Medy

položek: 5

 • Květový Med
  Květový med La Chinata tvoří nektar, který včely sbírají z květů různých rostlin. Jedná se o bohatý zdroj vitaminů, enzymů, minerálů a organických kyselin, a tudíž zdraví prospěšnou potravinu, která by neměla v žádné domácnosti chybět. Tento druh medu má načervenalou barvu a jemnou, sladkou chuť s výrazným aroma. Zároveň je pro organismus lehce stravitelný. Má mnohé léčivé vlastnosti, mezi nimiž se vyznačuje prevence anémie a posilování při fyzickém i duševním vyčerpání. Navíc podporuje zažívání a je antiseptický a antimikrobiální, takže je vynikající pomůckou pro prevenci zánětlivých onemocnění. Čistý med má při nižší teplotě sklon k tuhnutí, proto před jeho konzumací doporučujeme zahřátí ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Obsah: 250 gramů.
  183,00 Kč
 • Med Z Eukalyptu
  Eukalyptový med La Chinata je přírodní produkt s velkou nutriční hodnotou pocházející z nektaru zpracovaného včelami, který nasbíraly z eukalyptových květů slunečného Španělska. Jedná se o med s barevným odstínem mezi okrem a tmavým jantarem. Na jazyku ucítíte pryskyřičné tóny, která jsou charakteristická pro produkty pocházející z eukalyptu. Má silnou chuť, která se snoubí s jemným nádechem dřeva. Eukalyptus má mnoho prospěšných vlastností pro naše zdraví, zvláště v případě potíží s dýchací soustavou, například bronchitidou, nachlazením, faryngitidou, kašlem, sinusitidou, astmatem nebo chřipkou, v souvislosti s uvolňujícími a antiparazitickými účinky. Navíc jde o jeden z nejdoporučovanějších přípravků pro diabetiky. Jedná se o čistý med prvotřídní kvality, který má při nižší teplotě sklon k tuhnutí, proto před jeho konzumací doporučujeme zahřátí ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Obsah: 250 gramů.
  183,00 Kč
 • Med Z Pomerančového Květu
  Citrusový med La Chinata se získává z bílých květů citroníku, cedrátu a pomerančovníku. Ve středomořských zemích má dlouhou tradici díky jeho sladké a plné chuti. Tento med charakterizuje jasně jantarová barva, má jemnou chuť s lehce kyselým nádechem. Mile Vás překvapí příjemné aroma citrusových květů. Jedná se přírodní produkt bohatý na minerály, například zinek, draslík, bór, mangan, hořčík, vápník, selen, měď a sodík, a rovněž na fruktózu a galaktózu, díky čemuž ho lze používat jako sladidlo s rychlejším vstřebáváním než běžný cukr a tedy jako bohatý zdroj energie.Doporučuje se speciálně lidem trpícím nervozitou nebo obdobími nespavosti, neklidu nebo stresu, protože má uklidňující a protikřečový účinek a působí jako přírodní sedativum. Kromě toho má také antibakteriální vlastnosti, které posilují imunitní systém, pomáhají zabraňovat rakovině a chrání naše tělo před volnými radikály. Navíc snižuje riziko vzniku chronických onemocnění. Čistý med má při nižší teplotě sklon k tuhnutí, proto před jeho konzumací doporučujeme zahřátí ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Obsah: 250 gramů.
  183,00 Kč
 • Rozmarýnový Med
  Rozmarýnový med La Chinata zpracovávají včely z květů rozmarýnu. Jedná se o bohatý nutriční zdroj a má velmi jemnou a zároveň aromatickou chuť. Kromě toho má mnoho léčivých vlastností, doporučujeme proto sníst denně jednu lžíci pro zajištění ochrany organizmu. Tento druh má tmavý odstín a nabízí vlastnosti stimulující nervovou a oběhovou soustavu. Navíc působí na regulaci vysokého tlaku a protirevmaticky, protože pomáhá redukovat a eliminovat symptomy. Zároveň ho s ohledem na vysoký obsah lithia velmi doporučujeme seniorům, protože zlepšuje paměť, pomáhá bojovat proti stařecké demenci a zmírňuje účinky Alzheimerovy choroby. Působí také jako ochrana žaludku. Pouhá jedna lžíce po těžkém jídle usnadní zažívání a zmírní překyselení a plynatost. Čistý med má při nižší teplotě sklon k tuhnutí, proto před jeho konzumací doporučujeme zahřátí ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Obsah: 250 gramů.
  183,00 Kč
 • Tymianový Med
  Mateřídouškový med La Chinata je přírodní výživový komplex připravený včelami z květů mateřídoušky, který má vynikající nutriční a léčivé vlastnosti. Tento druh medu má načervenalou barvu a jemnou, velmi příjemnou, aromatickou chuť a hutnou konzistenci. Doporučuje se speciálně na dýchací potíže zánětlivého typu, dávivý kašel a astma. Zároveň přispívá k regulaci cévního napětí a má tonizující a antiseptické účinky, navíc také aktivuje funkce trávicího ústrojí. Proto je velmi vhodný při výskytu potíží typu špatného zažívání, překyseleného žaludku či dalších neduhů souvisejících se zažíváním stravy. Jedná se o čistý med, který má při nižší teplotě sklon k tuhnutí, proto před jeho konzumací doporučujeme zahřátí ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Obsah: 250 gramů.
  183,00 Kč