Paštiky

položek: 26

 • Artyčokový Krém
  Kvalita a čerstvost je synonymem pro Artyčokový krém La Chinata. Vychází totiž z tradice pečlivého výběru jednotlivých artyčoků. Artyčoky se snoubí s extra panenským olivovým olejem La Chinata. Důsledkem kombinace oleje s artyčoky je jedinečná, jemně hořká chuť, ovšem konečný prožitek zanechaný v ústech má přívlastky jemnosti a sladkosti. Je ideální pro přímou konzumaci s chlebem nebo pečivem i pro přípravu nejrůznějších pokrmů: omáček, masa a ryb, nádivek, rýže, pizzy, smažených pokrmů nebo také pro dochucení příloh a obloh. Tyto plody ze Středomoří mají mnoho zajímavých vlastností prospěšných pro lidské zdraví. Jsou například bohaté na minerály, zvláště draslík, vyznačují se také vysokým obsahem hořčíku, fosforu a vápníku. Obsahují také vitaminy B1, B3 a E. Artyčoky jsou také dobře známy pro své diuretické vlastnosti, neboť pomáhají eliminovat tekutiny a toxiny. Působí rovněž antidiabeticky, jelikož snižují hladinu glukózy v krvi. Navíc snižují hladinu cholesterolu v krvi, cévní napětí a tvorbu aterosklerózy. Hmotnost netto: 180 g.
  114,00 Kč
 • Bažantí Paštika S Lanýžem S Extra Panenským Olivovým Olejem
  Bažantí paštika s lanýžem La Chinata je vyrobena s kousky vysoce kvalitního bažantího masa. Bažant je jedním z nejvýše ceněných druhů lovných ptáků z pohledu prestižních kuchařů díky jemné textuře a chuti masa. Navíc je zde spojen s další špičkovou ingrediencí gurmánských kuchyní, kterou je lanýž, kuchaři přezdívaný jako černé zlato, takže výsledný prožitek v ústech je jedinečný. Tato paštika se doporučuje jako lehký předkrm jednoduše natřený na chléb, nebo s některým z našich kousků pečiva, pro větší prožitek doporučujeme pečivo spíše neutrální chuti. Pokud však chcete dosáhnout intenzivnější chuti, můžete ji také dochutit některým z našich balzamikových krémů La Chinata, například třešňovým, fíkovým nebo lanýžovým, které jí dodají lehce sladký nádech, nebo se také skvěle snoubí s některou z našich zeleninových marmelád, například cibulovou nebo paprikovou. Může rovněž posloužit jako vhodný doplněk nebo ozdoba přinášející ozvláštňující tón různým pokrmům, například s grilovaným masem, také s rýží. Velmi jemná textura a chuť z ní činí vyhledávánou delikatesu. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat na chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Hmotnost netto: 125 gramů.
  124,00 Kč
 • Humří Paštika
  Paštika z langusty La Chinata je součástí naší nabídky paštik z mořských plodů připravovaných s naším nejlepším extra panenským olivovým olejem a tradičním způsobem. V tomto případě se jedná o paštiku vysoké kvality s vynikající chutí a jemnou texturou. Langusty se rovněž vyznačují nízkou kalorickou hodnotou. Tuto paštiku doporučujeme jako chuťovku namazanou na chléb, nebo v kombinaci s naším širokým výběrem drobného pečiva. Můžete jí také dodat speciální tóny s použitím bohaté nabídky našich zeleninových marmelád, nebo také s naší Karamelizovanou cibulí s octem ze sherry. Může rovněž posloužit jako vhodný doplněk nebo ozdoba přinášející ozvláštňující tón různým pokrmům s rybami a rýží. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat na chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším bílým vínem La Chinata. Hmotnost netto: 125 gramů.
  124,00 Kč
 • Krabí Paštika
  Krabí paštika La Chinata je součástí naší nabídky paštik z mořských plodů připravovaných s naším nejlepším extra panenským olivovým olejem. Jedná se o vysoce kvalitní paštiku vyznačující se jemnou chutí a texturou. Doporučujeme ji jako chuťovku namazanou na chléb, nebo v kombinaci s naším širokým výběrem drobného pečiva. Pokud chcete docílit speciální chuti, kombinujte ji s bohatým výběrem našich zeleninových marmelád, zvláště cibulové a paprikové, stejně jako s pomocí naší karamelizované cibule. Její chuť se zároveň skvěle snoubí s různými pokrmy s rybami a rýží. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pro optimální zachování její chuti a aroma. Výborně se rovněž doplňuje s naším bílým vínem La Chinata. Hmotnost netto: 125 gramů.
  106,00 Kč
 • Krém S Paprikou A Chilli
  Krém s paprikou a chilli La Chinata je pokrm určen k přímému podávání. Připravujeme ho z produktů nejvyšší kvality, kdy základ tvoří extra panenský olivový olej La Chinata. Jeho svěží a aromatická chuť s pikantním nádechem obohatí pokrmy nevýrazné chuti. Jemná textura a praktické balení umožňuje vytvářet lahodné gurmánské recepty doslova během okamžiku. Tato receptura krému s paprikou a chilli je vynikající pro všechny druhy těstovin, rýže, masa, nádivek a omáček. Lze ho vychutnávat i s kouskem chleba nebo našeho pečiva. Jedná se o nutričně velmi hodnotný krém, protože pečlivě vybírané papriky jsou účinným antioxidantem a vyznačují se vysokým obsahem provitaminu A (beta karoten a kryptoxantin), který náš organizmus přetváří na vitamin A. Obsaženy jsou také vitaminy skupin B, C a E. Z minerálů je třeba vyzdvihnout přítomnost draslíku a v nižších poměrech jsou zastoupeny hořčík, fosfor a vápník. Podobně chilli prospívá srdci, protože snižuje krevní tlak, stimuluje oběhovou soustavu, redukuje cholesterol a je přírodním antikoagulantem, tudíž snižuje riziko srdečního infarktu. Obsažen je také draslík a vitaminy A a C, stejně jako železo, hořčík, tiamin, riboflavin a niacin. Hmotnost netto: 180 g.
  114,00 Kč
 • Krém S Paprikou A Lilkem
  Krém s paprikou a lilkem La Chinata je dokonalým doplňkem různých pokrmů. Díky surovinám vypěstovaným v nejvyšší kvalitě a extra panenskému olivovému oleji La Chinata se jedná o gurmánský produkt, který dodá všem vašim receptům specifickou chuť. Používá se k masům i zelenině, stejně jako k těstovinám a omáčkám. Má podobu jemného krému intenzivní chuti připomínající „escalivadu“ a umožňuje nejrůznější kulinářské kombinace. Praktické balení a struktura pokrmu umožňuje servírování prakticky ihned. Navíc má tento produkt vynikající nutriční hodnoty, jelikož jak paprika, tak lilek mají mnoho zdravých vlastností, podobně jako přítomný extra panenský olivový olej. Paprika je zdrojem provitaminu A (beta karoten a kryptoxantin), který náš organizmus přetváří na vitamin A. Obsaženy jsou také vitaminy skupin B, C a E. Z minerálů je třeba vyzdvihnout přítomnost draslíku a v nižších poměrech jsou zastoupeny hořčík, fosfor a vápník. Jedná se také o účinný antioxidant. Na druhé straně lilek je bohatý na draslík, měď, kyselinu listovou, hořčík a vlákninu. Obsahuje také kyselinu kávovou a kyselinu chlorogenovou, látky s vynikajícími vlastnostmi pro boj s rakovinou, viry, poškozováním buněk organizmu a škodlivými bakteriemi. Kromě toho je také antioxidantem, snižuje hladinu cholesterolu, zlepšuje krevní oběh a předchází srdečním a kardiovaskulárním chorobám. Hmotnost netto: 180 gramů.
  114,00 Kč
 • Krém Z Černých Oliv
  Krém z černých oliv La Chinata tvoří výběrové suroviny nejvyšší kvality. Základ tvoří extra panenský olivový olej La Chinata, z oblasti Extremadura charakteristické rozlehlými olivovými háji. Má vynikající, plnou chuť, která vznikne rozdrcením oliv. Tento krém má hebkou a jemnou chuť díky obsahu černých oliv a je tak ideální ingrediencí pro saláty, paštiky, rýži, těstoviny, omáčky, pizzy, nebo jednoduše jako pomazánka na nejrůznější druhy pečiva. Jedná se o produkt s vysokou výživovou hodnotou, protože černé olivy obsahují vitamin E a železo. Kromě toho obsahují také nenasycené mastné kyseliny a velké množství vlákniny a minerálů, tedy látek, které zvyšují odolnost organizmu vůči volným radikálům a pomáhají předcházet kardiovaskulárním chorobám. Hmotnost netto: 180 gramů.
  114,00 Kč
 • Krém Z Hříbků
  Krém z hříbků La Chinata tvoří výběrové hřiby z odrůdy hřibů pravých nejvyšší kvality a obsahuje extra panenský olivový olej. Mnoho kuchařů, milovníků vaření a odborníků označují tento druh jako delikátní, jedná se o kulinářsky nejvyhledávanější houbu. Hřib pravý má zcela jedinečnou chuť i vůni. Chuť je jemná, lehce sladká a intenzivní. Velmi dobře se snoubí s pokrmy typu rizota, quiché, tortilly, omelet, různých omáček, zeleniny, polévek a masa. Stačí přidat jednu kávovou lžičku na porci, k docílení výraznější chuti. Navíc se jedná o produkt nabízející mnohé vlastnosti prospěšné pro zdraví organizmu, protože je například bohatým zdrojem vlákniny, antioxidantů. Látky obsažené v hřibech zároveň pomáhají předcházet karcinogenním onemocněním a snižují hladinu cholesterolu. Hmotnost netto: 180 g.
  137,00 Kč
 • Krém Z Hříbků A Lanýžů
  Krém z hříbků a lanýžů La Chinata je připraven ze dvou vysoce ceněných a kvalitních ingrediencí, hříbků s lanýži. Obě tyto složky mají velmi intenzivní vůni i chuť a jejich kombinace je skutečným kulinářským zážitkem. Proto jsou vyhledávaným produktem mezi gurmány. Lanýže se svým jemným a pronikavým aroma jsou ideální pro množství receptů a jsou široce využívány pro kulinářské účely. Jedná se o malou podzemní houbu s vysoce nutričně hodnotným obsahem a vysokým podílem vlákniny. Navíc je také zdrojem železa a draslíku. Hřib má naproti tomu jemnou, velmi specifickou lehce nasládlou chuť. Je bohatým zdrojem vlákniny, antioxidantů a dalších látek pomáhajících při prevenci proti karcinogenním onemocněním, rovněž umožnuje snížení hladiny cholesterolu. Pro docílení výrazné chuti stačí do pokrmu přidat již jednu kávovou lžičku na porci. Tento krém je vynikající společně s červeným vínem a lze ho využít pro mnoho nejrůznějších receptů na červená masa, těstoviny, omáčky, quiché, tortilly, zeleninu, rizota a játra. Je rovněž výborný jako součást past nebo při dochucení kanapek. Hmotnost netto: 180 g.
  156,00 Kč
 • Krém Z Kozího Sýra S Karamelizovanou Cibulí
  Krém z kozího sýra s karamelizovanou cibulí je jemný a lahodný gurmánský produkt připravený na bázi prvotřídních surovin a vynikajícího extra panenského olivového oleje La Chinata. Kombinací intenzivní chuti kozího sýra s jemnou nasládlou karamelizovanou cibulí vzniká jedinečná chuť. Je ideální jako doplněk ke grilovaným masům nebo přípravu toastů jako předkrmů. Jedná se také o vynikající produkt ke crudités (syrová zelenina, například celer a mrkev, namáčená do nálevů nebo dipů), pro mazání na drobné pečivo a podobně. Tento výrobek nejvyšší kvality se také velmi dobře hodí pro improvizované večeře nebo mlsání s přáteli. Je ho možné kombinovat s nejrůznějšími ostatními sýrovými krémy La Chinata a vytvořit tak skutečně bohatou a jedinečnou sýrovou tabuli. Hmotnost netto: 120 gramů.
  106,00 Kč
 • Krém Z Modrého Sýra S Lanýžem
  Krém z modrého sýra s lanýžem je lahodná kombinace připravená z extra panenského olivového oleje. Má intenzivní chuť odpovídající zvláštním charakteristikám modrého sýra, ovšem spojení s lanýžem mu dodává jemnější a specifický nádech. Je ideální jako doplněk k Regañás s extra panenským olivovým olejem, grilovaným masům, pro přípravu omáček a v kombinaci s těstovinami. Kromě toho při spojení s dalšími nejrůznějšími druhy sýrových krémů La Chinata vytvoříte vynikající a chutnou sýrovou tabuli nabízející dokonalé a zároveň jednoduché chuťovky. Snadno se roztírá, je rovněž výborný v kombinaci s křupavým pečivem. Hmotnost netto: 120 g.
  124,00 Kč
 • Krém Z Papriky A Oliv
  Krém z papriky a zelených oliv La Chinata je lahodná kombinace přírodních středomořských produktů nejvyšší kvality. Tyto suroviny se skvěle doplňují s extra panenským olivovým olejem La Chinata. Jedná se o krémový produkt se silně aromatickou chutí, svěží a jemný, dokonalý pro přípravu studených nebo tepelně upravených pokrmů. Doporučujeme namazat na chléb nebo křupavé pečivo. Jsou skvělé rovněž pro přidání do těstovin, masových pokrmů, omáček, nebo jako doplněk k různým pokrmům z masa, ryb nebo zeleniny. Produkt si díky citlivé a tradiční přípravě uchoval všechny pozitivní vlastnosti surovin. Paprika je účinný antioxidant a vyznačuje se vysokým obsahem provitaminu A (beta karoten a kryptoxantin), který náš organizmus přetváří na vitamin A. Obsaženy jsou také vitaminy skupin B, C a E. Z minerálů je třeba vyzdvihnout přítomnost draslíku a v nižších poměrech jsou zastoupeny hořčík, fosfor a vápník. Zelené olivy dodávají tělu vitaminy (například vitamin A, E a vitaminy skupiny B), zároveň minerály (fosfor, jód, draslík, hořčík a vápník) a antioxidanty. Hmotnost netto: 180 gramů.
  114,00 Kč
 • Krém Z Rajčat A Oliv
  Krém z rajčat a oliv La Chinata je velmi všestranným gurmánským produktem tradičně připravovaným ze surovin, které rostou na iberských polích a hájích. Velmi dobře se kombinují s rozmanitými recepty, zvláště ze středomořské kuchyně. Jedná se o velmi zdraví prospěšný a chutný přípravek vhodný pro kombinaci s paštikou, omáčkami, nádivkami nebo jako doplněk k masům, bramborám nebo rýži, stejně jako k pizzám a dalším pokrmům se specifickou sladkokyselou a jemnou chutí. Navíc jde o produkt s vysokou nutriční hodnotou. Rajče obsahuje lykopen, antioxidant přispívající mimo jiné k ochraně před rakovinou prostaty u mužů, srdečními chorobami a aterosklerózou. Zároveň obsahuje málo sodíku, a proto se doporučuje při dietě u osob s nadměrným krevním tlakem. Je bohatý na vlákninu a dodává vitaminy, především komplex B, C, A a E, a také minerály, například draslík, fosfor a hořčík. Na druhou stranu olivy přinášejí vitaminy A, E a vitaminy skupiny B, a to společně s minerály jako je fosfor, jód, draslík, hořčík a vápník. Mají rovněž antioxidační vlastnosti. Hmotnost netto: 180 gramů.
  114,00 Kč
 • Krém Ze Zelených Oliv
  Krém ze zelených oliv La Chinata je velmi chutným výrobkem. Tvoří ho výběrové olivy, které jsou následně rozemleté do jemné textury, aniž by zanikla plná chuť a vlastnosti této pochoutky. Ve spojení s extra panenským olivovým olejem vzniká produkt, který dokonale ochutí středomořské pokrmy. Má jemnou texturu a spojuje v sobě čtyři základní chuti: hořkou, slanou, sladkou a kyselou. Tato kombinace chutí zajišťuje lehké a lahodné obohacení salátů, těstovin, masa, ryb i omáček. Výborná je rovněž kombinace s pečivem, například ciabattou. Konzumace zelených oliv navíc prospívá našemu zdraví, protože dodávají tělu vitaminy, například A, E a vitaminy skupiny B, stejně jako minerály, zvláště fosfor, jód, draslík, hořčík a vápník, a rovněž antioxidanty. Hmotnost netto: 180 g.
  114,00 Kč
 • Krém Ze Zelených Oliv A Mandlí
  Krém ze zelených oliv La Chinata je velmi chutným výrobkem. Tvoří ho výběrové olivy, které jsou následně s mandlemi rozemleté do jemné textury, aniž by zanikla plná chuť a vlastnosti této pochoutky. Ve spojení s extra panenským olivovým olejem vzniká produkt, který dokonale ochutí středomořské pokrmy. Zelené olivy a mandle jsou středomořské produkty, které společně s vůní extra panenského olivového oleje předurčují tento krém jako dokonalou pomazánku pro natírání na chléb nebo na naše pečivo. Skvěle se hodí i pro dochucování omáček, červeného masa, různých směsí nebo těstovin. Jedná se o produkt s vysokou nutriční hodnotou, protože zelené olivy obsahují vitamin A, E a vitaminy skupiny B, a navíc minerály, například fosfor, jód, draslík, hořčík a vápník, a rovněž antioxidanty. K tomu se připojují kvality mandlí bohatých na proteiny, zdraví prospěšné tuky, sacharidy, vitaminy, minerály a antioxidanty. Zároveň se jedná o bohatý zdroj energie. Hmotnost netto: 180 g.
  114,00 Kč
 • Paštika Z Bílého Tuňáka S Červenou Paprikou
  Paštika z bílého tuňáka s červenou paprikou La Chinata je součástí naší nabídky paštik z mořských plodů připravovaných s naším nejlepším extra panenským olivovým olejem. Jedná se o paštiku intenzivní chuti a s velmi krémovou texturou. Tuto paštiku doporučujeme jako chuťovku namazanou na chléb, protože má velmi jemnou texturu a je velmi chutná, nebo v kombinaci s naším širokým výběrem drobného pečiva. Můžete jí také dodat speciální tóny s použitím bohaté nabídky našich zeleninových marmelád, podobně jako s pomocí naší karamelizované cibule nebo jemným extra panenským olivovým olejem. Může rovněž posloužit jako vhodný doplněk nebo ozdoba přinášející ozvláštňující tón různým pokrmům s rybami, rýží, těstovinami a bramborami. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším bílým vínem La Chinata nebo pivem aromatizovaným olivami. Hmotnost netto: 125 gramů.
  106,00 Kč
 • Paštika Z Bramborového Jelita S Extra Panenským Olivovým Olejem
  Paštika z choriza se připravuje z této tradiční uzeniny typické pro oblast Extremadura a je přímo emblémem provincie Cáceres, protože je součástí její historie i geografie díky použití různých surovin a prvků, které dotváří místní kulturu. Patří mezi ně vepřové maso a pastviny, sezónní brambory pěstované v jeho zahradách a paprika de la vera, stejně jako extra panenský olivový olej pocházející z místních oliv. Tato uzenina je stále více oblíbená v gurmánské kuchyni pro svou jedinečnou chuť i pro široké možnosti použití s mnoha různými pokrmy; tuto paštiku doporučujeme jako doplněk ke kroketám nejrůznějšího druhu, bramborovým tortillám, nakládaným pokrmům i omáčkám. Je vhodná také jednoduše namazaná na chléb nebo naše drobné pečivo, s finálním tónem květového medu, podobně jako k našemu výběru karamelizované zeleniny a k našemu mazacímu sýru Torta del Casar, pro přípravu pochoutky pocházející ze 100% z oblasti Extremadura, s doprovodem našeho červeného vína La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů
  114,00 Kč
 • Paštika Z Chobotnice S Paprikou
  Paštika z chobotnice s paprikou La Chinata je součástí naší nabídky paštik z mořských plodů připravovaných s naším nejlepším extra panenským olivovým olejem. Tato paštika je výsledkem pečlivé přípravy a vyznačuje se zcela jedinečnou chutí. Lze ji doporučit jako chuťovku namazanou na chléb, protože má velmi jemnou texturu a je velmi chutná, nebo s nejrůznějším naším drobným pečivem, můžete jí také dodat speciální tóny s použitím bohaté nabídky našich zeleninových marmelád, zvláště Dýňová Marmeládal"}} nebo Mrkvová Marmeládal"}}, stejně jako s naším Karamelizovaná Cibule S Octem Ze Sherryl"}}. Může rovněž posloužit jako vhodný doplněk nebo ozdoba přinášející ozvláštňující tón různým pokrmům s rybami, rýží a těstovinami. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se také doplňuje s naším Sklenička La Chinatal"}}. Hmotnost netto: 125 gramů.
  106,00 Kč
 • Paštika Z Iberského Prasete „secreto Ibérico“ S Extra Panenským Olivovým Olejem
  Paštika z iberského prasete La Chinata je vyrobena s kousky vysoce kvalitního masa pocházejícího z černých iberských prasátek. Jedná se o jeden z nejvýše ceněných druhů vepřového masa z pohledu prestižních kuchařů díky jemné textuře a chuti. Tato paštika se doporučuje jako zákusek jednoduše natřená na chléb, protože má velmi jemnou texturu a chuť, nebo s některým z našich kousků pečiva. Můžete ji také dochutit některým z našich balzamikových krémů La Chinata, například třešňovým, fíkovým nebo lanýžovým, které jí dodají lehce sladký nádech, nebo také některou z bohatého výběru našich marmelád, například hruškovou. Může rovněž posloužit jako vhodný doplněk nebo ozdoba přinášející ozvláštňující tón různým pokrmům, například s grilovaným masem. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů.
  124,00 Kč
 • Paštika Z Iberského Vepřového Masa Na Paprice Vera
  Iberská paštika s paprikou de la Vera La Chinata je velmi chutný jemný krém. Její receptura je v souladu s tradicemi a přípravou, charakteristickou pro pokrmy oblasti Extremadura. Je založena na dvou klíčových ingrediencích: extra panenském olivovém oleji pocházejícím z našich oliv a výběrovém iberském masu. Výraznou chuť zajišťuje paprika de la Vera D.O. (s označením původu), která dodává každému soustu jemnou kouřovou příchuť. Jedná se o vynikající paštiku pro mazání na chléb nebo drobné pečivo, a také jako doplněk k červeným masům, stejně tak pro kombinaci s bramborami a pro přípravu omáček a úpravu zeleniny. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů.
  124,00 Kč
 • Paštika Z Iberského Vepřového Masa S Třešněmi S Extra Panenským Olivovým Olejem
  Iberská paštika s třešněmi La Chinata vyrobená s extra panenského olivového oleje je vynikajícím produktem pro přípravu chuťovek prostým namazáním na chléb nebo společně s naším drobným pečivem. Je také vhodná jako ingredience omáček nebo nejrůznějších pokrmů. Jedná se o gurmánskou paštiku s intenzivní a lehce nasládlou chutí díky odstínu, který jí dodávají třešně. Ty jsou ručně vybírány v údolí Valle del Jerte tak, aby byla zaručena jejich čerstvost a kvalita. Výjimečná kombinace, která dodá skvělé doplnění textury a chuti mnoha různým jídlům a konzervovaným pokrmům, zvláště z hovězího a jehněčího masa. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů.
  124,00 Kč
 • Paštika Z Jelita A Piniových Oříšků S Extra Panenským Olivovým Olejem
  Játrová paštika s piniovými oříšky je krém s vysoce jemnou texturou, spojující klasickou chuť játrovky, pokrmu s dávnou tradicí, vysokým obsahem bílkovin a nízkým podílem sacharidů, s vlastnostmi piniových oříšků, sušených plodů, které jsou velmi chutné a s oblibou využívané v gurmánské kuchyni. Je ideální jako náplň do nádivek, taštiček nebo různých směsí, na pečená masa nebo pro přípravu omáček. Je vhodná pro použití jako chuťovka nebo předkrm na tartaletkách nebo kouscích pečiva, například společně s ovocnou marmeládou. Další možností je použití společně s naší karamelizovanou cibulí nebo paprikou nebo našimi kostkami manga. Kromě toho se výborně doplňuje s naším červeným vínem La Chinata. Lze ji podávat jak studenou, tak teplou s ohříváním v lázni s teplou vodou nebo mikrovlnné troubě. Hmotnost netto: 120 gramů.
  114,00 Kč
 • Paštika Z Koroptve
  Paštika z koroptve s extra panenským olivovým olejem La Chinata je vyráběna z masa koroptve vynikající kvality, jedná se o ptáka, který je loven a využíván v rámci prestižních kuchařských zařízení vzhledem k tektuře, chuti a rozmanitosti v rámci kuchyně. Navíc je koroptev zpracována s extra panenským olivovým olejem vytváří paštiku velmi exkluzivní a vytváří v ústech velmi chutný výsledek. Tato paštika je doporučená ke konzumaci s pečivem jako je například chléb nebo bagetka, sama o sobě má velmi jemnou texturu a je velmi chutná. Doporučujeme ji vyzkoušet i s našimi plackami "Regaňas". Doporučuje se servírovat za studena a je vhodné její chuť doplnit naším výborným řemeslným pivem La Chinata. Hmotnost netto: 120 gramů.
  114,00 Kč
 • Paštika Z Marinovaných Slávek
  Paštika s mušlemi v marinádě La Chinata je součástí naší nabídky paštik z mořských plodů připravovaných s naším nejlepším extra panenským olivovým olejem. Jedná se o paštiku intenzivní chuti a s velmi jemnou texturou. Tuto paštiku doporučujeme jako chuťovku namazanou na chléb, protože má velmi jemnou texturu a je velmi chutná, nebo v kombinaci s naším širokým výběrem drobného pečiva. Můžete jí také dodat speciální tóny s použitím bohaté nabídky našich zeleninových marmelád, nebo také s naším Karamelizovaná Cibule S Octem Ze Sherryl"}}. Může rovněž posloužit jako vhodný doplněk nebo ozdoba přinášející ozvláštňující tón různým pokrmům s rybami, rýží a těstovinami. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se také doplňuje s naším Sklenička La Chinatal"}}. Hmotnost netto: 125 gramů.
  106,00 Kč
 • Srnčí Paštika S Vínem Pedro Ximénez S Extra Panenským Olivovým Olejem
  Zvěřinová paštika Pedro Ximénez La Chinata je chutný a zdravý mazací krém, který spojuje exkluzivní chuť zvěřiny, klasické součásti gurmánského světa, plus vlastnosti dodávané vínem Pedro Ximénez. Olejnatý pokrm sametové chuti hojně využívaný ve středomořské kuchyni. Jedná se o vynikající paštiku pro obohacení nejrůznějších druhů pokrmů, pro přidání do masitých receptů nebo pro mazání na chléb nebo naše kousky pečiva. Lze dále obohatit a dokončit našimi balzamikovými krémy, například fíkovým, třešňovým nebo medovým, nebo různými druhy zeleninových marmelád, cibulí nebo paprikou. Paštiku doporučujeme podávat lehce chlazenou, pokud ji zamýšlíte mazat chléb. V ústech se tak lépe projeví její nuance. Výborně se doplňuje s naším červeným vínem La Chinata nebo naším pivem aromatizovaným olivami. Hmotnost netto: 120 gramů.
  114,00 Kč
 • Sýrový Krém Torta Extremeña
  Sýrový krém Torta Extremeña se vyrábí ze sýrů z oblasti Extremadura s označením původu vybíraných pečlivě pro získání krému odpovídajícího chutí i texturou původnímu tradičnímu pokrmu. Jedná se o gurmánský sýr s velmi charakteristickou chutí, která je slaná, ovšem s lehkým nádechem hořkosti. Tato chuť patří k typickým vlastnostem sýra z oblasti Extremadura, který se snadno rozpouští v ústech. Doporučujeme pro přípravu toastů s Regañás S Extra Panenským Olivovým Olejeml"}} včetně posypání trochou sladké papriky jako závěrečného dochucení, vytvoříte tak mimořádnou kombinací chutí. Používá se také pro přípravu omáček doplňujících zeleninu nebo maso. Hmotnost netto: 120 gramů.
  106,00 Kč