Octy

položek: 19

 • Aromatizovaný Fíkový Balzamikový Krém
  Aromatizovaný fíkový balzamikový ocet La Chinata je charakteristický intenzivní a sladkou chutí, tmavým zabarvením a krémovitou texturou. Tento jedinečný ocet se získává řemeslným způsobem - macerací přírodních fíků pocházejících z oblasti Extremadura. Tento proces zaručuje zachování všech jedinečných vlastností fíků včetně jejich charakteristické chuti. Jedná se o gurmánský produkt ideální na ochucení nebo marinování masa a ryb. Výborně se kombinuje rovněž se saláty grilovanou zeleninou, carpacciem, omáčkami a tvrdými sýry. Obsah: 150 ml.
  130,00 Kč
 • Aromatizovaný Lanýžový Balzamikový Krém
  Aromatizovaný lanýžový balzamikový krém La Chinata dodá jedinečnou chuť vašim salátům, ovoci, zmrzlinám nebo moučníkům. Intenzivní chuť tohoto krému má za následek lanýž – nejdražší potravina na světě. Má velmi hustou texturu a výrazně tmavé zabarvení. Díky svému jedinečnému aroma přináší skutečný chuťový zážitek, který oceníte jak pro dekoraci pokrmů, tak obohacení nejrůznějších sladkých či slaných receptů. Obsah: 150 ml.
  130,00 Kč
 • Aromatizovaný Třešňový Balzamikový Krém
  Aromatizovaný třešňový balzamikový krém je dokonalým doplňkem, který dodává sladký a intenzivní tón sladkým a slaným pokrmům: ovoci, moučníkům, ale i masu, rybám, omáčkám a tvrdým sýrům. V letním období oceníte kombinaci tohoto krému se saláty, grilovanou zeleninu, ale také s carpacciem nebo zmrzlinou. Tento ocet se vytváří macerací výběrových třešní nejvyšší kvality řemeslným způsobem, což má za následek velmi husté zabarvení a hustou texturu. Medová konzistence zajišťuje snadnou manipulaci. Jeho chuť je dosti intenzivní, takže už malé množství postačí k podstatnému vylepšení pokrmu. Obsah: 150 ml.
  130,00 Kč
 • Balzamikový Ocet S Fíky
  Balzamikový ocet z Modeny je oblíbenou přísadou do salátů, k dochucení masa, ryb... La Chinata se rozhodla využít jeho chuti a kvality a vzdát úctu oblasti Extremadury, a tak louhováním fíků vytvořila balzamikový ocet se všemi jeho charakteristickými vlastnostmi, obohacený o jedinečnou fíkovou chuť. Balsamkový ocet má mnoho využití: na zeleninové i ovocné saláty, ke zmrzlině, teplý k rybám, kuřecím či masovým pokrmům aj. Doporučuje se konzumovat v umírněném množství (1 kávová lžička na osobu). Uchovejte na chladném a suchém místě. Chraňte před teplem, svtlem a silně aromatickými produkty. Přirozená usazenina na dně láhve neznamená sníženou kvalitu produktu. Obsah: 250 ml.
  124,00 Kč
 • Balzamikový Ocet S Medem
  Ochucený balsamický ocet s medem La Chinata je opravdu chutný a výživný gurmánský produkt. Jeho tajemství spočívá v prvotřídním medu ze Středomoří, který je jeho součástí. Ten přináší jedinečnou chuť a energii navíc. Tento prvotřídní ocet je charakterizovaný tmavou barvou a hustší strukturou. Sladkokyselá chuť se skvěle snoubí s masem, rybami, saláty nebo grilovanou zeleninou jako lilek nebo cuketa. Skvěle se také hodí ke carpacciu, různým omáčkám, tvrdému sýru a ovocným salátům. Obsah: 250 ml.
  124,00 Kč
 • Balzamikový Ocet S Třešněmi
  Balzamikový ocet z Modeny je oblíbenou přísadou s všestranným využitím. La Chinata se rozhodla využít jeho chuti a kvality a vzdát úctu oblasti Extremadury, která je typická bohatou úrodou kvalitních třešní. Proto louhováním třešní vytvořila La Chinata balzamikový ocet se všemi jeho charakteristickými vlastnostmi, obohacenými o jedinečnou třešňovou chuť. Balzamikový ocet má mnoho využití: přináší osvěžení zeleninových i ovocných salátů, zmrzliny, hodí se k rybám, či masovým pokrmům aj. Doporučuje se konzumovat v umírněném množství (1 kávová lžička na osobu). Uchovejte na chladném a suchém místě. Chraňte před teplem, světlem a silně aromatickými produkty. Přirozená usazenina na dně láhve neznamená sníženou kvalitu produktu. Obsah: 250 ml.
  124,00 Kč
 • Balzamikový Ocet Z Modeny
  Balzamikový ocet Modena La Chinata je plodem pečlivého výběru nejlepších surovin z italské provincie Modena (region Emilia Romagna) a zpracování odpovídajícího kvalitě doložené pečetí IGP (Indicación Geográfica Protegida, chráněné zeměpisné označení). Jedná se o ocet získávaný z hroznového moštu pocházejícího mimo jiné z odrůd: Lambruschi, Sanviovese, Trebbiani a Albana. Čas a ušlechtilé dřevo dotváří exkluzivní ocet se speciálním aroma vhodný pro pečené pokrmy a aromatické saláty. Jeho jedinečná chuť je vynikající pro dressingy, marinády, saláty a octové omáčky. Je vhodný pro bezlepkovou dietu. Obsah: 250 ml.
  81,00 Kč
 • Karamelizovaný Balzamikový Ocet Pedro Ximénez
  V Karamelizovaném octu La Chinata Pedro Ximenez se snoubí tradice a jedinečná chuť. Pochází z Pedro Ximénez Reserva, kdy zraje po dobu 12 let v dřevěném sudu. Zde podléhá jemnému procesu karamelizace optimální teploty. Výsledkem je delikátní ocet, který udržuje svou přirozenou chuť a vyznačuje se optimálním bodem kyselosti a jemnou strukturou. Je to ocet s lehce nasládlou chutí, proto doporučujeme kombinovat se saláty, sýry, ovocnými dezerty nebo například zmrzlinou. Obsah: 250 ml.
  290,00 Kč
 • Mini Ocet Ze Sherry D.o. 25 Ml
  Ocet ze sherry La Chinata je prvotinou mezi španělskými octy s označením původu (Denominación de Origen), což je zárukou jeho prvotřídní kvality. Jeho výrazná chuť, vzniklá fermentováním kvalitního bílého španělského vína, obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy. Jedná se o produkt hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Je charakteristický svou mahagonovou barvou, dále pak intenzivním švestkovým a fíkovým aroma. Díky výrazné sladkokyselé chuti oceníte jeho všestranné použití v kuchyni. Jedná se o dokonalý doplněk pro naše konzervované pokrmy, například Bílý Tuňák V Extra Panenském Olivovém Oleji, a zároveň ideální ingredienci pro maceraci nebo marinování ovoce a masa, dokonce i pro přípravu dezertů. Praktické a lehké balení 25 ml Vám umožňuje velmi pohodlnou přepravu a otestování jeho chuti v menším množství. Obsah: 25 ml.
  15,00 Kč
 • Muškátový Sherry Ocet
  Ocet ze sherry Moscatel La Chinata je charakteristický tím, že je během procesu zrání obohacen vínem typu Moscatel. Jedná se o polosladký ocet sametové textury a zcela jedinečné vůně pocházející z hroznů této odrůdy. Vyrábí se v souladu s tradičními postupy. Ocet ze sherry La Chinata je prvotinou mezi španělskými octy s označením původu (Denominación de Origen), což je zárukou jeho prvotřídní kvality. Jeho výrazná chuť, vzniklá fermentováním kvalitního bílého španělského vína, obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy. Jedná se o produkt hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Je také velmi všestranný díky své sladkokyselé chuti a hodí se tak pro dochucení sladkých i slaných pokrmů. Je to dokonalý doplněk pro naše konzervované produkty, jako například Bílý Tuňák V Extra Panenském Olivovém Olejil"}} a Tuňák V Extra Panenském Olivovém Olejil"}}. Zároveň se jedná o ideální ingredienci pro maceraci nebo marinování ovoce, například jahod nebo kiwi, a masa nebo ryb, dokonce i pro kompoty nebo sladkosti. Obsah: 250 ml.
  129,95 Kč
 • Ocet S Malinovou Dužinou
  Malinový ocet La Chinata je má sladkokyselé tóny, které vylepší chuť zeleninových i ovocných salátů, ryb, mas, sýrů a dodají jim svěží nádech. Lze ho zároveň kombinovat i s jinými oleji a vytvořit tak skvělý základ pro dochucení či marinování pokrmů a výrobu dresinků. Má výraznou a plnou chuť, proto pro dochucení stačí pár kapek. Jedná se o gurmánskou přísadu, které malina propůjčuje exkluzivní jemnost. Díky exkluzivnímu balení se jedná i o vhodný dárek pro ty, co rádi experimentují nebo zkouší nové chutě. Obsah: 100 ml.
  181,00 Kč
 • Ocet S Maracujovou Dužinou
  Ocet z maracujové dužiny La Chinata je jedinečným produktem dodávajícím vašim pokrmům originální a lahodnou chuť. Exotické ovoce maracuja se vyznačuje silným aroma a lehce nakyslou chutí. Obsahuje vitamín A,B, velké množství sacharidů. V kombinaci s octem dodává jedinečnou chuť pokrmům z ryb, masa, zeleniny, sýrům, zeleninovým i ovocným salátům a těstovinám, kterým dodá svěží tón. Díky exkluzivnímu balení se jedná i o vhodný dárek pro ty, co rádi experimentují nebo zkouší nové chutě. Obsah: 100 ml.
  181,00 Kč
 • Ocet S Rajčatovou Dužinou
  Ocet z tomatové dužiny La Chinata je ideální pro obohacení našich receptů velmi jednoduchým způsobem. Rajčata navíc obsahují velké množství vitamínů, minerálních látek a draslík. Vyrábí se z ingrediencí nejvyšší kvality a doporučuje se například pro přípravu omáček, nálevů, ryb, mas, sýrů, ovocných salátů a zeleniny. Nabízí lehce kyselé tóny, které bezpochyby vylepší chuť vašich pokrmů a dodají každému receptu gurmánský nádech. Má jemné, lehce ovocné aroma. Obsah: 100 ml.
  181,00 Kč
 • Ocet Sherry Reserva
  Ocet ze sherry reserva La Chinata zraje v dubových sudech po dobu alespoň dvou let, přesně podle tradičních postupů. Díky svému aroma s tóny dubového dřeva a intenzivní, avšak zároveň jemné chuti nabízí doslova chuťový zážitek. Ocet ze sherry La Chinata byl první španělský ocet s označením původu (Denominación de Origen). Jeho charakteristická chuť pozvedne vaše pokrmy na novou úroveň a obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy. Jedná se o produkt hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Je také velmi všestranný a díky tomu je vynikajícím doplňkem v různých kuchyních na celém světě, od nejtradičnějších po nejavantgardnější, a přitom si zachovává svou identitu, plod vlastní historie a původu. Dokonalý doplněk pro naše konzervované pokrmy, například Bílý Tuňák V Extra Panenském Olivovém Olejil"}} a Tuňák V Extra Panenském Olivovém Olejil"}}, a zároveň ideální ingredience pro maceraci nebo marinování ovoce a masa nebo ryb, dokonce i pro kompoty nebo sladkosti. Obsah: 250 ml.
  130,00 Kč
 • Ocet Z Mangové Dužiny
  Ocet z mangové dužiny La Chinata je lahodná a zdravá přísada, pro jejíž přípravu jsme vybrali manga nejvyšší kvality a připojili ocet pro získání chutného a jedinečného produktu. Jeho textura je hustá a má čerstvou chuť s kombinací sladkých a kyselých tónů. Je ideální pro zeleninové saláty, bílé ryby, ovocné saláty, sýry a zmrzliny. Obsah: 100 ml.
  181,00 Kč
 • Ocet Ze Sherry D.o.
  Ocet ze sherry La Chinata byl první španělský ocet s označením původu (Denominación de Origen). Jeho výrazná chuť pozvedne vaše pokrmy na novou úroveň a obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy. Jedná se o produkt hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Je charakteristický svou mahagonovou barvou a intenzivním aroma. Je také velmi všestranný a díky tomu je vynikajícím doplňkem v různých kuchyních na celém světě, od nejtradičnějších po nejavantgardnější, a přitom si zachovává svou identitu, plod vlastní historie a původu. Dokonalý doplněk pro naše konzervované pokrmy, například Bílý Tuňák V Extra Panenském Olivovém Olejil"}}, a zároveň ideální ingredience pro maceraci nebo marinování ovoce a masa, dokonce i pro přípravu dezertů. Obsah: 250 ml.
  72,00 Kč
 • Ocet Ze Sherry D.o. 100 Ml
  Ocet ze sherry La Chinata je prvotinou mezi španělskými octy s označením původu (Denominación de Origen), což je zárukou jeho prvotřídní kvality. Jeho výrazná chuť, vzniklá fermentováním kvalitního bílého španělského vína, obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy. Jedná se o produkt hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Je charakteristický svou mahagonovou barvou, dále pak intenzivním švestkovým a fíkovým aroma. Díky výrazné sladkokyselé chuti oceníte jeho všestranné použití v kuchyni. Jedná se o dokonalý doplněk pro naše konzervované pokrmy, například Bílý Tuňák V Extra Panenském Olivovém Olejil"}},a zároveň ideální ingredienci pro maceraci nebo marinování ovoce a masa, dokonce i pro přípravu dezertů. Praktické a lehké balení 100 ml Vám umožňuje velmi pohodlnou přepravu a otestování jeho chuti v menším množství. Obsah: 100 ml.
  41,00 Kč
 • Ocet Ze Sherry Pedro Ximénez
  Ocet ze sherry Pedro Ximénez La Chinata je charakteristický svou přípravou ze sladké odrůdy hroznů Pedro Ximénez a zráním v souladu s tradičním postupem. Výsledkem je velmi aromatická a jemná chuť, díky níž je ideálním doplňkem pro oživení chuti kteréhokoli pokrmu, zvláště ze zvěřiny, kachního a telecího masa, stejně jako pro mnohé dezerty. Ocet ze sherry Pedro Ximénez La Chinata nabízí vynikající chuťový zážitek díky svým jemným tónům pocházejícím z tohoto jedinečného vína Pedro Ximénez původem z Andaluzie, které je tak populární. Ocet ze sherry La Chinata byl první španělský ocet s označením původu (Denominación de Origen). Jedná se o produkt hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Je také velmi všestranný a díky tomu je vynikajícím doplňkem v různých kuchyních na celém světě, od nejtradičnějších po nejavantgardnější, a přitom si zachovává svou identitu, plod vlastní historie a původu. Dokonalý doplněk pro naše konzervované pokrmy, například Bílý Tuňák V Extra Panenském Olivovém Olejil"}} a Tuňák V Extra Panenském Olivovém Olejil"}} a zároveň ideální ingredience pro maceraci nebo marinování ovoce, například jahod nebo kiwi, a masa nebo ryb, dokonce i pro kompoty nebo sladkosti. Obsah: 250 ml.
  129,95 Kč
 • Sherry Ocet D.o. Ve Spreji
  Ocet ze sherry La Chinata je prvotinou mezi španělskými octy s označením původu (Denominación de Origen), což je zárukou jeho prvotřídní kvality. Jeho výrazná chuť, vzniklá fermentováním kvalitního bílého španělského vína, obohatí vaše omáčky, saláty a nálevy. Jedná se o produkt hrající podstatnou roli ve středomořské stravě. Je charakteristický svou mahagonovou barvou, dále pak intenzivním švestkovým a fíkovým aroma. Díky výrazné sladkokyselé chuti oceníte jeho všestranné použití v kuchyni. Jedná se o dokonalý doplněk pro naše konzervované pokrmy, například Bílý Tuňák V Extra Panenském Olivovém Oleji,a zároveň ideální ingredienci pro maceraci nebo marinování ovoce a masa, dokonce i pro přípravu dezertů. Díky svému malému balení a pohodlným rozprašovačem, se velmi snadno přepravuje a proto je také vhodný pro venkovní obědy a grilovačky, ale také na použité v domácnosti. Je doporučeno ho používat spolu s Extra panenským olivovým olejem La Chinata ve spreji, protože je máme také ve společném balení a dohromady tvoří dokonalou dvojici. Obsah: 50 ml.
  70,00 Kč