností příznivých pro náš organizmus a skutečný chuťový zážitek díky pikantním tónům. Tato čajová směs je kombinací olivového listu, zeleného čaje gunpowder a zázvoru. Olivový list je dobře znám pro své příznivé vlastnosti související s imunitním systémem, regulací krevního tlaku a artritidou, a také s prevencí neurodegenerativních onemocnění. Je také velmi dobře známo mnoho kvalit zeleného čaje; posiluje kosti, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu, předchází vysokému tlaku, chrání proti otravě z jídla, zabraňuje vzniku vrásek a obezity, snižuje hladinu glukózy v krvi, zmírňuje astma, bojuje proti ušním infekcím, přispívá k léčení oparů, předchází vzniku zubního kazu, redukuje stres, poskytuje úlevu při alergiích, posiluje paměť, snižuje riziko artritidy... a to jsme vyjmenovali jen některé z jeho mnoha vlastností. K uvedeným vlastnostem je třeba připočítat účinky zpracování ve formě gunpowder, které zahrnují stimulaci nervového systému a metabolizmu, s níž souvisí hojné využívání při redukčních dietách, a zázvoru, který je velmi bohatý na minerály, například vápník, hořčík, fosfor a železo, a vitaminy včetně vitaminů A, C, B1, B2, B6 a E. Výborně podporuje prevenci kardiovaskulárních chorob, působí protizánětlivě a analgeticky, je ideální pro léčení chorob jako je artritida nebo artróza, pomáhá také při bolestech zubů. Je také účinný proti nevolnosti, chrání trávicí soustavu, bojuje proti krčním infekcím a pomáhá zlepšovat zažívání. Obsah: 15 x 2 gramy.
  217,00 Kč
 • Černá Mořská Sůl
  Černá mořská sůl La Chinata se vyrábí ze směsi jemných krystalků solných květů se sépiovým inkoustem. Výsledkem je křupavá a slaná pochoutka z černavých krystalků s dotykem sladké chuti pocházející z inkoustu. Zpracování je velmi jemné, s ohledem na obtížnost přípravy je tato sůl považována za gurmánský produkt. Černá mořská sůl má mnoho způsobů kulinářského využití. Je ideální pro bílé ryby ve všech provedeních, měkkýše, rýži, těstoviny, omáčky, pečivo, mořské plody a samozřejmě také jako dekorace pokrmů. Mezi mnoha recepty můžeme jmenovat paellu z černé rýže s alioli, hamburger z černého chleba, papriky plněné treskou v omáčce, sépiové rizoto s kalamáry a krevetami... Bezpochyby získáte jedinečnou chuť i vzhled. Obsah: 190 gramů.
  161,00 Kč
 • Červené Víno La Chinata
  Červené víno La Chinata Royal Selección Barrica (výběr ze sudů) pocházející z regionu Tierra de Barros, nejlepšího vinařského regionu oblasti Extremadura, známého mimořádně úrodnou a jílovitou půdou pokrytou vinicemi staršími více než 40 let. Tento region má výhodu také v klimatu, protože je ideálním pro vinice. Rodí se zde hrozny odrůdy tempranillo, které jsou velmi pečlivě sbírány a tříděny v krátkém časovém úseku pro získání vína vysoké kvality.
  286,00 Kč
 • Chřest Nakládaný V Extra Panenském Olivovém Oleji
  Nakládaný chřest La Chinata je připraven z výběrového gurmánského chřestu ostrolistého, již naporcovaného, s pomalým vařením s naším nejlepším extra panenským olivovým olejem La Chinata, díky kterému se uchovávají jeho původní vlastnosti a dosahuje se požadované textury. Jedná se o velmi zdravý a všestranný pokrm, který můžete v kuchyni využít jako doplněk k masům a rybám, včetně smažených, stejně jako k přípravě exkluzivních míchaných vajec či tortill, nebo jen k prostému vychutnávání na grilu. Nakládaný chřest La Chinata je možné dokonale kombinovat s našimi {{block type="catalog/product_new" product_id="145" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}} s použitím extra panenského olivového oleje z naší sklizně nebo {{block type="catalog/product_new" product_id="237" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}}, se závěrečným dotekem, který obstará některá z našeho výběru mořských solí ve vločkách La Chinata. Je také velmi vhodný pro použití s našimi {{block type="catalog/product_new" product_id="255" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}} a v kombinaci s našimi {{block type="catalog/product_new" product_id="340" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}}. Obsah: 420 gramů
  199,00 Kč
 • Čokoláda S Černými Olivami
  Čokoláda s černými olivami La Chinata přináší skutečný chuťový zážitek, zvláště pro milovníky delikátních gurmánských pokrmů. Jedná se o jemnou a křupavou čokoládu. Překvapí Vás nejen zaoblený tvar, ale hlavně přítomnost kroužků sušených černých oliv, které jí dodávají svěží a jedinečný tón, a s trochou soli. Tato čokoláda je dokonalou pochoutkou, v malém praktickém balení. Zároveň se jedná o vkusný a elegantní dárek pro člověka, kterému chcete darovat nevšední gurmánský prožitek. Obsah: 33 gramů.
  85,00 Kč
 • Čokoládové Bonbóny S Extra Panenským Olivovým Olejem
  Bonbóny z extra panenského olivového oleje La Chinata jsou lahodnou a delikátní pochoutkou z nejjemnější černé čokolády obohacené naším nejlepším extra panenským olivovým olejem manzanilla cacereña. Oceníte jejich tvar a velikost, umožnující intenzivně vychutnat toto čokoládové pokušení. Povrch tvoří lahodná hořká čokoláda a vnitřek hořká čokoláda a ganache doplněný extra panenským olivovým olejem. V jejich chuti lze ocenit lehké aroma po vanilce spolu s jemnou hořkostí. Hořká čokoláda je navíc prospěšná našemu zdraví, jelikož je bohatým zdrojem antioxidantů. Jsou pečlivě a nevšedně zabaleny, což z nich činí ideální dárek a rovněž skvělý doplňek v podobě sladké tečky ke kávě nebo bohatému výběru našich čajů La Chinata s olivovými listy. Obsah: 8 bonbónů.
  198,00 Kč
 • Čokoládový Krém S Extra Panenským Olivovým Olejem A Solnými Květy
  Čokoládový krém s extra panenským olivovým olejem a solnými květy La Chinata je gurmánskou verzí klasických čokoládových krémů, díky jedinečné přísadě olivového oleje a solných květů. Získává tak specifickou chuť, se kterou se v jiných, jak obyčejnějších, tak kvalitnějších verzí krémů nesetkáte. Od dalších výrobků se neodlišuje pouze tím, že je vyroben z výběrových surovin nejvyšší kvality, ale také tím, že neobsahuje palmový olej ani laktózu. Jeho jedinečná chuť pochází z kombinace extra panenského olivového oleje se solnými květy, které zvýrazňují aroma hořké čokolády a vytváří v ústech neodolatelné nuance. Chuť soli je skvělým doplňujícím, nikoliv rušivým elementem. Hořká čokoláda je navíc prospěšná našemu zdraví, jelikož je bohatým zdrojem antioxidantů. Jeho textura je velmi jemná a dobře se maže. Je ideální pro mazání na chléb, na pro přípravu lahodných domácích dezertů nebo jako dárek pro toho, komu chcete zprostředkovat gurmánský zážitek. Obsah: 130 gramů.
  124,00 Kč
 • Dušené Asturské Fazole Fabada S extra Panenským Olivovým Olejem
  Dušené asturské fazole přímo pokladem španělské gastronomie a La Chinata se rozhodla připravovat tento pokrm v jeho nejtradičnější podobě a vzdát této pochoutce hold. Základ tvoří asturské fazole, které jsme pro lepší prožitek zkombinovali s chorizem, iberským vepřovým nejvyšší kvality společně s extra panenským olivovým olejem z naší vlastní sklizně. Výsledkem je lahodný gurmánský pokrm, který si uchovává své původní aroma i chuť. Tuto delikatesu si můžete vychutnávat po pouhém několikaminutovém ohřátí. Doporučujeme ho ve spojení s naším červeným vínem La Chinata. Obsah: 380 gramů.
  261,00 Kč
 • Dýňová Klobása Z Iberského Vepřového
  Tento výrobek je ikonou kuchyně Extremadura, kterou jsme připravili tradičním způsobem a tradičním receptem na bázi brambor, iberského vepřového masa, cibule, česneku, sladké papriky (Uzená paprika de la Vera La Chinata), dýně a extra panenského olivového oleje. Jde o klobásu která sahá daleko do historie. Její původ se datuje podle některých spisů k 18. století, kdy kvůli nedostatku rýže a cibule byly během porážky přidány místo toho brambory. Ty vytvořily charakteristickou chuť této klobásy daného regionu, zejména v provincii Cáceres. Přísady této opravdové pochoutky jsou odrazem bohatství Extremadury, protože spojuje podstatu exteremadurské pastviny díky kvalitnímu masu zdejších prasat, produktům, které nabízí tato půda, jako je paprika, hlízy a dýně, stejně jako extra panenský olivový olej z našich olivovníků. Tyto klobásky získaly oblibu, zejména v posledních letech, kvůli své obrovské všestrannosti v kuchyni a jejích velkolepé chuti, která mezi velkými kuchaři nezůstala bez povšimnutí. Existují i slavnosti, které se pořádají na oslavu této pochoutky. Událost zvaná "La Pedida de la Patatera"se oslavuje ve městě Malpartida de Cáceres, které se nachází v provincii Cáceres. Tento oblíbený festival byl v roce 2016 vyhlášen Oslavami regionálních turistických událostí a jeho tradice byla obnovena v roce 1985. Počátky těchto slavností se datují ke konci 19. století. V té době se lidé, díky zákazeu konzumace masa, procházeli po ulicích a žádali o jídlo a bylo velmi běžné, obdržet tuto typickou klobásu od svých sousedů. Doporučujeme klobásby jíst společnľ s "Regañás" s extra panenským olivovým olejem přelité tymiánovým medem, nebo klobásky jednoduše nakrájené, pečené či smažené. Další možností je dát klobásky do těsta na krokety, do omelety nebo slaných koláčů. Obsah: 280 gramů
  179,00 Kč
 • Dýňová Marmeláda
  Dýňová marmeláda La Chinata je tradičním a velmi chutným produktem pro obohacení jak sladkých pokrmů, tak salátů. Dýně je bohatým zdrojem vlákniny, minerálů a vitamínů. Jedná se o produkt připravený vařením na mírném ohni z čerstvých dýní nejvyšší kvality, k nimž je přidáván cukr. Je ideální pro obohacení sladkých i slaných pokrmů, především z telecího masa, stejně jako pro přípravu dezertů. Je ji možné skvěle vychutnávat také s našimi kousky pečiva i jako sladkou tečku s našimi masovými paštikami. Obsah: 280 gramů.
  158,00 Kč
 • Džem Ze Zelených Oliv
  Džem ze zelených oliv La Chinata je vyroben z výběru oliv z naší vlastní sklizně a v kombinaci s naším extra panenským olivovým olejem vzniká jemná a lahodná textura. Nabízí svěží a intenzivní chuť zelených oliv, která je ideální doplněk mnoha druhů paštik a obohacení mnoha zeleninových, masových a sýrových pokrmů, drůbeže i ryb. Je výborný také pro plnění nádivek nebo past nebo pro dodání krémovějších tónů chlebíčkům a sendvičům. Olivy jsou zároveň významným zdrojem vitamínů, minerálů, antioxidantů. Doporučujeme kombinaci s naší Karamelizovanou cibulí s octem ze sherry pro přípravu nádivek nebo canapé, velmi dobře se také kombinuje s naším vínem nebo Kazetou masových paštik. Obsah: 225 gramů.
  158,00 Kč
 • Eukalyptový Med
  Eukalyptový med La Chinata je přírodní produkt s velkou nutriční hodnotou pocházející z nektaru zpracovaného včelami, který nasbíraly z eukalyptových květů slunečného Španělska. Jedná se o med s barevným odstínem mezi okrem a tmavým jantarem. Na jazyku ucítíte pryskyřičné tóny, která jsou charakteristická pro produkty pocházející z eukalyptu. Má silnou chuť, která se snoubí s jemným nádechem dřeva. Eukalyptus má mnoho prospěšných vlastností pro naše zdraví, zvláště v případě potíží s dýchací soustavou, například bronchitidou, nachlazením, faryngitidou, kašlem, sinusitidou, astmatem nebo chřipkou, v souvislosti s uvolňujícími a antiparazitickými účinky. Navíc jde o jeden z nejdoporučovanějších přípravků pro diabetiky. Jedná se o čistý med prvotřídní kvality, který má při nižší teplotě sklon k tuhnutí, proto před jeho konzumací doporučujeme zahřátí ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Obsah: 250 gramů.
  183,00 Kč
 • Extra Panenský Olivový Olej Ochucený Uzenou Paprikou
  Extra panenský olivový olej ochucený paprikou a pálivou papričkou La Chinata je aromatický, sladký a pikantní olej vyrobený na základě našeho nejlepšího extra panenského olivového oleje spolu s výběrovými pálivými papričkami a směsí paprik, které mu dodávají intenzivní chuť s pikantním a exkluzivním aroma. Doporučujeme konzumovat nejraději za studena nebo za nízké teploty pro zachování vlastností a vůně, ovšem tento olej je také výborným doplňkem k teplým pokrmům, pokud se použije v závěrečné fázi jejich přípravy jako poslední tečka tak, aby se neohřál na příliš vysokou teplotu. Je vynikající pro pokrmy z ryb a zvláště z korýšů, například krevet. Je ho také možné přidávat do studených polévek a všech druhů zeleniny, kuřecího masa, salátů nebo jednoduše s chlebem. Obsah: 250 ml.
  208,00 Kč
 • Fíkové Bonbóny
  Fíkové bonbóny La Chinata jsou příkladem kulinářské tradice oblasti Extremadura. Jedná se o typický produkt naší země. Snažíme se ostatním zprostředkovat jedinečnou chuť, které bylo dosáhnuto s naším exkluzivním extra panenským olivovým olejem. Společnosti La Chinata a Productos La Higuera proto vytvořily recept na nový bonbón, který v sobě spojuje plody dvou starodávných stromů, fíkovníku a olivovníku. Extra panenský olivový olej La Chinata se získává z odrůdy oliv manzanilla cacereña přinášející výraznou krémovost a zajímavé ovocné aroma rozvíjející chuť fíků. Vzniká tak jedinečný chuťový zážitek. Společnost Productos la Higuera naopak nabízí nejlepší fíky odrůdy rabitos royale. Její sídlo je ve městě Almoharín, které je v celém Španělsku proslulé právě svými vynikajícími fíky. Jedná se o oblast s mimořádně příznivým klimatem umožňujícím pěstování unikátní odrůdy fíků, která je charakteristická časným dozráváním, medovou chutí a sladkou chutí. Tento produkt je ideální kombinovat společně s bohatým výběrem našich čajů s olivovými listy La Chinata. Jedná se také o vhodný dárek, který se nabízí v hezké a elegantní krabičce. Obsah: 125 gramů.
  369,00 Kč
 • Filety Z Kantaberských Ančoviček V Extra Panenském Olivovém Oleji
  Kantaberské ančovičky v extra panenském olivovém oleji La Chinata jsou šperkem španělské gastronomie. Tato oblast je odpradávna proslulá jejich rybolovem. V balení naleznete pouze výběrové ančovičky. Jsou gurmánským pokrmem vysoké kvality, ve spojení s extra panenským olivovým olejem pocházejícím z naší sklizně na severu provincie. Jedná se o produkt připravený k přímé konzumaci, ideální v kombinaci s našimi Regañás S Extra Panenským Olivovým Olejem. Je také vhodný ke kombinaci s našimi sýrovými krémy. Jedná se rovněž o vhodný doplněk do salátů nebo past. Obsah: 160 gramů.
  519,00 Kč
 • Havajská Červená Sůl
  Havajská červená sůl La Chinata je mořská sůl pocházející z Havajských ostrovů. Od ostatních solí je unikátní v tom, že je sopečného původu. Vyznačuje se tmavou barvou, která je zapříčiněna barvou složek černé lávy. Aktivní uhlí obsažené v lávě, má mimo jiné antitoxické účinky a podporuje zažívání. Její struktura je jemná, hebká a křupavá. Chuť obsahuje lehké tóny po lískových oříšcích. Je široce využívána při kulinářské přípravě pokrmů a je vynikající pro zvýraznění a obohacení chuti syrových i tepelně zpracovaných potravin, zvláště ryb a mořských plodů. U grilovaných a pečených mas má za následek šťavnatost. Obsah: 300 gramů.
  255,00 Kč
 • Himalájská Růžová Sůl
  Himalájská růžová sůl La Chinata je kamenná sůl narůžovělé barvy pocházející z úbočí Himálaje. V této lokalitě vznikla v důsledku atmosférického tlaku a vývoje po dobu tisíců let. Této soli se přezdívá bílé zlato. Obsahuje totiž velké množství minerálů, jako je vápník, železo, hořčík a draslík. Oproti běžné soli nezatěžuje organismus. Své unikátní barvě vděčí železu. Chuť této soli je jedinečná, slanost je doplněna hořkým tónem, díky kterému je sůl ideální pro grilované pokrmy z telecího masa, ryby a pečenou zeleninu. Obsah: 300 gramů.
  147,00 Kč
 • Hořčice S Černými Olivami
  Hořčice s černými olivami La Chinata je pochutina s intenzivní chutí a tradičním pikantním tónem, který je pro hořčici charakteristický, ovšem ve spojení s aroma černých oliv se vytváří jedinečný chuťový kontrast, který bezpochyby obohatí vaše pokrmy. Připravuje se z extra panenského olivového oleje a nejlepších výběrových černých oliv. Je ideální jako doplněk k masům, pro obohacení salátů nebo pro dodání krémové konzistence zelenině, pro gurmánské sendviče a chuťovky. Navíc je vhodná jeho kombinace s kečupem La Chinata pro vytvoření dokonalého, zdravého a exkluzivního spojení chutí. Obsah 135 g.
  116,00 Kč
 • Houby V Extra Panenském Olivovém Oleji
  Houby v extra panenském olivovém oleji La Chinata představují velmi chutný způsob konzumace hub v průběhu celého roku a to díky konzervaci ve vynikajícím oleji. Překvapí Vás lahodná chuť a jemná textura. Extra panenský olivový olej je navíc prospěšný našemu zdraví – usnadňuje zažívání a podporuje normální činnost jater a slinivky břišní. Houby jsou v kuchyni velmi využívaným materiálem s ohledem na jejich mnohostrannost, která umožňuje mnoho různých kombinací pro vytvoření chutného pokrmu; od rýže, těstovin, canapé... až po kompoty, krémy a zdobení. Doporučujeme kombinaci s naším vínem a s naším Olejem ochuceným česnekem a papričkou nebo s našimi sýrovými krémy La Chinata. Obsah: 220 gramů.
  214,00 Kč
 • Hřebenatky V Omáčce S Extra Panenským Olivovým Olejem
  Hřebenatky v omáčce s extra panenským olivovým olejem La Chinata jsou chutným konzervovaným pokrmem pro přímou konzumaci s jemnou chutí a texturou. Umožní Vám v kulisách domova přinést na stůl skutečnou chuť moře. Překvapí Vás svou jemnou chutí. Tuto delikatesu totiž konzervujeme v extra panenském olivovém oleji z naší vlastní sklizně. Omáčka je vařena podle tradičního galicijského receptu. Ideální jako předkrm společně s našimi Regañás s extra panenským olivovým olejem, i jako součást receptů pro rizoto, nebo pro přípravu domácích paštik. Výborně se doplňuje rovněž s naším vínem. Obsah: 115 gramů.
  124,00 Kč
 • Hříbky V Extra Panenském Olivovém Oleji
  Hříbky v extra panenském olivovém oleji La Chinata představují jedny z nejvybranějších hub s vynikající chutí a strukturou. Tuto pochoutku nabízíme konzervovanou v extra panenském olivovém oleji, aby si uchovala všechny své vlastnosti i chuť. Zároveň je možná konzumace kdykoliv během roku. Extra panenský olivový olej je navíc prospěšný našemu zdraví – usnadňuje zažívání a podporuje normální činnost jater a slinivky břišní. Hřib pravý je v gastronomii mimořádně vyhledávaný druh houby a může se použít pro přípravu chutných rizot, gratinovaných pokrmů, krémů, těstovin, kroket nebo obloh a příloh k rybám i masům. Velmi dobře se také hodí k naší řadě sýrových omáček a k našemu Oleji ochuceným česnekem a papričkou. Obsah: 220 gramů.
  261,00 Kč
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5