Paštiky

položek: 8

 • Artyčokový Krém
  Kvalita a čerstvost je synonymem pro Artyčokový krém La Chinata. Vychází totiž z tradice pečlivého výběru jednotlivých artyčoků. Artyčoky se snoubí s extra panenským olivovým olejem La Chinata. Důsledkem kombinace oleje s artyčoky je jedinečná, jemně hořká chuť, ovšem konečný prožitek zanechaný v ústech má přívlastky jemnosti a sladkosti. Je ideální pro přímou konzumaci s chlebem nebo pečivem i pro přípravu nejrůznějších pokrmů: omáček, masa a ryb, nádivek, rýže, pizzy, smažených pokrmů nebo také pro dochucení příloh a obloh. Tyto plody ze Středomoří mají mnoho zajímavých vlastností prospěšných pro lidské zdraví. Jsou například bohaté na minerály, zvláště draslík, vyznačují se také vysokým obsahem hořčíku, fosforu a vápníku. Obsahují také vitaminy B1, B3 a E. Artyčoky jsou také dobře známy pro své diuretické vlastnosti, neboť pomáhají eliminovat tekutiny a toxiny. Působí rovněž antidiabeticky, jelikož snižují hladinu glukózy v krvi. Navíc snižují hladinu cholesterolu v krvi, cévní napětí a tvorbu aterosklerózy. Hmotnost netto: 180 g.
  114,00 Kč
 • Krém S Paprikou A Chilli
  Krém s paprikou a chilli La Chinata je pokrm určen k přímému podávání. Připravujeme ho z produktů nejvyšší kvality, kdy základ tvoří extra panenský olivový olej La Chinata. Jeho svěží a aromatická chuť s pikantním nádechem obohatí pokrmy nevýrazné chuti. Jemná textura a praktické balení umožňuje vytvářet lahodné gurmánské recepty doslova během okamžiku. Tato receptura krému s paprikou a chilli je vynikající pro všechny druhy těstovin, rýže, masa, nádivek a omáček. Lze ho vychutnávat i s kouskem chleba nebo našeho pečiva. Jedná se o nutričně velmi hodnotný krém, protože pečlivě vybírané papriky jsou účinným antioxidantem a vyznačují se vysokým obsahem provitaminu A (beta karoten a kryptoxantin), který náš organizmus přetváří na vitamin A. Obsaženy jsou také vitaminy skupin B, C a E. Z minerálů je třeba vyzdvihnout přítomnost draslíku a v nižších poměrech jsou zastoupeny hořčík, fosfor a vápník. Podobně chilli prospívá srdci, protože snižuje krevní tlak, stimuluje oběhovou soustavu, redukuje cholesterol a je přírodním antikoagulantem, tudíž snižuje riziko srdečního infarktu. Obsažen je také draslík a vitaminy A a C, stejně jako železo, hořčík, tiamin, riboflavin a niacin. Hmotnost netto: 180 g.
  114,00 Kč
 • Krém S Paprikou A Lilkem
  Krém s paprikou a lilkem La Chinata je dokonalým doplňkem různých pokrmů. Díky surovinám vypěstovaným v nejvyšší kvalitě a extra panenskému olivovému oleji La Chinata se jedná o gurmánský produkt, který dodá všem vašim receptům specifickou chuť. Používá se k masům i zelenině, stejně jako k těstovinám a omáčkám. Má podobu jemného krému intenzivní chuti připomínající „escalivadu“ a umožňuje nejrůznější kulinářské kombinace. Praktické balení a struktura pokrmu umožňuje servírování prakticky ihned. Navíc má tento produkt vynikající nutriční hodnoty, jelikož jak paprika, tak lilek mají mnoho zdravých vlastností, podobně jako přítomný extra panenský olivový olej. Paprika je zdrojem provitaminu A (beta karoten a kryptoxantin), který náš organizmus přetváří na vitamin A. Obsaženy jsou také vitaminy skupin B, C a E. Z minerálů je třeba vyzdvihnout přítomnost draslíku a v nižších poměrech jsou zastoupeny hořčík, fosfor a vápník. Jedná se také o účinný antioxidant. Na druhé straně lilek je bohatý na draslík, měď, kyselinu listovou, hořčík a vlákninu. Obsahuje také kyselinu kávovou a kyselinu chlorogenovou, látky s vynikajícími vlastnostmi pro boj s rakovinou, viry, poškozováním buněk organizmu a škodlivými bakteriemi. Kromě toho je také antioxidantem, snižuje hladinu cholesterolu, zlepšuje krevní oběh a předchází srdečním a kardiovaskulárním chorobám. Hmotnost netto: 180 gramů.
  114,00 Kč
 • Krém Z Černých Oliv
  Krém z černých oliv La Chinata tvoří výběrové suroviny nejvyšší kvality. Základ tvoří extra panenský olivový olej La Chinata, z oblasti Extremadura charakteristické rozlehlými olivovými háji. Má vynikající, plnou chuť, která vznikne rozdrcením oliv. Tento krém má hebkou a jemnou chuť díky obsahu černých oliv a je tak ideální ingrediencí pro saláty, paštiky, rýži, těstoviny, omáčky, pizzy, nebo jednoduše jako pomazánka na nejrůznější druhy pečiva. Jedná se o produkt s vysokou výživovou hodnotou, protože černé olivy obsahují vitamin E a železo. Kromě toho obsahují také nenasycené mastné kyseliny a velké množství vlákniny a minerálů, tedy látek, které zvyšují odolnost organizmu vůči volným radikálům a pomáhají předcházet kardiovaskulárním chorobám. Hmotnost netto: 180 gramů.
  114,00 Kč
 • Krém Z Hříbků
  Krém z hříbků La Chinata tvoří výběrové hřiby z odrůdy hřibů pravých nejvyšší kvality a obsahuje extra panenský olivový olej. Mnoho kuchařů, milovníků vaření a odborníků označují tento druh jako delikátní, jedná se o kulinářsky nejvyhledávanější houbu. Hřib pravý má zcela jedinečnou chuť i vůni. Chuť je jemná, lehce sladká a intenzivní. Velmi dobře se snoubí s pokrmy typu rizota, quiché, tortilly, omelet, různých omáček, zeleniny, polévek a masa. Stačí přidat jednu kávovou lžičku na porci, k docílení výraznější chuti. Navíc se jedná o produkt nabízející mnohé vlastnosti prospěšné pro zdraví organizmu, protože je například bohatým zdrojem vlákniny, antioxidantů. Látky obsažené v hřibech zároveň pomáhají předcházet karcinogenním onemocněním a snižují hladinu cholesterolu. Hmotnost netto: 180 g.
  127,00 Kč
 • Krém Z Hříbků A Lanýžů
  Krém z hříbků a lanýžů La Chinata je připraven ze dvou vysoce ceněných a kvalitních ingrediencí, hříbků s lanýži. Obě tyto složky mají velmi intenzivní vůni i chuť a jejich kombinace je skutečným kulinářským zážitkem. Proto jsou vyhledávaným produktem mezi gurmány. Lanýže se svým jemným a pronikavým aroma jsou ideální pro množství receptů a jsou široce využívány pro kulinářské účely. Jedná se o malou podzemní houbu s vysoce nutričně hodnotným obsahem a vysokým podílem vlákniny. Navíc je také zdrojem železa a draslíku. Hřib má naproti tomu jemnou, velmi specifickou lehce nasládlou chuť. Je bohatým zdrojem vlákniny, antioxidantů a dalších látek pomáhajících při prevenci proti karcinogenním onemocněním, rovněž umožnuje snížení hladiny cholesterolu. Pro docílení výrazné chuti stačí do pokrmu přidat již jednu kávovou lžičku na porci. Tento krém je vynikající společně s červeným vínem a lze ho využít pro mnoho nejrůznějších receptů na červená masa, těstoviny, omáčky, quiché, tortilly, zeleninu, rizota a játra. Je rovněž výborný jako součást past nebo při dochucení kanapek. Hmotnost netto: 180 g.
  156,00 Kč
 • Krém Z Papriky A Oliv
  Krém z papriky a zelených oliv La Chinata je lahodná kombinace přírodních středomořských produktů nejvyšší kvality. Tyto suroviny se skvěle doplňují s extra panenským olivovým olejem La Chinata. Jedná se o krémový produkt se silně aromatickou chutí, svěží a jemný, dokonalý pro přípravu studených nebo tepelně upravených pokrmů. Doporučujeme namazat na chléb nebo křupavé pečivo. Jsou skvělé rovněž pro přidání do těstovin, masových pokrmů, omáček, nebo jako doplněk k různým pokrmům z masa, ryb nebo zeleniny. Produkt si díky citlivé a tradiční přípravě uchoval všechny pozitivní vlastnosti surovin. Paprika je účinný antioxidant a vyznačuje se vysokým obsahem provitaminu A (beta karoten a kryptoxantin), který náš organizmus přetváří na vitamin A. Obsaženy jsou také vitaminy skupin B, C a E. Z minerálů je třeba vyzdvihnout přítomnost draslíku a v nižších poměrech jsou zastoupeny hořčík, fosfor a vápník. Zelené olivy dodávají tělu vitaminy (například vitamin A, E a vitaminy skupiny B), zároveň minerály (fosfor, jód, draslík, hořčík a vápník) a antioxidanty. Hmotnost netto: 180 gramů.
  114,00 Kč
 • Krém Ze Zelených Oliv
  Krém ze zelených oliv La Chinata je velmi chutným výrobkem. Tvoří ho výběrové olivy, které jsou následně rozemleté do jemné textury, aniž by zanikla plná chuť a vlastnosti této pochoutky. Ve spojení s extra panenským olivovým olejem vzniká produkt, který dokonale ochutí středomořské pokrmy. Má jemnou texturu a spojuje v sobě čtyři základní chuti: hořkou, slanou, sladkou a kyselou. Tato kombinace chutí zajišťuje lehké a lahodné obohacení salátů, těstovin, masa, ryb i omáček. Výborná je rovněž kombinace s pečivem, například ciabattou. Konzumace zelených oliv navíc prospívá našemu zdraví, protože dodávají tělu vitaminy, například A, E a vitaminy skupiny B, stejně jako minerály, zvláště fosfor, jód, draslík, hořčík a vápník, a rovněž antioxidanty. Hmotnost netto: 180 g.
  114,00 Kč