Ochucené oleje

položek: 19

 • Dárkové Balení Ochucených Olivových Olejů La Chinata, 6 Ks
  Dárková kazeta obsahuje výběr šesti nejlepších ochucených extra panenských olivových olejů La Chinata, které dodají jedinečnou chuť každému pokrmu, a určitě by neměly chybět ve vaší kuchyni. V sadě najdete olivový olej s příchutí česneku, pálivé papričky, bazalky, hřibu pravého, pepře a citronu. Přidáním několika kapek osvěžujícího, citrusového, pikantního či výrazně aromatického oleje těsně před servírováním pozvednete chuť jídla na jedinečnou gastronomickou úroveň. Oleje lze využít nejen ve studené kuchyni. Jsou výborné také do polévek, salátů, omáček, na pečenou zeleninu nebo na těstoviny. Při dochucování teplých pokrmů doporučujeme pokropit (téměř) hotový pokrm, aby olej neprošel příliš vysokou tepelnou úpravou, ale zároveň aby dodal připravované dobrotě svoji chuť a aroma. Sadu ochucených „oliváčů“ nabízíme v dřevěném dárkovém balení, které potěší každého labužníka. Obsah: 6 × 250 ml.
  1 300,00 Kč
 • Dřevěná Kazeta 3 Ochucené Oleje X 250ml
  Kazeta 3 příchutí La Chinata nabízí výběr z našeho nejlepšího extra panenského olivového oleje ochuceného různými produkty dodávajícími našim pokrmům jedinečnou chuť. Nabízí se v elegantní a originální dřevěné kazetě, v níž najdete extra panenský olivový olej ochucený česnekem, paprikou a bazalkou. Tři přírodní produkty macerované tradičními metodami po dobu jednoho měsíce. Olivový olej ochucený česnekem nabízí intenzivní chuť a vynikající aroma. Je vhodný pro recepty s těstovinami, masy, rybami, mořskými plody, saláty, pro studené polévky a zvěřinové pokrmy, nebo také jednoduše pouze s chlebem. Olivový olej ochucený papričkou je zase vynikající pro každého, komu vyhovují intenzivní a pikantní chuti. Dodává vynikající chuť například pokrmům s těstovinami, saláty, masovými koulemi, krevetami, čerstvými sýry, zeleninou a kuřecím masem. A konečně olivový olej s citrónem přinášející citrusové a svěží aroma ideální pro dodání kyselého tónu kterémukoli receptu lze zvláště doporučit pro ryby, mořské plody, kuřecí maso, rýži, těstoviny, saláty, omáčky, hummus, a dokonce i pro sladkosti a moučníky. Díky své vysoké kvalitě a pečlivé prezentaci se jedná o ideální dárek pro milovníky dobré kuchyně. Obsah: 3 x 250 ml.
  660,00 Kč
 • Dřevěná Kazeta 4 Ochucené Oleje
  V této dřevěné kazetě se nabízí čtyři ochucené extra panenské olivové oleje pro obohacení našich pokrmů v závislosti na ingrediencích, které právě používáme. První součástí balení je extra panenský olivový olej ochucený česnekem a papričkou, který je ideální nejen pro mořské plody, ale také pro snídaňové toasty a další pokrmy, kterým si přejeme dodat pikantní tón. Další součástí je extra panenský olivový olej ochucený oregánem, který je dokonalý pro těstoviny a masa. Extra panenský olivový olej ochucený rozmarýnem a pepřem je naproti tomu vynikající k rýži, rybám, masům nebo omáčkám. A nakonec Olej ochucený papričkou, bobkovým listem a pepřem je dokonalý k masům, konzervovaným pokrmům, salátům a mořským plodům. Doporučujeme konzumovat nejraději za studena nebo za nízké teploty pro zachování vlastností a vůně, ovšem tyto oleje jsou také výborným doplňkem k teplým pokrmům, pokud se použijí v závěrečné fázi jejich přípravy jako poslední tečka tak, aby se neohřály na příliš vysokou teplotu. Nabízí se v elegantní dřevěné kazetě a obsahem jsou čtyři láhve po 250 ml.
  1 247,00 Kč
 • Olej Ochucený Bazalkou
  Olej ochucený bazalkou La Chinata je gurmánským produktem v rámci naší řady ochucených olejů. V tomto případě jsme macerovali pečlivě vybrané čerstvé listy bazalky v nejlepším extra panenském olivovém oleji tak, abychom dosáhli svěžesti a vůně, která je vlastní této bylině, a zároveň chuti nejlepšího extra panenského olivového oleje La Chinata. Výsledkem je extra panenský olivový olej vynikající kvality s příchutí bazalky ideální pro přípravu jakéhokoli pokrmu. Doporučujeme používat ho na saláty, pro dochucování vajec, jako koření na tortilly a omelety, pro marinování ryb a mořských plodů, jako doplněk k zelenině a rajčatům, lilku nebo paprice, ale také pro sýry, červená masa a těstoviny. A tento produkt je také ideální na omáčky. Bazalka má navíc mnoho vlastností velmi prospěšných zdraví, například působí proti vyčerpání, stresu a nespavosti. Kromě toho je také bylinou podporující trávení, má diuretické vlastnosti a je velmi účinná proti střevním parazitům. Rovněž podporuje léčbu laryngitidy a faryngitidy. Obsah: 250 ml.
  195,00 Kč
 • Olej Ochucený Česnekem
  Olej ochucený česnekem La Chinata nabízí intenzivní chuť, která je vlastní nejlepšímu extra panenskému olivovému oleji a výběrovému česneku nejvyšší kvality, který jsme po více než měsíc přirozeným způsobem macerovali tak, aby si obě složky udržely své vlastnosti včetně chuti. Získali jsme tak produkt vynikající vůně i chuti, ideální pro obohacení všech druhů receptů, obzvláště studených pokrmů, ovšem rovněž těch teplých. Lze před dokončením jemně pokropit shora tak, aby se olej nedostával do styku s příliš vysokou teplotou a zároveň předal pokrmu chuť a aroma příslušné příchuti. Jedná se tedy o produkt doporučovaný pro recepty s těstovinami, masy, rybami, saláty, studenými polévkami a zvěřinovými pokrmy, nebo také jednoduše pouze s chlebem. Česnek znamená mnoho přínosů pro naše zdraví, a jeho pravidelná konzumace ničí bakterie v našem organizmu a působí jako účinné přirozené antibiotikum. Zároveň pomáhá udržovat dobré zažívání, snižuje překyselení žaludku, aktivuje krevní oběh a tak usnadňuje správnou funkci srdce. Je také účinným ochráncem jater a žlučníku. Obsah: 250 ml
  195,00 Kč
 • Olej Ochucený Česnekem A Papričkou
  Olej ochucený česnekem a papričkou La Chinata je aromatický olej vyrobený na základě našeho nejlepšího extra panenského olivového oleje spolu s výběrovým česnekem a pálivou papričkou, které mu dodávají intenzivní chuť s pikantním a exkluzivním tónem. Doporučujeme konzumovat nejraději za studena nebo za nízké teploty pro zachování vlastností a vůně, ovšem tento olej je také výborným doplňkem k teplým pokrmům, pokud se použije v závěrečné fázi jejich přípravy jako poslední tečka tak, aby se neohřál na příliš vysokou teplotu. Je vynikající pro pokrmy z ryb a zvláště z korýšů, například krevet. Je ho také možné přidávat do studených polévek a všech druhů zeleniny, kuřecího masa, salátů nebo jednoduše s chlebem. Obsah: 250 ml.
  267,00 Kč
 • Olej Ochucený Cibulový
  La Chinata Extra panenský olivový olej ochucený cibulí je vyroben z nejlepšího Extra panenského olivového oleje a ochucen výberovými cibulemi nejlepší kvality, což poskytuje intenzivní a svěží, ale zároveň velmi jemnou a příjemnou chuť, perfektní pro obohacení jakéhokoliv jídla. Díky kvalitě obou ingrediencí je výsledný produkt velmi zdravy a poskytuje jedinečný gurmánský zážitek. Je ideální na saláty, zeleninu, ragů, brambory, maso, ryby, omáčky, dressing a těstoviny. Navíc, protože je vyráběn ze syrové cibule, zachovává tak lépe její vlastnosti, je mimo jiné velmi doporučován pro diabetiky, pro lidi s vysokým krevním tlakem a vysokým cholesterolem. Také podporuje obrannyschopnost, je duuretikem, napomáhá trávení a pomáhá zmírňovat respirační onemocnění. Obsah: 250 ml.
  195,00 Kč
 • Olej Ochucený Citrónem
  Olej ochucený citrónem La Chinata je aromatický olej vyrobený na základě našeho nejlepšího extra panenského olivového oleje. Macerujeme vybrané citrónové plody, které dodají kterémukoli receptu citrusové a svěží aroma s jemným kyselým tónem. Tento ochucený olej doporučujeme obzvláště pro ryby, mořské plody, drůbež, rýži, těstoviny, saláty, omáčky, hummus a dokonce i pro sladkosti a moučníky. V této kombinaci se vynikající vlastnosti extra panenského olivového oleje spojují s kvalitami citrónu, který obsahuje množství vitaminů a v mnohých ohledech napomáhá našemu zdraví. Jedná se o účinný čistič od toxinů a silné baktericidní činidlo. Obsahuje vitaminy komplexu B (B1, B2, B3, B5, B6, PP), velké množství vitaminu C a vitamin P, a navíc také minerály, například draslík, hořčík, vápník, fosfor, sodík, železo a fluor. Současně zlepšuje zažívání, podporuje kardiovaskulární soustavu a usnadňuje eliminaci nadbytečných tekutin. Obsah: 250 ml
  198,00 Kč
 • Olej Ochucený Hřibem Pravým
  Olej ochucený hřibem pravým La Chinata kombinuje vynikající vlastnosti našeho nejlepšího extra panenského olivového oleje s kvalitami a chutí vybraných hřibů pravých nejvyšší kvality, které jsou bohatým zdrojem vlákniny, antioxidantů a dalších prospěšných látek podporujících ochranu proti rakovině a proti zvyšování hladiny cholesterolu. Tímto produktem můžeme obohatit mnoho různých gurmánských pokrmů. Chuť je jemná, ale zároveň intenzivní a velmi dobře se spojuje s pokrmy typu rizota, quiché, tortilly, míchaných vajíček, různých omáček, zeleniny, polévek a masa. Obsah: 250 ml.
  195,00 Kč
 • Olej Ochucený Lanýžem
  Olej ochucený lanýžem La Chinata je aromatizovaný produkt vyrobený z nejlepšího extra panenského olivového oleje La Chinata a nejlepších výběrových černých lanýžů „Tuber Aestmum Vittad“ charakteristických zvláštní a silně aromatickou vůní a celkově příjemnou chutí. Má sladký tón a je ideální pro nejrůznější recepty. Je široce využíván v gurmánské kuchyni díky své nezaměnitelné charakteristické chuti a svému jemnému a pronikavému aroma, které nabízí jedinečný zážitek v ústech. Odrůda Tuber Aestmum Vittad je také známá jako letní lanýž. Jeho barva je černá nebo černá s hnědými a poněkud lesklými tóny a jeho rozměry mohou dosahovat až 7 mm. Tato malá houba, která roste v blízkosti kořenů některých stromů, především dubů, má vysokou gastronomickou hodnotu. Poskytuje vysoký obsah vlákniny a navíc je zdrojem železa a draslíku. Pokud jde o spojování, je vynikající společně s červeným vínem a lze ho využít pro mnoho nejrůznějších receptů na červená masa, vejce, těstoviny, omáčky, pizzy, rizota, brambory a játra. Obsah: 250 ml.
  322,00 Kč
 • Olej Ochucený Mořskými Řasami
  Do této zálivky na bázi extra panenského olivového oleje a mořských řas jsme přidali vlastnosti nejlepšího extra panenského olivového oleje z oblasti Sierra de Gata a velkou nutriční hodnotu z mořských řas. Tímto způsobem se moře a pevnina spojily a nabízí produkt velmi bohatý na antioxidanty, vitamíny, minerály a mastné kyseliny, jako je Omega 3, s intenzivní a velmi zvláštní chutí se slanými tóny moře. Je to zálivka, kterou doporučujeme použít s rýží, těstovinami, omáčkami, rybami ceviche, tatarkou, chobotnicí, grilovanými rybami, vinaigretty, majonézou ... stejně jako v receptech, které používáme celý život, abychom jim dodali zcela nový nádech. Obsah 250 ml
  195,00 Kč
 • Olej Ochucený Oregánem
  Olej ochucený oregánem La Chinata má za základ náš nejlepší extra panenský olivový olej, který je aromatizovaný oregánem a tak obohacený o intenzivní, svěží a jedinečnou chuť. Oregáno patří mezi nejpoužívanější koření ve středomořské stravě. Doporučujeme konzumovat nejraději za studena nebo za nízké teploty pro zachování vlastností a vůně, ovšem tento olej je také výborným doplňkem k teplým pokrmům, pokud se použije v závěrečné fázi jejich přípravy jako poslední tečka tak, aby se neohřál na příliš vysokou teplotu. Je vynikající pro pokrmy z těstovin a kuřecího masa, saláty, brambory a zeleninu, nebo i samostatně s chlebem. Obsah: 250 ml.
  267,00 Kč
 • Olej Ochucený Pálivou Papričkou
  Olej ochucený papričkou La Chinata je vynikající pro každého, komu vyhovují intenzivní a pikantní chutě. Vyrábí se na základě nejlepšího extra panenského olivového oleje La Chinata, v němž se macerují pečlivě vybrané pálivé papričky nejvyšší kvality, které dodají každému pokrmu skvělé aroma i chuť. Doporučujeme konzumovat nejraději za studena nebo za nízké teploty pro zachování vlastností a vůně, ovšem tento olej je také výborným doplňkem k teplým pokrmům, pokud se použije v závěrečné fázi jejich přípravy jako poslední tečka tak, aby se neohřál na příliš vysokou teplotu. Dodává skvělou chuť pokrmům z těstovin, salátům, masovým koulím, krevetám, čerstvým sýrům, zelenině, drůbežímu masu, lze ho ovšem využít i pro mnoho jiných jídel. Vždy je třeba přizpůsobit použité množství požadované pálivosti. Je vhodné zdůraznit, že pálivé papričky jsou vynikajícím antioxidantem, posilují naše obranné schopnosti a dokonce napomáhají zacelování jizev. Rovněž podporují vstřebávání železa naším organizmem a mají vysoký obsah minerálů, zvláště fosforu, hořčíku, draslíku, vápníku, kyseliny listové a beta karotenů. Jedná se o zdraví prospěšný produkt, který vašim pokrmům dodá skvělé aroma. Obsah: 250 ml.
  195,00 Kč
 • Olej Ochucený Papričkou, Bobkovým Listem A Pepřem
  Olej ochucený papričkou, bobkovým listem a pepřem La Chinata je gurmánským produktem v rámci naší řady ochucených olejů. V tomto případě jsme macerovali výběrový čerstvý bobkový list společně s různými zrny pepře a papričkou v našem nejlepším extra panenském olivovém oleji pro získání kombinace intenzivní a pikantní chuti a aroma, které jsou těmto přísadám vlastní. Výsledkem je ochucený olej vynikající kvality s příchutí papričky, bobkového listu a pepře, ideální pro přípravu jakéhokoli pokrmu. Doporučujeme konzumovat nejraději za studena nebo za nízké teploty pro zachování vlastností a vůně, ovšem tento olej je také výborným doplňkem k teplým pokrmům, pokud se použije v závěrečné fázi jejich přípravy jako poslední tečka tak, aby se neohřál na příliš vysokou teplotu. Je vynikající například pro pokrmy s těstovinami a konzervovaným masem, saláty a recepty s rýží, rybami, obzvláště také krevetami, stejně jako jídla s bramborami. Obsah: 250 ml.
  267,00 Kč
 • Olej Ochucený Pepřem
  Olej ochucený pepřem La Chinata se vyrábí na základě našeho nejlepšího extra panenského olivového oleje macerací s ucelenou sadou přírodních pepřů. Získáváme tak jedinečné aroma, lehce pikantní a zároveň jemné a ovocné, a to díky rozmanitosti využitých druhů pepře a jejich zvláštním vlastnostem. Výsledkem této kombinace je exkluzivní a zcela jedinečná chuť, která dodá zvláštní tón kterémukoli receptu. Doporučujeme speciálně pro úpravu zeleniny v páře, masa, ryby, pizzy, mořské plody, carpaccio, saláty, omáčky, rýži a těstoviny, nebo také pro jednoduché vychutnávání s plátkem chleba. Pepř má navíc vynikající vlastnosti s ohledem na naše zdraví. Je prokázáno, že pomáhá redukovat hladinu cholesterolu, je účinným antioxidantem a chrání proti rakovině. Dále má účinky na hubnutí, protože stimuluje štítnou žlázu, čímž podporuje možnosti metabolizmu. Obsah: 250 ml
  195,00 Kč
 • Olej Ochucený Rozmarýnem
  Olej ochucený rozmarýnem La Chinata je extra panenský olivový olej vysoké kvality aromatizovaný ručně vybranými listy rozmarýnu pro dosažení ochuceného produktu založeného na extra panenském olivovém oleji se svěží chutí a hořkými tóny rozmarýnu, byliny, která je hojně využívána v tradiční středomořské kuchyni. Je ideální jako součást pokrmů z jehněčího masa, hovězího masa a zvěřiny a příležitostně i vepřového masa. Také se velmi doporučuje k tučnějším rybám, například sardinkám nebo makrele, a k zeleninám typu rajčat, zelí, fazolí a lilku, stejně jako k houbám a žampionům. Současně je velmi častou ingrediencí v nejtradičnějších pokrmech, například pečeních, dušených jídlech, polévkách, omáčkách, sauté, zadělávaných masech nebo rýži. Rozmarýn je znám pro svůj obsah acetylcholinu, důležitého neurotransmiteru, který je odpovědný za zrychlování funkce našeho mozku. Navíc ulehčuje trávicí potíže. Je bohatým zdrojem vitaminů, mezi nimiž vynikají vitamin A, různé druhy vitaminu B, vitamin C a vitamin E. Obsah 250 ml.
  195,00 Kč
 • Olej Ochucený Rozmarýnem A Pepřem
  Olej ochucený rozmarýnem a pepřem La Chinata je gurmánským produktem v rámci naší řady ochucených olejů. V tomto případě jsme macerovali pečlivě vybrané větvičky rozmarýnu společně s různými zrny pepře v našem nejlepším extra panenském olivovém oleji tak, abychom dosáhli svěžesti a vůně, která je vlastní těmto bylinám, a zároveň chuti nejlepšího extra panenského olivového oleje La Chinata. Výsledkem je ochucený olej vynikající kvality s příchutí rozmarýnu a pepře, ideální pro obohacení jakéhokoli pokrmu. Doporučujeme konzumovat nejraději za studena nebo za nízké teploty pro zachování vlastností a vůně, ovšem tento olej je také výborným doplňkem k teplým pokrmům, pokud se použije v závěrečné fázi jejich přípravy jako poslední tečka tak, aby se neohřál na příliš vysokou teplotu. Je vynikající například pro pokrmy s těstovinami a konzervovaným masem, polévky, saláty a recepty s rýží. Obsah: 250 ml.
  267,00 Kč
 • Olej Ochucený Uzenou Paprikou
  Extra panenský olivový olej ochucený uzenou paprikou La Chinata je aromatický, sladký ale zároveň pikantní olej vyrobený na základě našeho nejlepšího extra panenského olivového oleje spolu s výběrovými pálivými papričkami "quindilla" a směsí sladké a pálivé papriky, která mu dodává intenzivní pikantní chuť a exkluzivní aroma. Doporučujeme konzumovat nejlépe za studena nebo za nízké teploty, a to pro zachování jedinečných vlastností a vůně, nicméně se tento olej výborně hodí i k teplým pokrmům, a to především v případě pokud se použije v závěrečné fázi jejich přípravy, jako poslední tečka tak, aby se olej neohřál na příliš vysokou teplotu. Je vynikající pro pokrmy z ryb a zvláště z korýšů například krevet. Je ho také možné přidávat do studených polévek a všech druhů zeleniny, kuřecího masa, salátů nebo jednoduše s chlebem. Obsah: 250 ml.
  208,00 Kč
 • Olivový Olej Uzený Na Olivovém Dřevě
  Tradice a avantgarda opět kráčí ruku v ruce se zálivkou na bázi extra panenského olivového oleje a vůní žhavých uhlíků, se kterou dosáhnete uzené chuti i bez grilu. Dnešní způsob vaření velmi odlišný od minulosti, proto se připojujeme k lidem, kteří nechtějí z nostalgie ztratit tradiční chuť pokrmů, a my tyto chutě obnovujeme díky inovacím. Na základě tohoto předpokladu jsme vytvořili tuto zálivku s extra panenským olivovým olejem a vůní žhavých uhlíků, kterým dosáhnete speciální chuti, která vám přinese mnoho vzpomínek. Je ideální na maso, ryby nebo pečenou zeleninu. To jsou některé z možností, kterou ochutnáte chuť grilování, aniž byste odešli z domova. Kromě toho vám doporučujeme dochutit vše naším širokým výběrem vločkových solí. Obsah 250 ml
  195,00 Kč