Marmelády

položek: 10

 • Dýňová Marmeláda
  Dýňová marmeláda La Chinata je tradičním a velmi chutným produktem pro obohacení jak sladkých pokrmů, tak salátů. Dýně je bohatým zdrojem vlákniny, minerálů a vitamínů. Jedná se o produkt připravený vařením na mírném ohni z čerstvých dýní nejvyšší kvality, k nimž je přidáván cukr. Je ideální pro obohacení sladkých i slaných pokrmů, především z telecího masa, stejně jako pro přípravu dezertů. Je ji možné skvěle vychutnávat také s našimi kousky pečiva i jako sladkou tečku s našimi masovými paštikami. Obsah: 280 gramů.
  158,00 Kč
 • Hrušková Marmeláda S Kořením
  Hrušková marmeláda s kořením La Chinata představuje skutečný zážitek pro naše smysly díky své delikátní receptuře. Připravuje se z čerstvých hrušek nejvyšší kvality v exkluzivní kombinaci s hřebíčkem, skořicí a zázvorem, které této marmeládě dávají výrazný a lehce pikantní nádech. Tato marmeláda obsahuje více než 50 % ovoce a je vynikající pro vychutnání při snídani nebo svačině, stejně jako v kombinaci s některou z našeho bohatého výběru masitých paštik, sýrů, i pro přípravu dezertů. Obsah: 210 gramů.
  174,00 Kč
 • Jablečná Marmeláda Se Skořicí
  Chutná jablečná marmeláda se skořicí La Chinata se připravuje podle tradiční receptury. Základ tvoří výběrová jablka nejvyšší kvality. Výsledná chuť je sladká a aromatická s intenzivními tóny skořice. Dochází doslova k explozi chuti, v níž hrají zásadní roli jablka, protože jejich obsah přesahuje 50 % produktu. Chuť jablek zvýrazňuje také cukr a citrónová šťáva. Je ideální k vychutnání při snídani nebo svačině na čerstvém pečivu nebo pro přípravu dezertů. Pokud holdujete sladkoslaným chutím, oceníte kombinaci s naším bohatým výběrem masitých paštik nebo s našimi Regañás s extra panenským olivovým olejem. Obsah: 210 gramů.
  174,00 Kč
 • Jahodová Marmeláda S Červeným Pepřem
  Jahodová marmeláda s červeným pepřem La Chinata představuje překvapivou kombinaci sladké chuti dodávané výběrovými čerstvými jahodami s lehce pikantním nádechem červeného pepře. Poskytuje skutečný chuťový zážitek, který vás nenechá lhostejnými, díky jemné a výrazné chuti zároveň. Tento produkt obsahuje více než 50 % jahod, jejich chuť zvýrazňuje cukr a citrónová šťáva. Je ideální k vychutnání při snídani nebo svačině na čerstvém pečivu nebo pro přípravu dezertů, například cheesecake. Obsah: 210 gramů.
  174,00 Kč
 • Meruňková Marmeláda S Limetkou
  Meruňková marmeláda s limetkou La Chinata přináší milovníkům intenzivnějších marmelád kyselou a ovocnou chuť. Kombinace výběrových meruněk s limetkou je skutečným chuťovým zážitkem díky kontrastu sladkých a kyselých tónů. Jedná se o marmeládu obsahující více 50 procent meruněk s doplněním limetkou, citrónovou šťávou a cukrem. Je ideální k snídani nebo svačině i pro kombinaci s našimi paštikami nebo přípravu nejrůznějších dezertů. Obsah: 210 gramů.
  174,00 Kč
 • Mrkvová Marmeláda
  Mrkvová marmeláda La Chinata se vyrábí z mrkve nejvyšší kvality a cukru. Vaří se na mírném ohni, což má za následek zachování původní chutě a vlastností. Výchozí surovinou je čerstvá výběrová mrkev. Výsledkem je lahodná chuť a velmi pevná a přitom jemná textura. Mrkev je zároveň zdravá a nutričně hodnotná zelenina, bohatá na vitamíny, minerály, stopové prvky, vlákninu a antioxidanty. Je dokonalým doplňkem ke snídani nebo gurmánskému vylepšení vašich masitých pokrmů. Kromě toho také vylepšuje chuť našich masitých paštik, a tato kombinace je ideální pro jednohubky nebo předkrmy. Hodí se také k našim sýrovým krémům. Podobným způsobem je možné připravovat vynikající kombinace pro moučníky. Obsah: 280 gramů.
  155,00 Kč
 • Papriková Marmeláda
  Papriková marmeláda La Chinata je gurmánský produkt výjimečné chuti vyrobený z čerstvých paprik nejvyšší kvality. Při tradičním postupu přípravy se papriky vaří na mírném ohni společně s cukrem a výsledkem je marmeláda vynikající chuti s dokonalou texturou. Je ideální jako doplněk k pokrmům z masa, například telecího nebo vepřového, a ryb, například lososa. Hodí se rovněž jako doplňkový chuťový odstín k našim rýžím, těstovinám a salátům i pro přípravu omáček nebo k našim konzervovaným pokrmům. Doporučujeme kombinaci s našimi masovými paštikami a našimi sýrovými krémy včetně našeho {{block type="catalog/product_new" product_id="278" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}}. Obsah: 280 gramů.
  155,00 Kč
 • Pomerančová Marmeláda S Čokoládou
  Pomerančová marmeláda s čokoládou La Chinata představuje bohatou kombinaci chutí. Kyselejší pochází z výběrových pomerančů, zatímco sladkou dodává čokoláda. Vzniká tak velký kontrast chutí pro dobrodružnější konzumenty, kteří hledají unikátní chuťové zážitky. Vyrábí se podle tradiční receptury a její obsah ovoce překračuje 50% produktu. Jedná se o produkt ideální pro snídani nebo svačinu, stejně jako pro přípravu moučníků a v kombinaci v naším bohatým výběrem masitých paštik společně s našimi {{block type="catalog/product_new" product_id="340" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}} nebo pro přípravu dezertů. Obsah: 210 gramů.
  174,00 Kč
 • Rajčatová Marmeláda
  Tomatová marmeláda La Chinata představuje chutnou nabídku, která může doprovodit vaše sladké pokrmy i saláty. Jedná se o produkt připravený vařením na mírném ohni z přírodních čerstvých rajčat nejvyšší kvality, k nimž je přidáván cukr. Výsledkem je chutná marmeláda s pevnou a krémovou strukturou ideální pro doplnění různých pokrmů včetně masa, tučných i lososovitých ryb nebo širokého výběru našich masových paštik nebo paštik z mořských plodů, stejně jako našich rozmanitých sýrových krémů nebo {{block type="catalog/product_new" product_id="482" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}} na našich {{block type="catalog/product_new" product_id="477" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}}. Obsah: 280 gramů.
  158,00 Kč
 • Třešňová Marmeláda Se Zázvorem A Mátou
  Třešňová marmeláda se zázvorem a mátou La Chinata je lahodná kombinace velmi svěží a přirozené chuti třešní a máty s intenzivnějším tónem zázvoru. Připravuje se s použitím pečlivého procesu vaření na mírném ohni tak, aby byly uchovány vlastnosti výběrového čerstvého a přírodního ovoce. Bezpochyby v ní najdete překvapivé chuťové tóny. Velmi dobře se doplňuje s našimi masovými paštikami La Chinata nebo našimi sýry společně s našimi {{block type="catalog/product_new" product_id="340" template="catalog/product/view/insert_link.phtml"}}. Je ideální pro snídani nebo chuťovky, stejně jako pro nejoriginálnější dezerty. Obsah: 230 gramů.
  174,00 Kč