Marmelády

položek: 10

 • Dýňová Marmeláda
  Dýňová marmeláda La Chinata je tradičním a velmi chutným produktem pro obohacení jak sladkých pokrmů, tak salátů. Dýně je bohatým zdrojem vlákniny, minerálů a vitamínů. Jedná se o produkt připravený vařením na mírném ohni z čerstvých dýní nejvyšší kvality, k nimž je přidáván cukr. Je ideální pro obohacení sladkých i slaných pokrmů, především z telecího masa, stejně jako pro přípravu dezertů. Je ji možné skvěle vychutnávat také s našimi kousky pečiva i jako sladkou tečku s našimi masovými paštikami. Obsah: 280 gramů.
  158,00 Kč
 • Fíková Marmeláda S Vanilkou A Černým Pepřem
  Fíková marmeláda s vanilkou a černým pepřem La Chinata je lahodnou kombinací sladkých fíků a vanilky s pikantností pepře. Vzniká tak velmi atraktivní a jedinečná směs pro nejzvídavější labužníky, kteří holdují lehce ostrým chutím. Je vyrobena z produktů nejvyšší kvality a postup přípravy zahrnuje pomalé vaření na mírném ohni tak, aby byly v maximální míře uchovány výživové vlastnosti čerstvého a přírodního ovoce. Fíky jsou bohatým zdrojem vitamínů, vlákniny, usnadňují trávení. Je ideální pro snídani, svačinu nebo jako chuťovka a velmi dobře se doplňuje s našimi masovými paštikami, stejně jako našimi sýry. Je také vhodná pro přípravu velmi originálních a jedinečných dezertů. Obsah: 230 gramů.
  174,00 Kč
 • Jablečná Marmeláda Se Skořicí
  Chutná jablečná marmeláda se skořicí La Chinata se připravuje podle tradiční receptury. Základ tvoří výběrová jablka nejvyšší kvality. Výsledná chuť je sladká a aromatická s intenzivními tóny skořice. Dochází doslova k explozi chuti, v níž hrají zásadní roli jablka, protože jejich obsah přesahuje 50 % produktu. Chuť jablek zvýrazňuje také cukr a citrónová šťáva. Je ideální k vychutnání při snídani nebo svačině na čerstvém pečivu nebo pro přípravu dezertů. Pokud holdujete sladkoslaným chutím, oceníte kombinaci s naším bohatým výběrem masitých paštik nebo s našimi Regañás s extra panenským olivovým olejem. Obsah: 210 gramů.
  174,00 Kč
 • Jahodová Marmeláda S Červeným Pepřem
  Jahodová marmeláda s červeným pepřem La Chinata představuje překvapivou kombinaci sladké chuti dodávané výběrovými čerstvými jahodami s lehce pikantním nádechem červeného pepře. Poskytuje skutečný chuťový zážitek, který vás nenechá lhostejnými, díky jemné a výrazné chuti zároveň. Tento produkt obsahuje více než 50 % jahod, jejich chuť zvýrazňuje cukr a citrónová šťáva. Je ideální k vychutnání při snídani nebo svačině na čerstvém pečivu nebo pro přípravu dezertů, například cheesecake. Obsah: 210 gramů.
  174,00 Kč
 • Mangová Marmeláda Se Sektem
  Mangová marmeláda se sektem La Chinata je ručně vyrobená z těch nejlepších plodů manga, obsažených v našem vlastním sektu - Cava. Struktura marmelády je hutná a přitom lehká, s ovocnou a velmi jemnou chutí a velmi vyváženým dotekem sektu. Mimo jiné je třeba poznamenat, že neobsahuje alkohol, neboť ten se během výrobního procesu odpařuje. Jedná se o marmeládu, která obsahuje více než 50% ovoce. Skvěle se hodí jak ke snídani, tak i malému občerstvení. Stejně tak se velmi dobře hodí v kombinaci s našimi masovými paštikami, sýry nebo k přípravě různých dezertů.
  174,00 Kč
 • Meruňková Marmeláda S Limetkou
  Meruňková marmeláda s limetkou La Chinata přináší milovníkům intenzivnějších marmelád kyselou a ovocnou chuť. Kombinace výběrových meruněk s limetkou je skutečným chuťovým zážitkem díky kontrastu sladkých a kyselých tónů. Jedná se o marmeládu obsahující více 50 procent meruněk s doplněním limetkou, citrónovou šťávou a cukrem. Je ideální k snídani nebo svačině i pro kombinaci s našimi paštikami nebo přípravu nejrůznějších dezertů. Obsah: 210 gramů.
  174,00 Kč
 • Papriková Marmeláda
  Papriková marmeláda La Chinata je gurmánský produkt výjimečné chuti vyrobený z čerstvých paprik nejvyšší kvality. Při tradičním postupu přípravy se papriky vaří na mírném ohni společně s cukrem a výsledkem je marmeláda vynikající chuti s dokonalou texturou. Je ideální jako doplněk k pokrmům z masa, například telecího nebo vepřového, a ryb, například lososa. Hodí se rovněž jako doplňkový chuťový odstín k našim rýžím, těstovinám a salátům i pro přípravu omáček nebo k našim konzervovaným pokrmům. Doporučujeme kombinaci s našimi masovými paštikami a našimi sýrovými krémy včetně našeho Karamelizovaná Cibule S Octem Ze Sherryl"}}. Obsah: 280 gramů.
  158,00 Kč
 • Pomerančová Marmeláda S Čokoládou
  Pomerančová marmeláda s čokoládou La Chinata představuje bohatou kombinaci chutí. Kyselejší pochází z výběrových pomerančů, zatímco sladkou dodává čokoláda. Vzniká tak velký kontrast chutí pro dobrodružnější konzumenty, kteří hledají unikátní chuťové zážitky. Vyrábí se podle tradiční receptury a její obsah ovoce překračuje 50% produktu. Jedná se o produkt ideální pro snídani nebo svačinu, stejně jako pro přípravu moučníků a v kombinaci v naším bohatým výběrem masitých paštik společně s našimi Regañás S Extra Panenským Olivovým Olejeml nebo pro přípravu dezertů. Obsah: 210 gramů.
  174,00 Kč
 • Rajčatová Marmeláda
  Tomatová marmeláda La Chinata představuje chutnou nabídku, která může doprovodit vaše sladké pokrmy i saláty. Jedná se o produkt připravený vařením na mírném ohni z přírodních čerstvých rajčat nejvyšší kvality, k nimž je přidáván cukr. Výsledkem je chutná marmeláda s pevnou a krémovou strukturou ideální pro doplnění různých pokrmů včetně masa, tučných i lososovitých ryb nebo širokého výběru našich masových paštik nebo paštik z mořských plodů, stejně jako našich rozmanitých sýrových krémů nebo Vyzrálý Ovčí Sýr S Extra Panenským Olivovým Olejeml"}} na našich Rustikální Placky "regañás" S Extra Panenským Olivovým Olejeml"}}. Obsah: 280 gramů.
  158,00 Kč
 • Třešňová Marmeláda Se Zázvorem A Mátou
  Třešňová marmeláda se zázvorem a mátou La Chinata je lahodná kombinace velmi svěží a přirozené chuti třešní a máty s intenzivnějším tónem zázvoru. Připravuje se s použitím pečlivého procesu vaření na mírném ohni tak, aby byly uchovány vlastnosti výběrového čerstvého a přírodního ovoce. Bezpochyby v ní najdete překvapivé chuťové tóny. Velmi dobře se doplňuje s našimi masovými paštikami La Chinata nebo našimi sýry společně s našimi Regañás S Extra Panenským Olivovým Olejeml"}}. Je ideální pro snídani nebo chuťovky, stejně jako pro nejoriginálnější dezerty. Obsah: 230 gramů.
  174,00 Kč